USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Луцькі школярі розпочали навчальний рік із хвилини мовчання

1 Вересня 2014 17:40
У луцьких школах розпочали свято знань із виконання Гімну України та хвилини мовчання. Не оминув цей важливий для усіх школярів день і Луцький навчально-реабілітаційний центр, маленькі вихованці якого також постукали у двері до цікавого світу знань.

Так, під час урочистої лінійки, поіменно назвали усіх загиблих героїв-лучан, які поклали голову та молоде життя за майбутнє Вітчизни.

Варто зазначити, що як першокласники, так і школярі, які переступають шкільний поріг уже востаннє, масово одягнули вишиванки.
Величезною популярністю користувалися букети та квіткові композиції у синьо-жовтих тонах.
Також найменшеньким вручили українські прапорці та повітряні кульки у національних кольорах, які потім першокласники відпустили у небо.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
микита Показати IP 1 Вересня 2014 18:38
Фото чудові, але напишіть що за школа! Який номер?
2Микита до микита Показати IP 1 Вересня 2014 21:36
8 ніби біля Старого ринку? Чи який в неї номер? http://www.volynnews.com/resize/640x959/r/files/news/2014/09-01/128964/IMG_1095w.JPG - ось на цій фото вікна школи, такі лише в цій, більше ніде не зустрічав...
Всезнайко до 2Микита Показати IP 1 Вересня 2014 21:57
Правильно. Але раніше була №8, а зараз реабілітаційний центр...
Віка до микита Показати IP 2 Вересня 2014 12:45
Нема у неї номера.Це реабілітаціний центр для особливих діток.
Нормальний Показати IP 1 Вересня 2014 21:57
Гарні вчительки...
Mik (галицька миша) Показати IP 2 Вересня 2014 05:49
Файнi свiтлини. I душу галицьку торкають... Дивлюсь та згадую, як сам до школи йшов. Давне-е-енько це було. Зараз вже мiй онук у школi вчиться. ...Тодi, певна рiч, ми навiть не уявляли собi можливостi прийти на шкiльний захiд у вишиванках, або з блакитно-жовтою квiтковою композицiєю. Радiю за сучасних дiтей. I Хвилина мовчання - це дуже правильно й доцiльно!
Чек Показати IP 2 Вересня 2014 09:27
Наші першачки просто супер, а саме головне, що з самого малку їм прививають патріотичну культуру та свідомість... це ж наше МАЙБУТНЄ !!!
Татусь Показати IP 2 Вересня 2014 12:46
Ой які гарні дітки!!! Й вчительки такі молоденькі!