USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцька гімназія відмовляється від букетів на 1 Вересня, аби допомогти бійцям

30 Серпня 2016 09:59
Педколектив луцької гімназії відмовляється від квітів на Перше вересня, аби допомогти бійцям, які проходять лікування. Підтримати ініціативу лучан просить волонтер Наталія Попова в мережі. Сьогодні допомоги потребують волинські захисники Василь Кропива та Андрій Луцик. Допоможемо їм!

"Прошу підтримати ініціативу педколективу Луцької гімназії №21!", - йдеться у дописі волонтерки.

Педагогічний колектив гімназії просить батьків підтримати акцію. Кошти, які будуть зібрані 1-го вересня, передадуть волинським бійцям АТО, - йдеться на сайті гімназії.

Зокрема, допомогу збирають для Василя Кропиви і Андрія Луцика.

Нагадаємо, Василь Кропива вижив під час розстрілу бійців 51-ої бригади під Волновахою. За життя заплатив дорогу ціну - практично втратив зір. Боєць уже переніс сім операцій. У червні 2016 року Василя прооперували у Сербії, однак терміново необхідна ще одна операція.

Андрій Луцик, захисник Донецького аеропорту з 80-ої бригади, який отримав важкі обмороження кінцівок у січні 2015 року, продовжує нелегку боротьбу за своє здоров'я. Він готується до найскладнішого та найвідповідальнішого хірургічного втручання в клініці Шалімова з порятунку рук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Петя Показати IP 30 Серпня 2016 10:44
мишковець не відмовився....
Алінка Показати IP 30 Серпня 2016 10:47
Давно пора в усіх навчальних закладах відмінити квіти. І справді, краще ці гроші перерахуйте на доброчинність. А вчителі попостять!! Всеодно квіти викинуться через тиждень, а то й менше
13 Показати IP 30 Серпня 2016 10:58
Думаю, вибираючи між віником за 100 грн. який засохне через день і здоров'ям людини, відповідь очевидна що важливіше. Дуже розумне рішення. Підтримую і обов'язково долучусь. Хай інші школи теж візьмуть приклад
123 Показати IP 30 Серпня 2016 11:04
Молодці вчителі, учні та батьки з гімназії
123 Показати IP 30 Серпня 2016 11:04
А петро не отказывается от липецких бабок!
лучани Показати IP 30 Серпня 2016 11:05
В 4 гімназії директор наказав вчителям більше грошей, ніж минулого року. Говорить інфляція.
місцевий до лучани Показати IP 30 Серпня 2016 15:07
Мишковець - ще той ко**л
тріпло до лучани Показати IP 30 Серпня 2016 15:42
анонімний вис*р... дитина моя вчиться там - жодного разу ні напівнатяку на якісь "ліві" побори
Лучанка Показати IP 30 Серпня 2016 11:37
А я рахую, що це свято дитини і вчителя - і чим погано букет квітів на 1 вересня для першачка.Колись це не розціновалось як "віник, що засохне", а була шана вчительці. А волонтерство - справа совісті батьків, хочуть допомагають, а хочуть - не допомагають.
Мама Показати IP 30 Серпня 2016 12:24
А я рахую-це воля кожного з батьків.У нас нема багачів-це одиниці. Необовязково купувати за 100 грн три квіточки і все.А грошві хай дадуть директори,які набрали хабарів,особливо гіминазії.Вони беруть гроші круглорічно,бо здають батьки неконтрольовано, а ці нагліють до ручки вже
Мама учня Показати IP 30 Серпня 2016 12:38
Волонтерство - справа благородна.. . і цим займаються мовчки і не кричать на все місто. Привітати вчителя звичайними квітами - елементарна повага і культура. Можна займатись і волонтерством і привчати дітей поважати працю вчителя.
Учень Показати IP 30 Серпня 2016 12:53
Моя мама не має грошей ,щоб купити гарний букет,тому я приношу домашні квіти. Вчителька навіть фотографуватись з ними не хоче,а однокласники підсміхуються.
місцевий до Учень Показати IP 30 Серпня 2016 15:11
Деяким вчителям все мало. Вони як ті свині, ніяк не нажируться. Перестали цінувати прості речі. Чому вони можуть навчити наших дітей?
укр Показати IP 30 Серпня 2016 13:32
давайте не будем пити кави купляти квіти ходити в кіно .не святкувати день народження.як завжди перегіб.на рівні держави міста села жулье злодіі нікому не можливо щось довірити як би так масово не крали все би було .а так все і тиі копійки все вкрадуть.тільки не треба робити все без голови
13 Показати IP 30 Серпня 2016 14:37
Тут мова йде не про те, щоб обмежити себе в чомусь (не їсти, не святкувати і т.д.). А про конкретний випадок, або букет або здоров'я двох хлопців, які сказали "хто як не ми", пішли туди і втратили своє здоров'я. От і ви скажіть тепер "хто як не я". А то почалося, хай дасть хто накрав. Не давали і не дадуть. Такі люди не діляться. Ви почніть з себе, і гривнею на яку мали купити букет віддячте хлопцям за мирну Волинь. А приділити увагу можна й квіточкою з садочка, розміром букета повага не вимірюється
до 13 до 13 Показати IP 30 Серпня 2016 15:45
Люто плюсую!
таня Показати IP 30 Серпня 2016 15:52
в такому випадку, не оплачуйте дадатково послуги лікарів, службовців......і будьте благодійниками. річ не в тому, що не потрібно допомагати нашим захисникам - ТРЕБА, а в тому що постійно обливають брудом учителів і школи, до яких батьки ведуть своїх дітей
таня Показати IP 30 Серпня 2016 16:08
в такому випадку, не оплачуйте дадатково послуги лікарів, службовців......і будьте благодійниками. річ не в тому, що не потрібно допомагати нашим захисникам - ТРЕБА, а в тому що постійно обливають брудом учителів і школи, до яких батьки ведуть своїх дітей
Лучанка Показати IP 31 Серпня 2016 10:21
я наприклад за те щоб гроші краще пішли на волонтерство, ніж на букет у школі, тому що букет це дана моді, а не шана учителю. Зараз можна цю тему роздмухати по відношенню до викладачів і батьків учнів кожен з батьків, які трошки заможніші більше випендритись хочуть, як не квітами то подарунками і це процвітає не тільки в школі а й у садочках. а на рахунок поборів директорів шкіл ми самі погодьтесь їх до цього привчили, тому кожному вирішувати де жити в СССР чи будувати нову державу, все ж починається з кожного із нас.