USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцька мерія купила мікроавтобус майже за 900 тисяч

28 Січня 2017 18:45
Майже за 900 тисяч Луцька міська рада купила мікроавтобус, - йдеться у розпорядженні Луцького міського голови від 27 січня.

"Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв’язку з прийняттям на баланс виконавчого комітету міської ради та для забезпечення належного обліку транспортних засобів:

1. Завідувачу транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Рибаку О.А. підготувати відповідні документи та зареєструвати в територіальному центрі 0741 регіонального сервісного центру МВС у Волинській області автомобіль "Renault New Trafic", 2016 року випуску, колір бежевий, кузов VF11AJL51856206791, двигун С125373, придбаний у ТзОВ "Луцьк-експо" АТ "Рено Україна" 4646", - йдеться у тексті розпорядження.

На сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro йдеться про те, що аукціон з купівлі авто відбувся 19 грудня. Фірма-переможець запропонувала ціну 877 тисяч гривень, - інформує Конкурент.

Конкурентом луцького підприємства виступила лише одна фірма – ТзОВ "Полісся Моторс Груп", зареєстрована в місті Житомир. Вона готова була продати мікроавтобус за 879 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
SS Показати IP 28 Січня 2017 19:28
Влада для приматів! Що вибрали те й маєте. Примати, безхребетні!
Я. Квашук до SS Показати IP 29 Січня 2017 09:01
Чомусь не купили "Богдана " , щоб підтримати вітчизняного виробника... Це влада "показує "приклад народу, як любити Укораїну і українське ...
Анонім Показати IP 28 Січня 2017 19:36
Та да. Для Палацу учнівської молоді автобус непотрібен. А чиновникам міської ради потрібен. Се ля ві. На гриби там, на рибалку. Люди, от на що йдуть наші гроші. З наших мізерних зарплат відраховують податки, щоб чиновники мали зпрплати премії, матеріальні допомоги, мали автобуси, мали зручні стільці, мали оплачені сесії і навчання, під час якого гуляли б за кордон
Дідо Показати IP 28 Січня 2017 21:01
коментар було видалено
Крилов Показати IP 28 Січня 2017 21:05
Медвідь як ходив у хутрі...Мавпа,як світила задом,такі далі на Богдані
Дідо Показати IP 28 Січня 2017 21:17
Якого хре;а видалили комент, там є мати або образа? Журналюги хре№ові.... Ви повинні висвітлювати події і дімки ....
Анонім до Дідо Показати IP 29 Січня 2017 10:48
"..і дімки.."))))) пан Азіров, то Ви?)
Ахванасій Показати IP 28 Січня 2017 21:43
Слава нації!!!
ввв Показати IP 28 Січня 2017 22:03
а чого таврію... не купили... ой тхьу... чері васадзе...??? тож ви впарюєте... пересічним.. громадянам ці авто.. заз...??? то нащо піз...ти проти авто на іноземній реєстрації.=(просто в нас нема ляма на нове авто) .
1941—45 Показати IP 29 Січня 2017 00:11
Вибрали двох лисих Дау&ів -Волиньстоїть на місті -інвесторів великий ООО повна Ж:ПА
1941—45 Показати IP 29 Січня 2017 00:24
Цей сайт Палиці тому коменти проти них видаляють
погляд з-за бугу. Показати IP 29 Січня 2017 10:14
україна багата держава, 900000 погоди не зроблять, хоч в ж.... їх засунь, а так слуги народу, місцева бідота, задницю покатає, я б запропонував створити фонд підтримки слугам народу - вони ж слуги, а слугам не легко живеться. Нехай потішаться отою іграшкою!