USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцька міськрада виділить гроші на пам’ятник Бандері

11 Січня 2017 13:19
Попри те, що в обласному центрі не вщухають суперечки щодо місця розташування пам’ятника Степану Бандері, вже почали формувати гіпсову скульптуру. За неї ще торік здійснили передоплату в 200 тисяч гривень.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії 11 січня.

Так, депутати проголосували за збільшення доходів бюджету за рахунок збільшення пайової участі на 350 тисяч гривень. І цю суму вирішили витратити на оплату гіпсової скульптури для пам’ятника Степану Бандері. Адже, зі слів першого заступника міського голови Тараса Яковлева, гіпсова скульптура вартує трохи менше мільйона гривень, уже 200 тисяч гривень оплатили авансом.

Проте, місце розташування цього пам’ятника досі дискусійне. Так, депутат Павло Данильчук зазначив, що він категорично проти встановлення пам’ятника Бандері навпроти РАЦСу.

Тарас Яковлев погодився, що на той час рішення про вибір місця було невдалим, але він в подальшому не бачить там же функціонування РАЦСу. На його думку, ця споруда може нести іншу функцію.

Та депутат Сергій Була зауважив: чимало мешканців того ж району проти спорудження на цьому місці пам’ятника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Макс Показати IP 11 Січня 2017 13:21
Делаем ставки господа, я думаю, что если его поставят, простоит он не более месяца
До Макса до Макс Показати IP 11 Січня 2017 13:53
Тиждень. Максимум. Самі люди його і знесуть. Не потрібен він там, геть не потрібен.
МОСКВОМАКСАМ до До Макса Показати IP 11 Січня 2017 16:49
вам, гаспада, білет купити в бєлокамєнную, чи самі поїдете ?
До до МОСКВОМАКСАМ Показати IP 11 Січня 2017 17:39
Ти вже повернувся, чи ще звідтілля пишете?
Макс до До Показати IP 11 Січня 2017 22:50
Він там на заробітках
МОСКВОМАКСАМ до Макс Показати IP 12 Січня 2017 13:30
ну тобі краще знати, де тобі гроші за балабольство платять
101 до Макс Показати IP 11 Січня 2017 20:59
Йди випий настойки Бояришника, кажуть таким як ти помагає!
Владимир Показати IP 11 Січня 2017 13:33
К чему нам вообще новые памятники, не говоря уже о противоречивости фигуры? Для ближайших соседей поляков он - преступник. Миллион грн, е-мае, а мы потом без горячей воды сидим по полгода, у города полно других важных проблем, а миллион на Бандеру найти - нефиг делать. Кому нужны эти иди*ты в Раде?
Микола Лютий до Владимир Показати IP 11 Січня 2017 14:30
Тупий Москаль вивчи мову щоб тут тролити свій - Кацапський мір
Торі до Микола Лютий Показати IP 11 Січня 2017 17:54
І це такі недалекі люди ходять по вулиці? Фу, аж гидко...
Анонім до Торі Показати IP 12 Січня 2017 13:32
та перестань в дзеркало дивитись, а то знудить
Торі до Анонім Показати IP 12 Січня 2017 14:56
на твій коментар можу відповісти тільки "шо небудь, аби ляпнути"
Анонім до Торі Показати IP 12 Січня 2017 18:16
АНАЛОГІЧНО
Анонім до Владимир Показати IP 11 Січня 2017 16:50
тебе, кацапидло, не запитали
Брище чекае на банде Показати IP 11 Січня 2017 13:37
Схвалюю!
Юрій Показати IP 11 Січня 2017 13:47
Д*біли. Дітям автубус НІ, зате Бадері гроші. Не влада, а цирк.
Лучанин до Юрій Показати IP 11 Січня 2017 14:26
Тут в коментах цирк,в якому такі,як ти-клоуни)).Людина присвятила усе своє життя боротьбі за волю України,а що зробив ти?черговий раз напружив свої ватні мізки,щоб написати по своїй природі безглуздий,нікому не потрібний вис*р?!Купуй квиток і їдь до своїх однодумців за порєбрік,а можливо ти вже там сидиш і з декількох акаунтів через перекладач гугл строчиш цю сміхоту.
Юрій до Лучанин Показати IP 11 Січня 2017 14:59
Бидло є бидло. Постав цей пам"ятник в своєму дворі та за власні кошти і гордись та радій цьому. Я вважаю що є нагальніші питання та проблеми в місті, ніж пам"ятник Бандері.
ювочці до Юрій Показати IP 12 Січня 2017 13:34
поважаю самокритику. ти у себе в дворі памятник лєніну вже поставив ?
Коментаторам Показати IP 11 Січня 2017 13:55
А непогано ви путляндійці цей сайт обсіли
котельня Карбишева Показати IP 11 Січня 2017 14:22
А шо я отримаю з того дерибана
ФСБ Показати IP 11 Січня 2017 14:28
Тролі ватники підпільної пятої колони ім. Ковпака, ату їх! Отримаєте по тарілці щі.
корінний лучанин до ФСБ Показати IP 11 Січня 2017 14:46
Як ви херої інтернетні вже надоїли.Від вс отримаєш.Тільки і можете слюною бризгати в тупорилісті своїй.
Анонім до корінний лучанин Показати IP 12 Січня 2017 13:35
ну ти чітко усвідомлюєш, що є тролем пятої колони
саньок Показати IP 11 Січня 2017 15:01
монументи бандері стоять майже в кожному райцентрі львівщини, і ніякої загрози це не становить. а тут що заважає? може промосковські хани? тоді батую савьте чи путіну
МИ Показати IP 11 Січня 2017 15:06
Ковпак герой! Бандеру зневажали наши батьки, діди і ми, тобто 3 покоління. Добре, що скульптура гіпсова
Анонім до МИ Показати IP 11 Січня 2017 16:54
підстилка, грязь москви
луцький Показати IP 11 Січня 2017 15:14
То для кого ті петиції і думка людей? Романюк - коли до жителів Луцька прислухатись будеш? Це не Зміїнець!!!
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 11 Січня 2017 15:47
Беречь днём и ночью нужно будет потом этот памятник. Вдрюг случайно сломается, разрушится. Вот нет больше забот кроме той, чтобы финансировать и ставить памятник сомнительным героям. Одних идолов убрали, других - ставим.
Анонім до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 11 Січня 2017 16:55
раптом хтось "случайно" в тюрму сяде за знищення памятників
Ден Лучанин до Анонім Показати IP 11 Січня 2017 20:31
ото дивлюсь пів країни за знесення пам’ятників пересадили
Анонім до Ден Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 13:36
хтось буде першим
Тому що має мнєніє. Показати IP 11 Січня 2017 17:22
Ну і що. При доброму спостереженні за пам'ятником вдасться переловити совків і ватників. Таким чином Бандера ще одну одну важливу справу зробить.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Січня 2017 17:25
Надіюся, що луцька влада після встановлення памятника бандері буде продовжувати рішучі кроки стосовно поліпшення українсько -польських відносин,, зокрема, ініціюватиме закриття консульсьва РП в Луцьку.
Ден Лучанин до Ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Січня 2017 20:32
і можна буде театральні виставу на тему волинської різні перед закриттям консульства перед воротами поставити
Анонім до Ден Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 13:37
головними клоунами у цій виставі будеш ти та інші москвоботи
Анонім Показати IP 11 Січня 2017 21:45
Наскільки відомо,у Євросоюзі на сьогодні, памятників політичним вожакам не будують. Там відсутній вождізм. Там дюди вільні.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Січня 2017 13:39
у них набагато менше москвоботів, тому люди памятають і поважають історію і без памятників.