USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі школи підуть на канікули з 21 жовтня

13 Жовтня 2020 10:59
Відповідно до рекомендацій МОЗ і обласного лабораторного центру, канікули у школах Луцька розпочнуться з 21 жовтня і триватимуть до 1 листопада.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.

Проте, зі слів Лещенко, кожна школа має право приймати рішення про початок канікул. Тож у тих навчальних закладах, де ситуація гірша, можуть запровадити канікули раніше.

«Але загалом, згідно з розпорядженням, луцькі школи підуть на планові канікули з 21 жовтня», – повідомила начальниця управління освіти міської ради.

Раніше голова Волинської ОДА інформував, що канікули у школах Волинської області почнуться 15 жовтня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 13 Жовтня 2020 11:45
Коли цей цирк закінчеться? Київ кричить 15-го місцеві 21-го... ви що там дитячий садок поприходили, коли вже працювати нормально почнете?
Вася Показати IP 13 Жовтня 2020 11:50
Про які канікули взагалі може бути мова, коли діти пів року не ходили до школи??? Вчитися і ще раз вчитися!!!
До відома! Показати IP 13 Жовтня 2020 11:51
"COVID приносить все більше втрат: за добу в Україні – 107 смертей", а їм ще не доходить! Школу їм подавай, ну-ну... Пам'ятайте, - вибори пройдуть, але після ним вам відповідати за ситуацію! І певно таки хтось не всидить у своєму кріслі!
Лучанин до До відома! Показати IP 13 Жовтня 2020 13:17
Ковід - це не така страшна хвороба. Серцево-судинні і рак, більш страшні і від них більше гине людей. А наслідки від тих ізоляції можуть бути, ще гірші. До речі, ВООЗ рекомендує якомога рідше використовувати оті різні обмежувальні заходи..
Рома до Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2020 19:44
По-перше, ВОЗ, а не ВООЗ. А по-друге, вони якраз таки були ініціаторами цих заходів. "Серцево-судинні і рак, більш страшні і від них більше гине людей", це те саме що говорит машини вбивають більше людей чім рак, тому ми його не будемо лікувати, та й це взагалі інший вид захворювань.
Для Лещенко! Показати IP 13 Жовтня 2020 12:54
Ви що не читаєте власну пошту? Як щодо листа МОНу? https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-vzhittya-organizacijnih-zahodiv-iz-protidiyi-rozpovsyudzhennyu-covid-19 Чи вам там всім пороблено з тими виборами?
всезнайко Показати IP 13 Жовтня 2020 12:54
канікули і карантин єдине що може покращити ситуацію хоча це важко сприймається
Лучанин до всезнайко Показати IP 13 Жовтня 2020 13:18
А може потрібно покращувати медицину, а не людей закривати? На що були потрачені мільярди коштів? На пошиття масок і антисептики?
Олександр до Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2020 15:49
А також на компенсацію у 200 тисяч лікарям, які хворіли на ковід (факт, тільки не всім дісталося), на тести чиновникам і т.п. А простим людям - дулю з маком. Це я не згадую перенаправлених на поліцію і дороги
лучанка до всезнайко Показати IP 13 Жовтня 2020 13:37
кожна школа вирішує сама. Наприклад, № 3 з 26 жовтня. Там виборча дільниця, і до виборів хтось може прийти перевірити свої дані у списках, а в школу допуску немає. На сайті не пишуть ніяких даних. Наприклад,що там три вчителі хворіли чи правда ? Два вчителі були тільки в щитках,хоча в помаранчевій зоні повинні бути всі. Могли б за свої купити.а не чекати може держава чи за здані батьками кошти куплять. Так само кожен може зайти і застрахувати себе. Я,наприклад,в Приватбанку запропонували і я застрахувала дитину щомісяця по 20 грн.
Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2020 13:40
Справжній цирк! І що з тих дітей виросте, знань нуль. Як можуть мед.університети вчитися на дистанційному???
лучанин до Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2020 13:52
а ЗНО в 11 класі ? Репетитори старші відмовили,бо бояться. В школі факультативи сьомим уроком. Як добути до травня ? А діти хочуть вже випускний - поїхати в Карпати... Може хоч би спростили ті питання в ЗНО,особливо по математиці.
про реформаторів до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2020 11:51
... ? Гнати таких з посад треба , які нічого не розуміють , а ще освітою керують ! *****
Народна прокуратура Показати IP 14 Жовтня 2020 10:44
Карантин має нульовий результат. Це показав і наш досвід, і зарубіжний. Поки не буде ліків, ніякого позитиву він не дасть. Одна радість - для істериків знов з'явилась можливість нагадати про своє існування.