USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Поліція розшукує двох лучан, які викрали й катували криптовалютників

5 Липня 2018 17:11
Луцький відділ поліції розшукує жителів міста Луцьк Кобиляцького Володимира Анатолійовича, 29 вересня 1982 року народження та Семенова Сергія Сергійовича, 13 лютого 1981 року народження.

Поліція встановила причетність розшукуваних осіб до незаконного позбавлення волі двох жителів обласного центру – а саме до викрадення, утримання в неволі (в підвалі в селі Забороль) та катування так званих «криптовалютників», яке відбулося 18 березня. Ще одного з підозрюваних, Олега Кравчука на прізвисько "Алєня", затримали правоохоонці, він знаходиться під домашнім арештом.

Володимира Кобиляцького та Сергія Семенова наразі розшукують.Чоловіків обґрунтовано підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.187 ( розбій ), ч.3 ст.189 ( вимагання ), ч.2 ст.146 ( незаконне позбавлення волі або викрадення людини ), ч.2 ст.289 ( незаконне заволодіння транспортним засобом ) Кримінального кодексу України. Дані особи переховуються від органів слідства.

Нагадаємо, у ніч на 25 квітня в Луцьку згоріло авто, на якому пересувався один з викрадачів майнерів біткоїнів Сергій Семенов, відомий на прізвисько «Семьон».

Поліція звертається з проханням до громадян, яким відома інформація щодо місця знаходження вказаних осіб, невідкладно повідомити за номерами телефонів: (0332-26-60-27), 0504845265, 0992301588 або на лінію «102». (0332) 24-92-48, 24-44-17, 0665403692, або на лінію «102».
Володимир Кобиляцький
Сергій Семенов
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
123 Показати IP 25 Травня 2018 12:30
Які криптовалютники???))) Вони наркотиками торгували!!!
іван Показати IP 25 Травня 2018 13:54
За кобиляцьким давно тюрма ллє гіркі сльози.
Знаючий до іван Показати IP 28 Травня 2018 02:21
так особливо після зґвалтування їхньою бандою 19-річної дівчинки Олі яка проживає в одному із райцентрів області.... та за особливу жорстокість при побитті жінок та дівчат, отримуючи задоволення катуючи іх.... А взагалі це Семена 6...
123 Показати IP 25 Травня 2018 18:23
Суд спитайте він знає куда відпустив
душман Показати IP 25 Травня 2018 21:13
як таки ч*ошники можуть вместе з кравчуком шо то ришати
Знаючий Показати IP 28 Травня 2018 03:14
А взагалі Семен вже дійшов до повного абсурду.... а той (беспредел) який вже чюдила його банда дійшов до ручьки.... вони спаклюжили всю (блатну) ідеологію... якби він дійсно був кримінальним авторитетом він би не опустився до того що особисто катував і знущався з людей не пояснюючи навіть причини...( авторитет не той хто бандою одного зажене а той хто один групі людей зможе (расказати)) не той хто приймає учясть в зґвалтуванні дівчинки... та не той хто наказує Кобилянцькому в народі Кабачьку бити жінок.... ну і здається що авторитети не вживають наркотиків (на відміну від Семена який вже з рік жорстко сидів на медамфетаміні та на Айсі(курительному перфентині)... так і на автоматах не програють за ніч по 150тисяч грн з так званого общака (блатного міра) і не купляють своій жінці автомобіля що вартує б-ушним не меньше 1 000 000грн хоча всі в сімї безробітні а сам Семен досить сильно збагатився за останні 2 роки кришуючи всі гральні автомати в місті.... маючи відношення до видобутку бурштину, наркотрафіку, продажу зброї, та чимало дивідендів отримав за підтримку рейдерських віджимань бізнесу-землі... отримуючи % від крадіжок та розбоїв та пограбувань, і надаючи так звану кришу для бізнеса.... Одним словом 90-сті повертаються... тільки тепер їх прикривають вищі чини органів які б мали б боротися з ними... Люди куди ми йдемо?? Я впевнений що більшість знає що це за банда, але всі залякані або просто банально куплені...
Микола до Знаючий Показати IP 28 Травня 2018 13:47
Мусорскій Фейк))
Андрій до Знаючий Показати IP 28 Травня 2018 13:55
Це пише той хто кришує псевдопотерпілих у яких були лабораторії по виготовлені "амфітаміна". І ці лабораторії кришувались Мусорами які зараз лобіюють їхні інтереси в цій справі. Якщо в потерпілих були ферми-криптовалют то чому їх не предявили суспільству??)) Відповідь проста їх не існує. А нарко лаборарії Які існують і про це знає все місто на час кримінальної справи МУСОРА звернули..))
Васёк до Знаючий Показати IP 6 Липня 2018 13:05
А он детей грудных не ел??? Он тебя обидел сильно что ты пишешь за него такой бред??! Он хороший человек и не плетите сплетни,а то отвечать прийдётся!!!
Віталій Показати IP 28 Травня 2018 14:01
Вся ця справа сфабрикована прааоохоронцями, оскільки втрачали джерело доходів..)) кришували НАРКОБАРИГ..!
Любі свині Показати IP 6 Червня 2018 15:21
Прочитав коменти. Зробив висновок: ці двоє в повній ду...пі. Певно, вже десь прикопані в лісочку лежать... P.S. Було -б вірним рішення перекласти витрати на розшук цих бандосів на суддю, який їх відпустив.
саша до Любі свині Показати IP 6 Червня 2018 17:22
Ніхто нікого не шукає) тому і витрат немає. Поліція звертається з проханням до громадян, яким відома інформація щодо місця знаходження вказаних осіб, невідкладно повідомити за номерами телефонів. Вдома не пробували почекати?))
да уж Показати IP 9 Червня 2018 01:32
Все смешалось люди и кони,куда котится єтот мир наверное в бездну,ребята какие понятия,денги прават миром и тот прав у кого их больше)))
котовасия Показати IP 9 Червня 2018 03:11
Цікаво а можуть блатні)))приізджати на зустріч разом із міліцією та і взагалі вести якісь справи,мені здається що ні ,а може це вже якісь нові зара понятія,поясніть бо я щось не розумію?)))
Паша до котовасия Показати IP 10 Червня 2018 14:55
А хто з ментами приїжав ?))
Семен до Паша Показати IP 28 Вересня 2018 12:17
Ну Я.
Правдоруб Показати IP 5 Липня 2018 22:19
Нема чого їх шукати вже на тому світі вони!!