USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі водії тролейбусів саботують озвучення зупинок

31 Березня 2016 20:00
Незручності лучанам з особливими потребами спричиняє те, що водії громадського транспорту не завжди озвучують назви зупинок.

Про це йшлося під час другого засідання 5-ї сесії Луцької міської ради 31 березня.

Депутат Богдан Богонос у запиті до міського голови повідомив, що до нього звернулися лучани з особливими потребами щодо проблеми, з якою вони стикаються щодня – відсутності належного озвучення зупинок у громадському транспорті. Іноді дехто з водіїв саботує виконання цих обов’язків, не розуміючи глибини проблеми. Питання, на думку депутата, актуальне також для туристів та гостей міста. Тому він просив, аби зобов’язали водіїв за наявності справного обладнання оголошувати зупинки. Запит колеги депутати підтримали.


Міський голова Микола Романюк відповів, що у маршрутних таксі проблему вирішили, але у тролейбусах такі питання існують. Він просив лучан повідомляти про подібні випадки на лінію «15-80», адже «постійно стежити за 50 тролейбусами неможливо».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
не лучанин Показати IP 31 Березня 2016 20:07
а кермо ім не заважає? і як що до обов"язків?
007 Показати IP 31 Березня 2016 20:52
а ви чули ті озвучення панове?! декілька днів назад їхав від Лучеська до ЦУМу, включив спеціально диктофон, так для себе, казна що а не оголошення! Хрип і Рип один, жодного слова не розібрати, жодного. Так так гучно що аж весь мозок вилітає.Жах. Можу викласти аудіо послухаєте.
Віталій до 007 Показати IP 31 Березня 2016 23:42
Абсолютно згоден з вами, шо там крім рику і шуму нічого зрозуміти неможливо, тому озвучення повинно бути автоматичним, а не водії мають шось невнятно говорити.
Іван Показати IP 31 Березня 2016 21:18
А Луцькі депутати не хочуть скинутися на тролейбуси де автоматично озвучуються зупинкі?
Віталій до Іван Показати IP 31 Березня 2016 23:44
Так, Іване, абсолютно ви праві, шо в кожному Українському місті ну в обласному центрі так точно тролейбуси обладнані автоматичним озвученням, а в нас водіїв напрягають, аби це робили.
Марія Показати IP 31 Березня 2016 21:53
Не тільки озвучення а й на зупинках не зупиняються, неодноразова стикнулася з цим.
Лучанин Показати IP 31 Березня 2016 22:28
Що означає "за наявності справного обладнання"? Взагалі то раніше такий тролейбус випускати на лінію було заборонено і він вважався несправним. Тепер можна з непрацюючими дверима, поламаними сидіннями... Ще б струмом било періодично пасажирів і все було б гаразд. Може колись там буде директор який зможе навести порядок (мрія).
з Показати IP 31 Березня 2016 22:52
сцука. о це проблема!!!!
Віталій до з Показати IP 31 Березня 2016 23:41
Уявляєте, це проблема. Якшо для вас це не проблема, то дякуйте Богу за це, а для незрячих це не те, шо проблема, а кричуща проблема, яку треба вирішити.
до депутата Показати IP 1 Квітня 2016 09:56
чому 1та 2 маршут тролейбуса ввечері не їде на кінцеву зупинку ,момивуючи що диспетчери так складають їм графік руху і кінцевою стає вул Бенделіані,що це за графік такий і чому скорочують маршрут не повідомляючи про це пасажирів?