USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Авто з нечистотами на шаленій швидкості тікало від муніципалів

15 Вересня 2016 08:42
Ще дві автівки порушників, які зливали нечистоти у каналізацію, затримали у Луцьку цієї ночі. Про це на своїй сторінці в мережі інформує Департамент муніципальної поліції Луцька.

До слова, нагадаємо, що вчора ввечері спіймали також два КамАЗи приватного підприємства, які зливали нечистоти на вулиці Мамсурова, що в Луцьку.

"І так, тепер ТзОВ Забіяка!!!! + ще один порушник, точніше 2. Два автомобілі о 24:00 15 вересня зливали нечистоти в каналізаційні мережі, знову на вулиці Мамсурова!!! Зловили, склали протоколи", - йдеться у повідомленні.



Окрім того, муніципали опублікували відео, як вони наздоганяли авто порушників:


"Так доганяли авто, що зливало нечистоти в міську каналізацію о 00.30 годині. Швидкість 100км/година по місту... ТзОВ Забіяка рулить", - інформують муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Перехожий Показати IP 15 Вересня 2016 08:49
Взимку довелось проходити вранці кут вулиці Ковельської та Торгової, на куті знаходиться кафе. За ним невелике приміщення з трубою. З труби йшов дим, з дуже їдучим запахом паленої пластмаси, цей запах можна було чути аж біля лазні на Данила Галицького. Дивно , що місцевих жителів це не обходить. Поруч багатоповерхівка і школа №3 всі це нюхають.
Віталій до Перехожий Показати IP 15 Вересня 2016 10:12
Підкажіть будь-ласка де саме Ви бачили ту трубу?
Перехожий до Віталій Показати IP 15 Вересня 2016 12:02
Позаду кафе "Фарт", що на розі вул.Ковельської і Романюка є дві будівлі покриті зеленим металопрофілем в одній з цих будівель знаходиться ця труба, її досить добре видно з вул. Романюка. Сноска на це місце в яндекс карті (фотки там застарілі, але уявлення про місце буде). https://yandex.ua/maps/20222/lutck/?rtext=50.747250%2C25.324725&rtt=pd&from=tips__kedi1_ukraine_ru%7C&yclid=5421072964459170200&ll=25.257477%2C50.736521&z=12&l=stv%2Csta&panorama%5Bpoint%5D=25.315469%2C50.742274&panorama%5Bdirection%5D=225.251501%2C1.410440&panorama%5Bspan%5D=130.000000%2C62.460938
луцький Показати IP 15 Вересня 2016 08:55
Ігнор тих Забіяк, Дмитруків, Всеволодівок и наклейки на вітринах з їхньою продукцією: "Від них смердить у місті"! Може тоді щось їм дойде!!!
Вова до луцький Показати IP 15 Вересня 2016 11:16
Капуста рулить
пройшов Показати IP 15 Вересня 2016 09:20
Біля тюлькіного флоту регулярно зливають нечистоти в каналізацію,яка знаходиться прямо біля кладовища і гаражного кооперативу
* Показати IP 15 Вересня 2016 09:29
Поліції подяка, а особисто я більше не буду купувати продукцію Забіяки, як так можна не поважати людей з якими живешь у одному місті. Дякую за корисну статтю.
alex Показати IP 15 Вересня 2016 09:37
Ці горе водії ще кожного дня іздять на вул.Тарасова 32 . Чого шановні муніципали там їх нен ловлять . Ті самі години роботи після 24години. Прошу дуже до роботи шановні поліціянти.
alex Показати IP 15 Вересня 2016 09:37
Ці горе водії ще кожного дня іздять на вул.Тарасова 32 . Чого шановні муніципали там їх нен ловлять . Ті самі години роботи після 24години. Прошу дуже до роботи шановні поліціянти.
Влодек Показати IP 15 Вересня 2016 09:43
ВІО ковбаса так само туди возить своїм ЗІЛом г"новозом з цистерною причіпною вже багато років. Так само щодня на Сагайдачного біля Біотеха г"новоз ЗІЛ 131 зливається у каналізацію.
234 Показати IP 15 Вересня 2016 09:50
100км\год де на відео?
:-) до 234 Показати IP 15 Вересня 2016 10:32
В страху великі очі
Вахтанг Показати IP 15 Вересня 2016 10:02
Забіяка - за***бак"а (каламбурчик)(отображается как удаленный)
Проблема Показати IP 15 Вересня 2016 10:10
Питання утилізації відходів мясопереробки це питання витрат підприємства.В теорії та в практиці нормальних країн це виглядає так:.Виробник на своїх потужностях або у партнерстві з спеціалізованим підприємством здійснює максимальну переробку відходів, до того що залишається встановлені жорсткі санітарні норми, злив здійснюється у спеціально відведену мережу, а не загальну каналізацію.Обєми таких зливів контролюються, здійснюється утилізаційна плата в бюджет. В нас це виглядає так: Для чого ці всі витрати на дорогуще обладнання, дотримання норм та платежів в бюджет? Необхідно лише навести "ділові стосунки" з ким потрібно (санепідем, ДАІ,влада,...) і в десятки разів скоротити витрати пропорційно примноживши прибутки. А люди то таке. Їм пусти рекламу, акції влаштуй то й самі тебе хвалити будуть.
віра Показати IP 15 Вересня 2016 10:12
А як відреагує влада?! От і покажуть справжнє відношення до городян!!!!!!!!
Анонім Показати IP 15 Вересня 2016 10:14
Треба піднімати це питанняина державному рівні, підключвти телевізійників, може розворушать це болото......
Орхідея Показати IP 15 Вересня 2016 10:16
На розворот їх!!! І хай везуть власникам ковбасень під будинок :)
sffs Показати IP 15 Вересня 2016 10:19
от с***ри... я то думаю що зранку так штиняє..... ***.... не жремо більше ковбаси і забіяки і дмитрука.....
Лучанка Показати IP 15 Вересня 2016 10:20
Дмитрук і Забіяка - байкот
нхя не смішно Показати IP 15 Вересня 2016 10:20
Якби ми, лучани, були громадянами - то оголосили б бойкот продукції цього х*яки-забіяки...
свідомий до нхя не смішно Показати IP 15 Вересня 2016 10:36
Та ну...:) Проведуть вони парочк у ФастФуд фестів і все буде у шоколаді :) Лучани будуть ще битись у чергах щоб на ті фести попасти :) Ментальність серрр :)))
Анонім до нхя не смішно Показати IP 15 Вересня 2016 10:43
Будуть возити в інші міста, та й по всьому.......юю
Поруках до Анонім Показати IP 15 Вересня 2016 11:10
Це далеко і витратно. Знайдуть в Луцьку якусь продажну шкуру яка за гроші дозволить зливати вночі на своїй закритій території куди жителям не потрапити.
Ната Показати IP 15 Вересня 2016 10:28
Боже, а який грязний, замизданий, з водій....бррр....усьо бойкот.
Бра до Ната Показати IP 15 Вересня 2016 11:24
А ще напевно він по сумісництву водій- вантажник продукції. Економіка повинна бути економною.
123 Показати IP 15 Вересня 2016 10:28
От тепер зудумайтесь від чого то воно, отримавши чергову болячку.
Guest Показати IP 15 Вересня 2016 10:41
Уберіть рекламу Дмитрука з сайту!
вася Показати IP 15 Вересня 2016 11:06
Всі все бачать і мовчать. А чому не викликаєте поліцію, коли вчиняють злочин??? А кричите коли вже когось зловили?? Будьте свідомими!!!
А тому до вася Показати IP 15 Вересня 2016 12:35
А тому що люди га* * сті. Їм би активістів та поліцію поливати такою субстанцією яку вивозять.
лучанка Показати IP 15 Вересня 2016 11:41
от скотиняки , невже вони не живуть в Луцку ?
ахмед Показати IP 15 Вересня 2016 11:49
цікаво, скільки платять водієві за викид г..на в каналізацію вночі?
Орхідея 2 Показати IP 15 Вересня 2016 12:01
От виникає питання . Вони ж мабуть і раніше десь те гидоття дівали. Але ж такого смороду не було. Відчувається нотка економії на чомусь або пофігізм . Може хтось розкаже?
А Показати IP 15 Вересня 2016 12:47
поліцейські молодці, головне щоб їх потім ковбасою не підкупили)))))))
І Показати IP 15 Вересня 2016 12:49
тепер дядька, що смерд*хи вивозив, весь Луцьк знати буде))))
Вадим Показати IP 15 Вересня 2016 13:17
Старенький загружаний ЗІЛ їхав 100 км/год, муніципали явно перебільшили
лучанин до Поруках Показати IP 15 Вересня 2016 16:51
вже піймали такого на Тарасова 32 .- там зливали на закритій території- ваідріжте те ч м о від каналізації- хай робить вигрібну яму ,і штраф впаяйте шоб фірма пішла у небуття- то десятому закаже
ВОВК Показати IP 15 Вересня 2016 18:10
БОЙКОТ ДМИТРУКУ І ЗАБІЯЦІ.
Оксана Показати IP 15 Вересня 2016 22:02
От я тільки за бойкот! От як вони вважають людей за непотріб бо ми маєм це все нюхати то хай самі це і їдять. А то вже той піар задовбав Дмитруки з Забіяками на кожному кроці. В супермаркетах їхні тьоті проходу не дають втюхують купити це добро. А це вибачте таке "га*но".. що одне що друге щоїсти не можливо. Якщо та ковбаса смердить то нечистоти які зливають тоді як?. Головне реклами купа