USD 28 28.1
  • USD 28 28.1
  • EUR 32.6 32.75
  • PLN 7.5 7.63

Луцька мерія відповіла Львівській залізниці

У відповідь на заяву, розповсюджену 25 серпня прес-центром Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» департамент інформаційної політики Луцької мерії оприлюднив текст документу, який фактично підтверджує думки, припущення та оціночні судження Луцького міського голови Богдана Шиби, висловлені ним під час прес-конференції 11 серпня 2009 року щодо проблеми добудови пішохідного переходу від Завокзального ринку до залізничної станції «Луцьк». Про це повідомляють «Волинські Новини».
Надісланий текст дослівно відображає зміст листа ДТГО «Львівська залізниця» від 04 лютого 2009 року № НГ-10/276, за підписом головного інженера – першого заступника начальника залізниці В. Кисельова, – зазначається у повідомленні.
За інформацією департаменту інформаційної політики Луцької міської ради, наразі вони не вдаватимуться до коментарів із приводу заяви залізниці, не вживатимуть слів «щиро обурені» (хіба обурюватися можна нещиро?) та словосполучень, що чиїсь репліки «можуть стати приводом для судового позову». Право коментувати надісланий документ і аналізувати ситуацію залишають за фахівцями та журналістами.
«Водночас зауважимо, що, за деякими підрахунками, загальна вартість робіт, здійснення яких вимагають львівські залізничники у своєму листі від 4 лютого 2009 року, може сягнути 14-18 мільйонів гривень, тоді як будівництво самого переходу коштує в 4-5 разів менше», – йдеться у заяві.
Нагадаємо, що 25 серпня, Львівські залізничники оприлюднили заяву, в якій вони висловили своє обурення висловлюваннями міського голови Луцька Богдана Шиби щодо ситуації зі спорудженням мосту над коліями у місті.
На прес-конференції, яка відбулася 11 серпня, пан Шиба заявив, що «затримка зі спорудженням мосту над коліями в обласному центрі уповільнена бажанням Львівської залізниці «щось собі ухопити». Відтак залізничники заявляють про готовність співпрацювати з місцевою владою, якщо висловлені посадовцями пропозиції не суперечитимуть організації перевізного процесу та враховуватимуть особливості розбудови залізничної інфраструктури.
Залізничники наполягають: запропоновані сьогодні проекти «добудови» переходу над залізничними коліями у Луцьку втілюють насамперед бізнесові інтереси, адже каменем спотикання є розбудова торговельного центру на землі, яка належить залізниці.
Фахівці магістралі ретельно вивчили пропозиції міських посадовців та дійшли висновку, що вони розраховані на користь торговельного центру, а не задля підвищення комфорту для пасажирів. Інвестор має розробляти такий проект, який насамперед врахує усі технічні вимоги та особливості зведення об’єктів магістралі. Варто зазначити, що ще донедавна це зауваження було погоджено із зацікавленими у проекті інвесторами.
«До того ж, залізничники ніколи не вимагали від фірми, котра опікується будівництвом мосту, необґрунтованих капіталовкладень чи зайвих коштів, але «якихось дві сотки землі», як висловлюється Богдан Шиба – це не зайва територія для магістралі, а простір для облаштування об’єктів залізничної інфраструктури, які повинні покращувати рівень безпеки та сервісу, що його залізничники надають пасажирам», – йдеться у повідомленні.
Залізничники заявляють, що не поступляться безпекою та комфортом для користувачів перед бізнесовими інтересами власників запланованого торговельного центру і наполягатимуть, аби співпраця у питанні зведення мосту над коліями розвивалася у межах чинного законодавства та нормативних документів магістралі. Окрім того, Львівська залізниця застерегла Богдана Шибу від схожих реплік, адже ті, що були сказані на прес-конференції 11 серпня, «можуть стати приводом для судового позову».
Довідково:
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПРОТУ І ЗВЯЗКУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДEРЖАВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
 
 
04 лютого 2009 р.                                                                                       № НГ-10/276
 
 
Директору ТзОВ «Герміона»
Фещенку С.Д.
 
На Ваше звернення від 12.12.2008 №9 щодо надання технічних умов на реконструкцію вокзалу, добудову пішохідного переходу та будівництво торгово-побутового центру на ст. Луцьк повідомляємо наступне.
 
Даний проект планується реалізувати за кошти інвестора на земельній ділянці, яка є в постійному користуванні Львівської залізниці. Враховуючи, що залізниця є державним підприємством, подальша реалізація інвестиційного проекту стане можливою при одержанні дозволу Міністерства транспорту та зв’язку України на реалізацію даного інвестиційного проекту та дотриманні вимог чинного законодавства України щодо врегулювання майнових і земельних взаємовідносин Львівської залізниці, Луцької міської ради та інвестора.
 
Як правило, Міністерство транспорту та зв’язку України розглядає інвестиційні проекти на підставі техніко-економічних обґрунтувань та фінансово-організаційних схем реалізації таких проектів. Пропонуємо, перш ніж приступати до проектних робіт, вирішити питання реалізації проекту на рівні Міністерства транспорту та зв’язку України.
 
Надаємо технічні умови для виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції вокзалу, добудови пішохідного переходу на ст. Луцьк.
 
Реконструкцію вокзалу, згідно Державних норм, в т.ч.:
– зал очікування для транзитних пасажирів;
– зал очікування покращеного комфорту;
– приміщення начальника вокзалу, чергових по вокзалу;
– три каси для пасажирів дальнього слідування із забезпеченням санітарно-побутових приміщень для касирів;
– приміщення довідкового бюро;
– туалети для пасажирів – жінок, чоловіків, з кабінами для інвалідів;
– заклади громадського харчування та торгівлі;
– приміщення міліції.
 
Будівництво окремої будівлі кас приміського сполучення, в т.ч.:
– касовий зал (три каси приміського сполучення із побутовими кімнатами для касирів);
– зал очікування для пасажирів приміського сполучення;
– заклади громадського харчування та торгівлі;
– приміщення для сектору безкоштовних перевезень.
 
Реконструкція багажного відділення станції.
 
Реконструкція перону, острівної платформи.
 
Огородження станції зі сторони вул. Карпенка-Карого.
 
Благоустрій території, передбачивши пандуси для інвалідів.
 
Реконструкція системи водопостачання та каналізації.
 
У всіх приміщеннях передбачити:
– індивідуальне електроопалення, пожежно-охоронну сигналізацію;
– кабельну локальну мережу комп’ютерного зв’язку, систему продажу квитків «Експрес»;
– мережу місцевого зв’язку по вокзалу з встановленням телефонних розеток під «ЄВРО»;
– мережу для підключення годинникового господарства.
 
Запроектувати побудову 2-х очкової кабельної каналізації з кабельної шахти приміщення вокзалу до кабельної каналізації «Укртелекому» – 50 м та побудову кабельної каналізації 2-х очкову з кабельної шахти приміщення вокзалу через колії до лотків існуючої кабельної каналізації – 60 м і від існуючої лоткової кабельної каналізації до поста ЕЦ – 50 м.
 
Для продовження виконання робіт по будівництву пішохідного моста по ст. Луцьк, згідно СНиП 2.095.03-84 «Мости і труби» передбачити:
 
Металеві захисні щити стандартних розмірів над місцями розташування контактної мережі.
 
Розглянути питання влаштування виходу на проміжну острівну платформу.
 
При необхідності передбачити спеціальні конструктивні елементи (виносні консолі, зовнішні підвіски та т.п.) для прокладки труб та кабелів вздовж моста. Розташування комунікацій всередині прогонових будов на тротуарах та поручневих огорожах не дозволяється.
 
Під штучною спорудою контактну мережу виконати відповідно до «Правил улаштування та технічного обслуговування контактної мережі електрифікованих залізниць» (ЦЕ-0023). Згідно п. 2.2.1 висота підвіски контактного проводу повинна бути 6,5 м.
 
Ізоляцію виконати в полімерному виконанні з дотриманням вимог для контактної мережі змінного струму 27,5 кВ.
 
Решта вимог до підвіски контактного дроту наведені в підпунктах 2.2.1, 2.2.5 та 2.2.6 «Правил улаштування та технічного обслуговування контактної мережі електрифікованих залізниць» (ЦЕ-0023).
 
Інші заходи по проектуванню та влаштуванню контактної мережі повинні відповідати вимогам «Правил улаштування та технічного обслуговування контактної мережі електрифікованих залізниць» та ВСН 141-90 «Нормы проектирования контактной сети».
 
 
Головний інженер – перший
заступник начальника залізниці                                                            В.М.Кисельов
Загрузка...
Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2009 14:02
Афігєть! Ви тільки вдумайтеся, що пишуть залізничники "дві сотки землі - це не зайва територія для магістралі, а простір для облаштування об’єктів залізничної інфраструктури, які повинні покращувати рівень безпеки та сервісу, що його залізничники надають пасажирам». Луцький вокзал - просто взірець як дотримання правил безпеки життя пасажирів, так і сервісу. Та ж гадюшник! Смердючі приміщення з облупленими стінами, загаджені туалети, "чітка" робота УСІХ кас, "вихована" й "привітна" жіночка в довідковому бюро, та ще й люди змушені під вагонами лазити. І безпека, і сервіс... Тут врешті Шиба якось спромігся знайти інвестора - нє, знов палки в колеса!
Волиняка Показати IP 27 Серпня 2009 14:11
Ці галичани просто нахаби! Думають на чужому горбу і грошах в рай в'хати?
Анонім Показати IP 27 Серпня 2009 14:44
Це Шиба ... - раніше треба була домовлятися в Києві з Вінським, а потім виходити з партії, або зі львовом домовлятися, а не надувати щоки.
дідо Показати IP 27 Серпня 2009 15:13
залізницю треба судити за не дотримання безпеки,люди гинуть та калічаться...нехай загороджує колію,ставить охорону і будує декілька мостів...залізниця 100% виннаі повинна нести відповідальність...
Анонім Показати IP 27 Серпня 2009 16:29
Можно подумать, нахальные галичане приехали на Луцкий вокзал и загадили тамошний туалет ))) Никакая сила не заставит наших граждан не срать мимо дыры в сортире ((( Шиба и со Львовом погавкался ))) феноменально )))
Знаючий Показати IP 27 Серпня 2009 17:02
Ото "простір для облаштування інфраструктури"! Нехай би представники львівської прес-служби спочатку глянули, що тут робиться, перш ніж таку пургу писати...
Волинянка - 2 до волинянки Показати IP 27 Серпня 2009 19:00
тільки не треба тут ворожнечу розпалювати між волинянами і львів'янами. Не всі вони ПОГАНІ, так само, як і не всі луцькі МЕРИ хороші!!!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2009 07:35
страна дураков

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.