Луцька влада: У вас є проблеми? Тоді ми йдемо до вас!
![](/files/news/2008/08-19/899-1u.jpg)
Луцький міський голова Богдан Шиба доручив директору департаменту ЖКГ і, водночас, своєму заступникові Владиславу Стемковському створити робочі групи для перевірки мереж у будинках. Про це 19 серпня повідомляють «Волинські Новини».
Як зазначив міський голова під час апаратної наради, до таких груп мають входити фахівці з «Луцькводоканалу» та «Луцьктепло». Головне завдання їхньої роботи полягатиме у перевірці мереж будинків. На все-про-все робочі групи мають місяць, починаючи із 26 серпня.
Якщо будуть виявлені невеликі неполадки, то їх слід виправити на місці. Якщо ж будуть виявлені серйозні проблеми із будинковими системами, тоді робочі групи мусять складати дефектні акти, аби чиновники муніципалітету впродовж зими підготували документи для робіт по ремонту мереж.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як зазначив міський голова під час апаратної наради, до таких груп мають входити фахівці з «Луцькводоканалу» та «Луцьктепло». Головне завдання їхньої роботи полягатиме у перевірці мереж будинків. На все-про-все робочі групи мають місяць, починаючи із 26 серпня.
Якщо будуть виявлені невеликі неполадки, то їх слід виправити на місці. Якщо ж будуть виявлені серйозні проблеми із будинковими системами, тоді робочі групи мусять складати дефектні акти, аби чиновники муніципалітету впродовж зими підготували документи для робіт по ремонту мереж.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Анонім
Показати IP
19 Серпня 2008 12:21
Я так зрозумів, що якщо виявлятьсерйозні проблеми із будинковими системами постачання тепла і гарячої води, то ремонт буде аж на весну? дійсно, та скільки тої зими......
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Анонім
Показати IP
19 Серпня 2008 12:25
Добре, що хоч зараз про людей згадали і про необхідність хоч для піару вдарити палець об палець. А все-таки добре, що Шибу пригрозили зняти. Може хоч щось робити буде.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Vlas-0вець
Показати IP
19 Серпня 2008 12:49
Наші дИбіли перейменували Суворова в Бандери. Візгу буде - тьма. А я щойно їхав по вул. Московській та Декабристів. Вот убогі, ні щоб ці перейменувати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Vlas-0вець
Показати IP
19 Серпня 2008 12:55
Наші дИбіли перейменували Суворова в Бандери. Візгу буде - тьма. А я щойно їхав по вул. Московській та Декабристів. Вот убогі, ні щоб ці перейменувати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Андрій (Анрі)
Показати IP
19 Серпня 2008 14:19
Луцька влада: У вас нема проблем? Тоді ми йдемо до вас! Будуть!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Анонім
Показати IP
19 Серпня 2008 14:28
9.08.08 - 11:59 | Общество | Новости
В Грозном ликвидировали Украинскую улицу
Глава администрации Грозного Муслим Хучиев подписал распоряжение, согласно которому улица Украинская переименована в улицу имени Шамсудина Магомедовича Хаджиева.
Как передает proUA, в сообщении пресс-службы Президента и правительства Чечни, говорится, что это сделано «в целях увековечения памяти героя Социалистического труда».
Переименование данной улицы явилось якобы следствием обращения жителей с просьбой переименовать улицу, на которой жил Шамсудин Хаджиев, в его честь, отмечается в сообщении.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Андрій (Анрі)
Показати IP
21 Серпня 2008 15:31
влада впершу чергу робить для себе а для людей робить лише щоб піаритися і їх знову обрали б у владу щоб вони знову могли "рішати" свої питання
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.