USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьке підприємство маскує на своїй території зливачів нечистот

15 Вересня 2016 10:42
В історії з автівками, які додають смороду у Луцьку, з'явилося ще одне підприємство, яке дозволяє порушникам зливати відходи на території свого ПП, - про це інформує Департамент муніципальної поліції у Луцьку.

Нагадаємо, минулої ночі затримали авто, якщо зливали нечистоти у Луцьку.

"Ловіть подвійних "зірок" Луцька на вулиці Тарасовій, 32 знову ТзОВ Забіяка зливає нечистоти в каналізаційні мережі міста, правда цього разу йому у вчиненні правопорушення допомагає ще ПП "Лада 2000", яке відкриває і закриває люки на своїй території десяткам машин. Це підприємство вирішило замаскувати та заховати порушників. Шарпанина, стусани і майже бійка з інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Департаменту.", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ккккккккк Показати IP 15 Вересня 2016 11:04
Геть смердоту з міста! Без тої ковбаси можна прожити, а нечистоти терпіти не можна!!!!!!!!
ККоля!! Показати IP 15 Вересня 2016 11:05
Геть нечистоти з луцька!!!! проживемо без їхньої ковбаси!!!
Вова Показати IP 15 Вересня 2016 11:11
Ловити їх потрібно, шрафувати також, але зливали, зливають і зливати будуть причому абсолютно законно заключивши договір з водоканалом і сплачуючи кошти. Притому справна каналізація воняти не повинна що б не зливали, хтось нам активно замілює очі.
Лоер до Вова Показати IP 15 Вересня 2016 12:02
Дуже цікаво було б почитати той договір якщо такий взагалі існує. Яким терміном там називаються біологічні відходи, вимоги до їх стану, висновки санепідемстанції, об'єми і т.д.
Вова до Лоер Показати IP 15 Вересня 2016 15:46
Читай http://www.volynnews.com/news/society/miska-rada-dozvolyla-zlyvaty-nechystoty-u-kanalizatsiiu-lutska/
Лоер до Вова Показати IP 15 Вересня 2016 16:04
А де ж там текст договору?
Мешканка Забороль Показати IP 15 Вересня 2016 11:15
Тепер зрозуміло чому по вечорам такий сморід по селу.
Чистотайд Показати IP 15 Вересня 2016 11:30
Ложили они на вас большой и толстый шланг с нечистотами.Вот так вот.
Укроп Показати IP 15 Вересня 2016 11:35
От іуди скотиняки. За гривню й матір свою туди ж би й злили. Вкрай суворо покарати мерзотників.
КЛАВА Показати IP 15 Вересня 2016 11:47
Молодці " ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ" - треба назвати усіх ціх хероїв.Г ромада повинна знати по призвіщах кожного цього у*ода який мешкає за містом у "будиночку", а гівно за відкати зливає у Луцьку. Місто воняє гірше свинарника... Вночі мона задихнутися.
Вова до КЛАВА Показати IP 15 Вересня 2016 15:48
Так виявляється ці херої місту все ж таки платать http://www.volynnews.com/news/society/miska-rada-dozvolyla-zlyvaty-nechystoty-u-kanalizatsiiu-lutska/
Хлор Показати IP 15 Вересня 2016 11:55
До кожного люка поліцейського не поставиш, активістів люди не люблять, самі ж не організовуються. Влада без діючої реакції . Так що залишається дорогенькі терпіти сморід.
Читач Показати IP 15 Вересня 2016 11:57
Ще на перехресті тополевої і баранової часто відкривають люк і щось зливають автомобілі. На другий раз буду викликати муніцепалів, куди дзвонити?
сам забііякка Показати IP 15 Вересня 2016 12:33
це крапля з того що бачите ви ще не знаете я чого вовбаса )))))))))))))
222 Показати IP 15 Вересня 2016 12:36
А де Пархомей?
Зловіть ще на Струмі Показати IP 15 Вересня 2016 12:53
Бачив сьогодні машину з нечистотами біля повороту на дачі "діброва" там забійний цех
alex Показати IP 15 Вересня 2016 13:02
А можливо просто заборонити цьому Пархомею просто користуватися вул.тАРАСОВА.чОМУ ЯКИЙСЬ ТАМ може творити що хоче. Відріжте йому каналізацію і запитайте у нього чи він має право користування у приватному секторі користуватися міською каналізацією. Йо...па в студію і все.
нхя не смішно Показати IP 15 Вересня 2016 13:31
Лучани, ми повинні оголосити бойкот продукції цих г*вняр*в.
Анонім Показати IP 15 Вересня 2016 13:51
от ск*тиняки ці ковбасники не купляйте люди забіяку ви обїдаєтесь всяким непотребом, а забіяка багатіє
Вишків шле привіти Показати IP 15 Вересня 2016 16:57
Такий крик розвели, бо у когось "іноді" пахне. Ласково просимо всіх, кому не вистачає свіжого повітря, до нас на Вишків! Всього один тиждень в період серпневої спеки і ви навчитесь розрізняти три тисячі видів "свіжого" повітря і назад в Луцьк рванете, як на курорт в Альпійські гори Х) Спонсор легенево-оздоровлювальної терапії - водочисні споруди на Вишкові. Водоочисні споруди на Вишкові - повертаємо смак життя))