USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцька гімназія зібрала 30 тисяч на лікування бійців, відмовившись від квітів

2 Вересня 2016 12:34
Близько 30 тисяч на допомогу пораненим бійцям зібрали у луцькій гімназії №21, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Нагадаємо, що школярі відмовилися від букетів на 1 вересня і замість них зібрали кошти на допомогу пораненим бійцям АТО.

Зокрема, допомогу отримають Василь Кропива і Андрій Луцик.

Нагадаємо, Василь Кропива вижив під час розстрілу бійців 51-ої бригади під Волновахою. За життя заплатив дорогу ціну - практично втратив зір. Боєць уже переніс сім операцій. У червні 2016 року Василя прооперували у Сербії, однак терміново необхідна ще одна операція.

Андрій Луцик, захисник Донецького аеропорту з 80-ої бригади, який отримав важкі обмороження кінцівок у січні 2015 року, продовжує нелегку боротьбу за своє здоров'я. Він готується до найскладнішого та найвідповідальнішого хірургічного втручання в клініці Шалімова з порятунку рук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 2 Вересня 2016 12:59
Директор гімназії 4 зібрав декілька тисяч на свій новий будинок.
маер до лучани Показати IP 2 Вересня 2016 14:28
і плюс новеньку іномарочку за 28 тисяч доларрєй США
віто Показати IP 2 Вересня 2016 13:33
на таких вчинках і зростатимуть патріоти, що прийдуть на зміну жлобам із совіцьким лайном в головах.
Лучани Показати IP 2 Вересня 2016 14:00
Респект! Якби усі навчальні заклади перейняли цю ініціативу, то до мільйона грн, можливо, зібрали б. Але добре і так!
молодці Показати IP 2 Вересня 2016 14:13
молодці- ці дітки виростуть гарними людьми ,бо замолоду вчаться співчувати і допомагати,Педагогічному колективу і батькам низький уклін
Мама Показати IP 2 Вересня 2016 14:26
Справа звісно гарна, але мабуть педагоги часу багато мають щоб збирати, рахувати, перераховувати ГОТІВКУ БАТЬКІВ :)
Учитель до Мама Показати IP 2 Вересня 2016 23:33
Гроші збирала учнівська рада. Рахували учні та батьки. А ПЕДАГОГИ не перераховували гроші батьків, а свої власні кошти також додали під час акції.
Петро Показати IP 2 Вересня 2016 14:30
Готівочка це добре! :))) Мабуть якби це було безготівкою то інтерес би пропав у Ковальчука до таких гарних ініціатив
Знаюча до Петро Показати IP 2 Вересня 2016 23:38
Петре, Ви судите по собі? У Вас готівочка липне до рук? Гроші зібрані 1-го вересня уже другого числа було перераховано на картки воїнів.
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 15:34
Батьки та педагоги молодці,зробили дуже добру справу!!!!!!!
так Показати IP 2 Вересня 2016 20:44
молодці