USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі поліцейські оштрафували заступника мера за незаконне паркування

26 Січня 2016 09:26
Луцькі поліцейські оштрафували заступника Луцького міського голови Сергія Григоренка за те, що той неправильно припаркувався.

Про це «порушник закону» сам жартома повідомив під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка, що відбулася сьогодні, 26 січня.

«Пишаюсь роботою нашої поліції, адже тиждень тому вони оштрафували мене за неправильне паркування на 250 гривень. Я чесно сплатив ці кошти і тим самим поповнив міський бюджет. Все правильно, закон один для усіх – і для пересічних лучан, і для посадовців. Продовжуйтесь й надалі бути такими принциповими», - відзначив роботу полісменів посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
саша Показати IP 26 Січня 2016 09:59
Раніше гаішніка за таке звільнили б той же день і штраф сам гаєць платив би.
анонім Показати IP 26 Січня 2016 10:05
чим ти пишаєшся баран, ти ж порушник
Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 10:19
Ми ж Європа, чи не так? Заступник порушив Закон. Так, він сплатив штраф, але він заступник міського голови. Він не має права на помилку, не те що на порушення, адже це б'є по всій громаді міста. Як ви вважаєте поступив би мер в любому європейському місті? А він ще й жартує... Подумаєш, порушив, можна ще декілька раз бюджет поповнити. Європа!
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 11:58
В Європі за таке порушення можуть і з посади попросити.
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 22:57
І не тільки якогось заступника мера.. Штрафують чи забирають евакуатором автомобілі перших осіб держави. В Німеччині пам,ятаю Аденауера в Австралії прем,єра ..
Мельник В.М. до Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 18:18
Для нього 250грн.- це пиль для моряка. Повинно бути проведено службове розслідування,чому посадова особа міста свідомо порушує закони України . Який показує приклад простим громадянам ...!!!
Василько Показати IP 26 Січня 2016 10:49
"Я чесно сплатив ці кошти і тим самим поповнив міський бюджет. " - ура ми знайшли вихід як поповнювати бюджет міста, завтра всі порушуємо закон, сплачуємо штрафи та наповнюємо бюджет міста. геніально !
Андрій Показати IP 26 Січня 2016 10:53
Піар, піар і ще раз піар!!!
Рома Показати IP 26 Січня 2016 10:55
Безтолкова служба!!! Раз зупинили мене, а на моє питання, що я порушив, так і не змогли і відповісти (тільки, щось помямляли і все)!!!)))
мене також до Рома Показати IP 26 Січня 2016 12:00
причину зипинки шукали у тому,що на задньому склі був сніг...пояснюючи тим самим технічну несправність авто!!???щось там дзвонили питали шукали і вже навіть хотіли протокол написати за щось...але я хлопнув сильніше дверцята і сніг впав...вони були просто в шоці))))
коля Показати IP 26 Січня 2016 11:54
Григоренко права рука романюка, їхав у нетверезому стані а відмазався неправильною парковкою.похвалися що ти для міста зробив Хвалько.
Дмитро Показати IP 26 Січня 2016 12:40
Для нього 255 грн, це не гроші . Він не тільки права рука, а ще і касир ... Заробить...
Олександр Показати IP 26 Січня 2016 13:06
Крім паркування наша паркувальна поліція нефіга геробить.
Дипломований поліщук Показати IP 26 Січня 2016 13:28
Яка права рука - с*колиз він натуральний
Богдан Показати IP 26 Січня 2016 14:38
Поліцейського вже звільнили, я його знаю особисто
лучанин до Богдан Показати IP 26 Січня 2016 19:45
а за що звільнили? за те що рштрафував " шишку" ?
ааа до лучанин Показати IP 27 Січня 2016 10:12
поліцейсього не звільнили....він працює надалі....не вводьте людей в оману
думка Показати IP 26 Січня 2016 16:22
Якщо такий щедрий, то нехай проспонсорує харчування дітям учасників АТО!!!!!
Небайдужий Показати IP 26 Січня 2016 16:46
Пропоную цього поліцейського на місце Григоренка !
михаїл Показати IP 26 Січня 2016 21:21
Та він порушник і в партії Батьківщина", гловою якої являється.
громадьські активіст Показати IP 26 Січня 2016 22:00
І номери від авто свого в кущах знайшли? ))))
Журналіст Показати IP 26 Січня 2016 22:34
Ще б розібралися з його квартирами, машинами, земельними ділянками та відпочинками за кордоном.
Шурик до Журналіст Показати IP 27 Січня 2016 22:39
А шо вы с человека издеваетесь...вид у него болезненный...недоедает у человека или много глистов или язва...