Луцьк «здригнувся» від реву спортивних моторів. ФОТО. ВІДЕО
Рев десятків спортивних автівок та мотоциклів громом прокотився центральною вулицею міста. Так розпочався авто-мото фестиваль «AutoWESTern», який триватиме два дні.
Десятки ралійних автівок, тюнінгованих «залізних коней» та мотоциклів зібрались на проспекті Волі. Всі вони – гості та учасники фестивалю «AutoWESTern», про старт якого оповістили мешканців Луцька ревом спортивних двигунів та вищанням шин.
Колона учасників проїхала по місту і взяла курс на автотрек у селі Дачне. Там вже за півгодини виїдуть на стартову лінію перші учасники спідвею.
На жаль, не обійшлось і без прикростей: у автомобіля одного з гостей заходу відмовили гальма, і він врізався у іншого учасника колони на вулиці Винниченка. На щастя, обійшлося без жертв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Десятки ралійних автівок, тюнінгованих «залізних коней» та мотоциклів зібрались на проспекті Волі. Всі вони – гості та учасники фестивалю «AutoWESTern», про старт якого оповістили мешканців Луцька ревом спортивних двигунів та вищанням шин.
Колона учасників проїхала по місту і взяла курс на автотрек у селі Дачне. Там вже за півгодини виїдуть на стартову лінію перші учасники спідвею.
На жаль, не обійшлось і без прикростей: у автомобіля одного з гостей заходу відмовили гальма, і він врізався у іншого учасника колони на вулиці Винниченка. На щастя, обійшлося без жертв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
мда
Показати IP
5 Жовтня 2013 16:07
бачив і я дижгулі, памороки, напідарасили ззовні ті корчі, а гальма - ай ну нах...
Андрій
Показати IP
5 Жовтня 2013 19:28
тиб хочаб назвався) ато такий сміливай під незрозумілим ім*ям)
BT
Показати IP
7 Жовтня 2013 11:09
Ти *********, гальма не раз і в автобусах, і в фурах та інших машин відмовляють, а тут від одного випадку фруда від таких да**ів односторонніх як ти більше ніж треба. А коли бачите нормально-зроблені машини то самі від завісті слюні пускаєте і з жалем продовжуєте їздити на Лайносах стокових.
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.