USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі поліцейські допомогли водію відбуксирувати поламане авто

5 Січня 2016 18:55
Поліцейські, які патрулювали мікрорайон ДПЗ, помітили, як по проїжджій частині молодики штовхають автомобіль. Зупинившись поруч, вони запропонували водію допомогу і відбуксирували автівку за допомогою троса.

Про це повідомив очевидець подій у рубрику «Повідомлені новини».

Інцидент трапився на мікрорайоні ДПЗ. Зі слів свідків, водій не зміг завести автомобіль, а тому попросив допомоги у перехожих. Відтак, молодики взялись штовхати автомобіль по проїжджій частині до потрібного місця.

За деяких час позаду з’явився патруль поліції, який зупинив чоловіків та запитав, що трапилось. Почувши, що автомобіль вийшов з ладу, поліцейські запропонували відбуксирувати автомобіль, зекономивши чоловіку декількасот гривень, які він заплатив би за виклик евакуатора.

«Добре, що їхали на потужному пікапі Isuzu. Для нього маленький Opel Kombo – просто іграшка, враховуючи його розміри», - стверджує очевидець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Вася Показати IP 5 Січня 2016 19:12
буксировка в ожеледицю на гнучкому тросі заборонено!
Анонім до Вася Показати IP 5 Січня 2016 20:43
а вони правил не знають
я до Вася Показати IP 5 Січня 2016 21:25
а де ти ожеледицю бачиш?асфальт сухий.
курсант до Вася Показати IP 5 Січня 2016 21:26
кожний день за кермом ожеледеці ще небачив
Задовбали до Вася Показати IP 6 Січня 2016 08:58
О́желедь, ожеле́диця, ожеле́да — тонкий шар льоду на земній поверхні, що утворюється після дощу або відлиги при зниженні температури; також прозорий шар льоду, що утворюється внаслідок замерзання крапель мряки чи дощу на поверхні землі або предметів при температурі від 0 до -6 °C. Вам люди невгодиш ніколи. Ха ри те.
Лучанин Показати IP 5 Січня 2016 19:23
Робота поліції розкриття злочинів. Якщо тягати автомобілі то чому не всі. Це звичайно потрібно, це ж платники податків. Головне назвати по іншому.
знесилений зневірою Показати IP 5 Січня 2016 19:29
по-перше: це ну дуууже "важлива" новина, з розряду 80 левела, - журналісли "ВН" дякую, що потішити вмієте)) а по-друге: ну, якось зовсім не серйозно, щоб сьогодні розпіарена поліція була в ролі евакуатора. якщо правильно, то треба було б допомогли прибрати поламаний т/з з дороги, щоб не заважав іншим учасникам дорожнього руху і не створював аварійної обстановки, та й повертатися до своїх прямих обов"язків, бо ще в місті далеко немає стільки подяку, щоб поліція могла займатися лише тим, щоб совати поломані машини громадян до сервісу
Роман Показати IP 5 Січня 2016 19:36
Якщо це не здвиг в правильному напрямку, то я не Роман)
Вася Показати IP 5 Січня 2016 20:00
За таку зарплату я б її на руках заніс.
АС Показати IP 5 Січня 2016 20:27
Шок! Старі Даішники ще б штаф наклали чи так побрили,або проіхали...я давно в Луцьку живу таке перший раз...
Анонім до АС Показати IP 5 Січня 2016 20:59
П І А Р .........
Карпо до АС Показати IP 6 Січня 2016 18:50
... А в цей час в Луцьку магазин пограбували ....
Анонім Показати IP 5 Січня 2016 20:52
На мою думку вони зробили правильно.Якщо ВИ..... хочете змінити країну треба почати з маленького...
ОООО до Анонім Показати IP 5 Січня 2016 21:06
Підтримую!!!!! А всі ці коментарі що зверху це велика ганьба!!!! Потрібно завжди починати із себе, а не давати якісь галімі поради і стояти збоку!!!!!
ДСО до Анонім Показати IP 6 Січня 2016 08:59
А в цей час магазин пограбували на вул. Кравчука, 15д.
Анонім до ДСО Показати IP 6 Січня 2016 11:08
яке відношення має патрульна машина що на ДПЗ до події на Кравчука? щоза бред?
Зоряна Показати IP 5 Січня 2016 23:06
Ну просто новина обласного маштабу!!!!!!
Маша Показати IP 5 Січня 2016 23:21
Чесно,надоїдає це вже читати, пишете ПОЛІЦІЯ....ПОЛІЦІЯ...Крам Поліції вже не має про шо написаим...БРЕД!!!!!!!!!!!!!!!!
Шурик до Маша Показати IP 6 Січня 2016 07:53
А я наоборот хочу знать ещё больше чем знамается полиция. Тем самым что происходит в городе.
Ната Показати IP 6 Січня 2016 09:06
Ну просто подвиг зробили! А можливо це звичайна людська якість - допомога ближньому?
Користувач Показати IP 6 Січня 2016 10:50
А якщо автомобіль був краденим? Його ще і допомогли відбуксирувати.
Анонім Показати IP 6 Січня 2016 11:33
Це абсолютно нормально...
Анонім Показати IP 6 Січня 2016 15:42
на тросі зато з мигалками)))) МОЛОДЦІ
ДПЗ Показати IP 6 Січня 2016 17:40
Правильно зробили! Це абсолютно протилежний підхід до своїх обов'язків в порівнянні з тим, що було. А ще, приємно, що вулиці ретельно і регулярно патрулюються, і то по закутках, а не лише по центральній вулиці. А людям аби домахатись... Як завжди. п.с. Піар не піар, а краще таки знати чим поліція займається. Кому "очі муляє" - гортайте стрічку далі, ніхто не змушує читати!
В-52 до ДПЗ Показати IP 6 Січня 2016 22:20