USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі базарники погрожують спалити авто членам виконкому, – Недопад

6 Лютого 2020 12:14
Посадовцям Луцької міської ради та членам виконавчого комітету підприємці з Центрального ринку погрожують спалити автомобілі.

Про це повідомив у перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад у фейсбуці.

«Учора частина підприємців зі Старого ринку заблокували роботу виконкому, фізично перешкоджаючи навіть можливості вийти із сесійної зали. Більше того, мені й іншим членам виконавчого комітету відкрито погрожували підпалом автомобілів. Зауважу, будь-які залякування чи погрози отримають відповідне законне реагування і аж ніяк не зупинять обраного курсу щодо перенесенню Старого ринку», - наголошує Григорій Недопад.

Та додає, що лучани масово підтримують перенесення ринку. Крім того, про перенесення ринку говорять вже багато років поспіль, і більшість депутатів під час сесії теж проголосували за це.

«Невелика група «базарників» не вправі диктувати свої умови всьому місту, переходячи при цьому межі здорового глузду , блокуючи рух транспорту та вдаючись до відкритих погроз», - підсумував Недопад.

Читати ще: Викрутки, цвяхи, газові балончики: що луцькі базарники радили колегам брати на «чергування»

Нагадаємо, згідно з рішенням Луцької міської ради 4 лютого розпочався примусовий демонтаж Центрального ринку, однак підприємці цьому завадили. Утім, як повідомили у міськраді, незважаючи на спротив підприємців і бездіяльність поліції, демонтаж продовжать.

Зазначимо, внаслідок сутичок з підприємцями працівник департаменту отримав серйозні травми голови, його у важкому стані госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Абдал Саид Показати IP 6 Лютого 2020 12:39
Коли вам реально почнуть палити,будете не так говорити...Р.S.треба домовлятися!
Опа до Абдал Саид Показати IP 6 Лютого 2020 12:52
треба садити таких "активістів", хай в КПЗ домовляються.
Лучанинин до Абдал Саид Показати IP 6 Лютого 2020 12:53
То ж домовилися. Старий ринок перїжджає на новий.
Торгашам до Абдал Саид Показати IP 6 Лютого 2020 13:01
Зі злочинцями не домовляються
Всім до Абдал Саид Показати IP 6 Лютого 2020 13:48
А ваші контейнери не горять ???
Олег до Всім Показати IP 6 Лютого 2020 14:29
А ти попробуй, тоді побачимо!!!!
Олегу до Олег Показати IP 6 Лютого 2020 15:30
А ти попробуй спали мені автомобіль,тодіспобачиш, чи не згорять ваші двадцять контейнерів разом з непотребом, яким торгуєте....
Люда до Олегу Показати IP 6 Лютого 2020 19:48
Ух, як переживаєш за авто? Тому і простих людей тобі ніколи не зрозуміти. Але скільки аато спалили, ще ніхто нікого не знайшов. Я покупець, не підприємець. Але підтримую людей, бо на нивий ринок, той пустир і так далеко точно їздити не буду. А для підприємців це буде кінець їхньому бізнесу. Тому я їх розумію
укр Показати IP 6 Лютого 2020 12:55
про що.,
АС Показати IP 6 Лютого 2020 12:56
Не спалять, не бійтесь, нічого не можуть і не зможуть,...
Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 13:02
Раз погрожують, то звертайтесь до правоохоронних органів, нехай розслідують і карають винних.
Віктор Показати IP 6 Лютого 2020 13:07
перші валять контейнери других екскаватором, другі хочуть палити авто першим. Одні одного варті, я вважаю
Правдоруб Показати IP 6 Лютого 2020 13:08
Дурню роблять що погрожують. Якщо хтось з тих кому погрожували спалить своє авто та звинуватить базарників , знесення ринку прискориться та все повернеться проти протестантів. Хочете щось робити робіть мовчки, закон омерти ніхто не відміняв...
Олег до Правдоруб Показати IP 6 Лютого 2020 14:30
Підтримую!!!
Луч Показати IP 6 Лютого 2020 13:17
Казати і палити різні речі...
Лучанин. Показати IP 6 Лютого 2020 13:24
Дивився відео вчора і не чув щоб хтось погрожував.
Андрій Показати IP 6 Лютого 2020 13:56
НУ вони погрожують незаконними діями а ви їх вчинили пошкодивши майно та здійснивши напад на людей!!!!
Анонім до Андрій Показати IP 6 Лютого 2020 16:52
Знесення того всього було цілком і повністю законно і напад там був на муніципалів від базарників, а не наоборот.
Ф Показати IP 6 Лютого 2020 14:12
Поки мр своїми діями тільки одному підприємцю зробила збитків на новеньке авто, а потерпілих десятки.