• EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Луцькі баскетболісти упустили перемогу за 30 секунд

19 Березня 2015 08:31
У рамках чемпіонату Вищої ліги серед чоловічих команд з баскетбол луцький «Волиньбаскет-WOG-Університет» двічі поступився на виїзді харківському «Авантаж- Пполітехніку».

Перша гра

«Авантаж-Політехнік» - «Волиньбаскет»

78:76 (19:19, 23:17, 18:15, 18:25)

Першу гру активніше розпочали гості. На 6-й хвилині волиняни відірвались від суперника на вісім пунктів – 9:17. Це був максимальний відрив на користь лучан у матчі. Вже до кінця першої 10-хвилинки харків’яни зрівняли рахунок – 19:19.

Всю другу чверть команди йшли нога в ногу. І лише перед великою перервою за рахунку 36:36 господарі за одну хвилину заробили сім очок – 43:36. Зазначимо, за весь матч лідер змінювався 11 разів і чотири рази фіксувався нічийний результат.

За третю чверть «Авантаж» збільшив відрив до дев’яти пунктів - 60:51. Але підопічні Дмитра Чайковського зуміли в останньому відтинку гри переломити хід матчу. На 39-й хвилині Артем Шевченко двоочковим кидком відновив паритет -72:72, а Павло Хайло і зовсім вивів лучан вперед – 72:74. За 37 секунд до фінальної сирени «Волиньбаскет» випереджав слобожан на три пункти – 73:76. Та в блискавичній атаці Роман Козлов дальнім кидком зрівнює рахунок – 76:76. А за 5 секунд до свистка Антон Михайлов реалізовує два штрафні кидки і дарує перемогу господарям – 78:76.

Найрезультативнішим у грі був харків’янин Тимур Арабаджи – 26 очок. У лучан лідером став Олег Рудаков, який оформив дабл-дабл (17 очок + 13 підбирань).

«Ми наздогнали Харків в останній чверті, але нам трішки не вистачило, щоб втримати перевагу. Дається взнаки нестача досвіду та й в захисті погано зіграли, давши забити на останніх секундах триочковий», - розповідає головний тренер лучан Дмитро Чайковський.

Друга гра

88:78 (25:18, 12:9, 27:28, 24:23)

Матч-відповідь, порівняно з першою грою, пройшов напрочуд нудно. Господарі зі старту розпочали першим номером і всю гру лучан не підпускали надто близько до себе – 88:78.

Найкращим бомбардиром зустрічі став Роман Козлов «Авантаж-Політехнік» - 24 очка. На чотири пункти менше для своєї команди здобув волинянин Артем Шевченко – 20 очок. А капітан «Волиньбаскета» Дмитро Швагринський оформив дабл-дабл з 11 очками та 11 підбираннями.

«У другому матчі ми вже не могли грати на тому ж рівні, що й в перший день. Дуже важко емоційно і фізично у ролі наздоганяючого. Тоді тратиться більше сил і потрібно вдвічі більше працювати. Ми мусили вигравати одну гру в Харкові, але нам не поталанило. Перед іграм в Южному ми повинні провести серйозну роботу над помилками», - каже Чайкоський.

Наступні ігри «Волиньбаскет» теж зіграє на виїзді. У Южному волиняни зустрінуться з дублем «Хіміка», ще одним своїм конкурентом з потрапляння у «Фінал чотирьох». Матчі відбудуться 21-22 березня.