USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі водії маршруток готові працювати за 400 доларів на місяць

14 Лютого 2017 09:53
Луцьких водіїв маршруток забирають на роботу в Польщу, тому кращі кадри їдуть на роботу за кордон. Натомість, з їхніх слів, вони готові працювати і в Луцьку, якщо зарплата становитиме близько 10 тисяч гривень.

Про це йшлося під час оперативної наради у луцького міського голови.

Заступник мера Сергій Григоренко зазначив, що за результатом обстеження пасажиропотоку попередньо не підтвердився тариф на проїзд в маршрутках у розмірі 5 гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКІ ПЕРЕВІЗНИКИ НАПОЛЯГАЮТЬ НА ТАРИФІ «5 ГРИВЕНЬ»

Що стосується покращення культури обслуговування, то для цього місту не вистачає кадрів, які «переманює» сусідня Польща. Мовляв, там досвідченим водіям пропонують хороші умови праці та зарплату від 1 тисячі доларів (близько 27 тисяч гривень).

Водії кажуть, що готові залишатись у Луцьку, якщо зарплата буде не менше 400 доларів (близько 10 тисяч гривень). Проте, зі слів перевізників, забезпечити такий рівень зарплат вони не можуть.

«Тому кращі водії їдуть працювати в Польщу, інші залишаються у Луцьку», - підсумував Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Активіст Показати IP 14 Лютого 2017 09:57
То хай їдуть, ніхто їх тут не тримає. Якби так дійсно було, то всі були б у Польщі, а ці жовті китайські зламки у металобрухті. А в Польщі водії працювали б на штрафи з їхньою манерою їзди.
111 до Активіст Показати IP 14 Лютого 2017 10:51
По-перше: 400уїв це не великі гроші, тим більше при теперішніх цінах. По-друге: Якщо ти був хоч раз в Польщі, то побачив би, на скільки змінюється манера їзди навіть в самого крутого українського лихача. Бо він прекрасно знає, скільки прийдеться "вивалити" штрафу, якщо попадеться поліції чи його сфотографує камера.
уася до 111 Показати IP 14 Лютого 2017 13:59
Хочу уточнити, водії як правило незнають який буде штраф за порушення ПДР в Польші, і незнаючи сумми покарання водії вже бояться порушувати. Бояться бо знають, що він буде великим, нічого через знайомих непорішають, скрізь є камери які все фіксують і якщо незаплатиш то скоріш за все будеш за гратами - саме ці фактори і роблять із бидло-водія чемного і вічливого
Ололо Показати IP 14 Лютого 2017 10:13
Балувані
А до Ололо Показати IP 14 Лютого 2017 10:30
А ви схочете працювати з 5:30 ранку до 23:00, майже кожен день, за мізерну ЗП?
Читай і не пиши дурн до А Показати IP 14 Лютого 2017 11:11
2.2. Нормальна тривалість робочого часу водіїв не повинна перевищувати 40 годин на тиждень. Для водіїв, у яких встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, які затверджує Перевізник за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) з додержанням установленої тривалості робочого тижня. Для водіїв, у яких встановлено шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем, тривалість щоденної роботи не може перевищувати 7 годин. Напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи водіїв скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. Тривалість роботи (зміни) водія у нічний час скорочується на одну годину.
Ололо до А Показати IP 14 Лютого 2017 11:25
Взагалі-то, це небезпечно для здоров'я водія і відповідно для безпеки пасажирів працювати по такому графіку, має бути 2-змінний. Або ж 12-годинний з нормальними обідними перервами. Бачу, нема толку з тими маршрутками, раз такі умови праці.
Анонім до А Показати IP 14 Лютого 2017 11:51
Взагалі-то, на маршруті працює 3 водія у 2 зміни. Посадовий оклад водія міського автобуса розраховується по 4-му розряду, що становить 2032 грн. - мінімалка формується 50% надбавками за стаж, роботу у вихідні, тощо.Тобто, дана робота законодавством визначена, як не потребуюча високої кваліфікації. А за 10к і доценти з університетів баранку крутити підуть.
123 до А Показати IP 14 Лютого 2017 12:12
Схоже що ви водій маршрутки? Так крім робочого часу, для загального уявлення, могли б і написати: кілометраж за день роботи, обєм витраченого пального, кількість перевезених пасажирів (з розрахунку виручки за зміну), суму яку кладете собі в кишеню та яку віддаєте власнику.
Анонім до А Показати IP 14 Лютого 2017 19:43
КИШЕНІ ПОЗАШИВАЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ
вася Показати IP 14 Лютого 2017 10:15
В Україні тільки можуть працювати міністри президент і міські ради бо іншим платять мізер за який вижити нереально сидимо і мівіну хаваєм за вашу гройсман зарплату
123 Показати IP 14 Лютого 2017 10:17
А 4 гривні обгрунтована? Григоренко робить все, щоб ввідбулось подорощення , ніби 5 то багато, а 4 в самий раз.
db Показати IP 14 Лютого 2017 10:21
А говорят что зарплаты низкие и работы нет...
Ггг до db Показати IP 14 Лютого 2017 11:02
Знайшли кого слухати.Менталітет тут такий- прибіднятися та винити в своїх проблемах інших ( найкращий варіант владу яку самі ж і вибрали). Тут це золоте правлило, такі речі будуть слухати і говорити всі від бідного до багатого, навіть знаючи що це відверта брехня.
хто Показати IP 14 Лютого 2017 10:23
Хотів той вже поїхав.це так як би григоренко сказав що покідаю вас..їду яблука собирати..водії маршутки від підвищення навіть до6 грн. Одержать якусь сотню в день від сили доплати..там друга проблєма..мінімум конкуренції.григоренкі вирішують кому їздити кому ні.між депутатом минулого скликання та красним діректором все поділили.єуропа .укрупняєм.те що він чи вона дві сотні людей дерать в хлєву сотня тисяч має заплатити.економісти брєжнєва.гройсмани.зайчикі..а всі решту хто..капітілізм як батьків та чоловіків їх учили в партєйних школах..
мкс Показати IP 14 Лютого 2017 10:24
та той маршрутист в день тисячу грн лівака має, стільки само здоє власнику маршрутки. Він ще хоче 10 тис зарплати. тобто за місяць 34 тис грн. У всіх людей зараз 2 600 чистини. Зажиріли та обнагліли. Хай вони ще свої зарплати до норвегії чи щвейцарії рівняють. Пенсії ніхто не піднімав, хліб має бути по 17 грн., Комуналка з субсидіями 1200 грн. Пенсія 1600. Щоб та влада разом з Григоренком та Яковлевим пішли якнайшвидше
454 до мкс Показати IP 14 Лютого 2017 10:55
Хлопче, ти шо курив? Звідки така математика? Водії маршруток мають 4-8тис в місяць, в залежності від того на якому маршруті їздить і який графік. Ну ще не мало важливо "щедрість" шефа.
S до 454 Показати IP 14 Лютого 2017 13:46
Насправді ключову роль у зарплатні водія і відіграє ця "щедрість" шефа.саме церез цю "щедрість" і виникло питання підняття ціни на проїхд. Бо насправді це не яка не щедрість, а бажання збагатитись за рахунок інших.
лучанка Показати IP 14 Лютого 2017 10:26
Нехай їдуть, кожен вибирає, де краще.
рома Показати IP 14 Лютого 2017 10:37
Хотіли б, щоб проїзд був 5 грн. просили б 10 грн. Григоренко сказав би по 10 грн. необгрунтовано 5 обгрунтовано. Як не крути Григорено, все рівно, робить все в інтересах перевізників.
Крюк Показати IP 14 Лютого 2017 10:54
Що ви вцепились за ті 4 грн. за проїзд?! Ви подивіться скільки зараз коштує дизель, а скільки йде на з/п водію, також ремонт а/м ніхто не відміняв.
Кривий до Крюк Показати IP 14 Лютого 2017 11:15
Напиши скільки?
Анонім до Крюк Показати IP 14 Лютого 2017 19:47
дай документи на підтвердження свого балабольства
зе бест Показати IP 14 Лютого 2017 11:45
Досвід міста Конотопа - в дію! Хто не хоче їздити за 3, нехай їздить за 2, 50! Незадоволених нафік!... і побачите, що майже всі залишаться возити і за 2,50....бо хватає...
Житель міста Показати IP 14 Лютого 2017 11:50
Сладається враження, що нас поступово готують до ціни 4-4,5грн..Виглядає так, що перевізники без усіляких на те аргументів підтверджених розрахунками та, маючи представників своїх інтересів в міськраді спробували значно збільшити свої прибутки за рахунок громади.Не пройшло, але від ідеї не відмовились. Зараз намагаються знову продавити підвищення, хоч не таке як планувалось початково.Тільки тепер основним доводом виступає низька зарплата водіїв (раніше упор робився на здорожчанні пального). Проте як і раніше, так і тепер не висвітлено жодних конкретних цифр щоб можна було провести елементарні розрахунки. Для відводу очей говориться про якісь нібито проведені "обстеження пасажиропотоку".Людей цікавлять цифри!
Дивно Показати IP 14 Лютого 2017 12:07
Якщо все так погано,чому відчуття,що по місту їздить більше маршруток,як усьго іншого транспорту,разом узятого???
ххх Показати IP 14 Лютого 2017 12:16
міськрада вже всі проблеми повирішувала,що взялася за оплату праці їздюків
sos Показати IP 14 Лютого 2017 12:46
Чому не обговорються підняття тарифів на енергоносії (бензин,ДП,газ та ін.) підняття цін на продукти першої необхідності теж нікого не цікавлять???Все подорожчало в рази і все тихо.а тут такий гвалт підняли!!!
123 Показати IP 14 Лютого 2017 13:35
Кращі кадри їдуть???? ...... Так ті кадри і ці що зараз - однакові!!!!! в маршрутках як був срач так і лишається....
Дехто Показати IP 14 Лютого 2017 13:37
Я би платив 5 грн, але щоб були великі міські комфортабельні автобуси, з кондуктором або валідатором, без бидло - водіїв і перегонів, які вони люблять влаштовувати. А проїзд на цих жовтих розвалюхах, щор курсують зараз, якраз по якості максимум на 3 грн і тягне.
хмм до Дехто Показати IP 14 Лютого 2017 14:41
за такі умови 5грн не обійдешся, мінімум 10грн платити скажуть
Набридли водії маршр Показати IP 14 Лютого 2017 13:50
Та кому ви там треба?! Хамло, бидло і брехуни - які за 3 грн вдавляться. Ви бачили як в Польщі хоча б виглядають водії??? Вони максимально привітні та ззовні охайні. Часто допомагають, якщо ви не впевнені в маршруті чи не вірно вибрали напрямок. А не "шо, га, куда, не їду". Їде чудо, курить в вікно, говорить по телефону... клас. Такому по лобі дати треба, а не 10000 зп.
Ігор Показати IP 14 Лютого 2017 16:22
Коменти справедливі.Їм ще 10 тисяч дати.А крадуть вони не 10 тисяч а цілиї 15.Забрати в них гроші,щоб вони до них не мали доступу і дайте 10 тисяч.Побачите не сочуть їздлити.Не хочуть непотрібно. В Польщі такиї їздаків тупих,неохайних і хамовитих ніхто бачити не хоче.Там їх виженуть з їньою їздою за два дні.На штраф тільки і зароблять.Бачиш захотіли а ми одеуємо на посадх, по 5 тисяч.
поліщук(тупий) Показати IP 14 Лютого 2017 17:30
А я хочу їздити по місту на великому автобусі МЕРСЕДЕС і безкоштовно!
Анонім до поліщук(тупий) Показати IP 14 Лютого 2017 18:25
довбень! на підводі тобі іздити в тебе ума -тілько чужі гроші считати