USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Луцькі нацгвардійці зняли фільм про бойовий шлях на Сході

4 Червня 2014 18:45
Військові з Луцької національної гвардії відзняли фільм про бойовий шлях на Сході України.



Зокрема у стрічці можна побачити кадри про солдатські будні, а також про подій, які відбувалися у Луганську та Маріуполі, - інформує ТРК Аверс.



Кінострічка подається в авторському вигляді без змін. На відео присутня ненормативна лексика. Автор фільму побажав залишитися невідомим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Теперь Показати IP 4 Червня 2014 18:53
Теперь, согласно законов гостеприимства, стоит ждать луганчан и дончан с ответным визитом?
Анонім до Теперь Показати IP 4 Червня 2014 21:29
На День Победы.
777 Показати IP 4 Червня 2014 19:56
не цікаво
титушко Показати IP 4 Червня 2014 20:44
официально нацгваргия -это кто .бывшие ВВ или сотни майдана и кому они подчиняются-кто может дать юридически точный ответ
мариуполь до титушко Показати IP 4 Червня 2014 23:16
коментар було видалено
Юрко до титушко Показати IP 7 Червня 2014 13:33
Офіційно: Нацгвардія, це бувші ВВ, і наразі волна підпорядковуєть ся міністру Внутрішніх Справ. Фактично, ВВ просто змінили назву (навіть шеврони і форму не замінили). Фактично, просто перестановка доданків у рівнянні! Якщо вам цікаво, то ця частина (Про яку Віктор зняв фільм у Маріуполі і т.д), раніше (1994-1999 р.р.) входила до складу попередньої НГУ
Дончанин Показати IP 4 Червня 2014 22:06
Мы не различаем национальную гвардию и ПС. И для этого имеются веские причины.
титушко до Дончанин Показати IP 5 Червня 2014 00:41
я рад что ты на связи.дай бог тебе здоровья и всем твоим знакомым и родным
адмiн до титушко Показати IP 5 Червня 2014 01:36
не стидно.все мiняется
мариуполь Показати IP 4 Червня 2014 23:14
коментар було видалено
мариуполь Показати IP 4 Червня 2014 23:42
коментар було видалено
титушко Показати IP 5 Червня 2014 02:42
найбільше свято для читачів є адекватний колектив газети всіх зі святом на троіцу.-я вас покидаю кого образив прошу прощенія.хто мене я згадаю по факту.