USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьке підприємство електротранспорту отримало новий тролейбус

12 Березня 2021 12:10
Міська рада передала на баланс КП «Луцьке підприємство електротранспорту» ще один новий тролейбус.

Про це стало відомо 12 березня під час позачергової сесії Луцької міської ради.

З балансу виконавчого комітету Луцької міської ради на баланс ЛПЕ передали тролейбус від «Богдан Моторс» моделі Т70117, виготовлений у лютому 2021 року.

Станом на березень 2021 року місто вже отримало 10 нових тролейбусів. Ще 19 тролейбусів Луцьке підприємство електротранспорту планує отримати до кінця літа, а, можливо, й швидше, бо завод «Богдан» перевиконує план поставки нових тролейбусів. Окрім того, до 2023 року місто отримає 30 нових тролейбусів, шість з яких будуть із автономним ходом.

Заплановано, що до кінця 2021 року тролейбусний парк ЛПЕ поповниться 29 новими "рогатими". А до кінця 2023 року кількість нових тролейбусів становитиме вже 59 одиниць.

Фото - ілюстративне.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
без памяті Показати IP 12 Березня 2021 13:17
Хто баламутить та на чию користь? Видно щось пропустив... В лютому отримали 4, було 6, разом 10. "на березень 2021 року місто вже отримало 10 нових тролейбусів". Арихметика проста, в лютому трубили про 4, фактично було 3. В березні "тихенько" всунули того що невідомо де бовтався і знову сурмлять мідні труби! Якщо не так то тролейбусів має бути 10+1=11.
В'ячеслав до без памяті Показати IP 12 Березня 2021 17:47
Таки справді це борт 010 прийшов, з тих 10-ти що в лютому мали бути. Зате з ситесмою знезараження салону! Через ту систему й затримався на 2 тижні на заводі і прийшов тільки зараз в депо.
без памяті до В'ячеслав Показати IP 12 Березня 2021 19:17
Дякую. Ваш короткий коментар перевантажує "новину" про новий тролейбус. Відрапортувалися за "мертвих душ" в лютому, про проблеми з системою - ні слова... і напевно забулися, бо звідки така пафосність. Питання, "Хто баламутить та на чию користь?", залишилося ВІДКРИТИМ.
олександр Показати IP 12 Березня 2021 14:01
а чому знову не хваляться що виділили 200 тисяч на розфарбування тролейбуса рекламою
Лучанин Показати IP 12 Березня 2021 14:34
Те що тепер нових рогатих буде 11 то дуже добре. Проте вчора піднімали питання чи пересяде люд на тролейбуси. Виникла така ситуація: навпроти другої поліклініки є перехід, який дуже довго світить червоним для пішоходів, а перейти дорогу в т.ч. треба людям хворим, які не можуть чекати довго тролейбуса чи автобуса, тим більше що на ці зупинки транспорт приходить вже забитим під стелю. От побачив люд що підходить майже порожній тролейбус (006, 13:05), який зупинився прямо на переході (ПДР вони вже й не такі і ПДР), дочекався зеленого і рванув до тролейбуса і тільки "перебігли" (в т.ч і я) як водій перед носом закрив двері і поїхав. За цим наблюдали 3 контролери з іншої сторони. Я перейшов назад на іншу сторону і сів на автобус замість тролейбуса. Перед тим я спитав в контролерів чому так відбувається, а вони сказали що водій не зобов'язаний чекати, він в ліве дзеркало дивиться коли вже закрив двері. Може й так, але до того як закрити двері куди він дивиться? Тобто пасажири не потрібні, гроші не порібні (обладнання для готівки на зупинках ніхто ставити не збирається) та й зробити можливість людям встигати на транспорт теж ніхто не хоче. Картина маслом. А я до того що якось не сильно хочеться після цього на тролейбуси пересідати, навіть на нові.
Ніколя Показати IP 12 Березня 2021 21:16
А от цікаво, чому у Луцьку почали нумерацію тролейбусів заново - з 001. Практика тролейбусниз депо каже, що потрібно продовжувати нумерацію з двісті якогось там. Адже перші тролейбуси їздили ще у 70-х роках. Навіщо спотворювати правила?
Анонім Показати IP 21 Березня 2021 18:39
тролейбуси - екологічний вид транспорту и менш аварійні ніж маршрутки