USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Проїзд у тролейбусах Луцька вартуватиме 2 гривні

25 Січня 2016 15:10
У Луцьку підвищиться вартість проїзду в електротранспорті.

Про це під час громадських слухань на Луцькому підприємстві електротранспорту повідомила начальник фінансово-економічного відділку Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, нині вартість проїзду у тролейбусі становить 1,75 гривень за поїздку для дорослого.

«За станом на сьогодні в експлуатації ЛПЕ перебуває 61 % від рухомого складу транспортних засобів. Ці тролейбуси підприємство експлуатує понад 20 років. Великих затрат вимагає ремонт та підтримання в належному стані контактної мережі. Тому, у зв’язку з підвищенням електроенергії та підвищенням заробітної плати працівникам з 1 вересня, керівним складом ЛПЕ уже закладений перехід на галузеву угоду. Підприємство подало розрахунки на підвищення тарифу за проїзд, зокрема, збільшення вартості електроенергії та фонду оплати праці. У зв’язку із цим підприємство вимушене встановити тариф 2 гривні за поїздку для дорослого», - зазначила фінансист підприємства.

Щодо вартості перевезення у тролейбусах учнів та студентів, то вона залишається такою, як і була – 1 гривня.

Разом із тим, проїзний для учнів та студентів коштуватиме 50 гривень, а для організацій та підприємств вартість проїзного квитка становитиме 120 гривень.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини розповідало, що слідчі Луцького відділу Національної поліції розслідують провадження за заявою працівників ЛПЕ, які звинувачують керівництво підприємства у фінансових махінаціях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Таня. Показати IP 25 Січня 2016 15:42
Я сегодня громко плачу . С двух рублей не будет сдачи Не делай Танечка плачек. Скоро будет троячек!
Анонім Показати IP 25 Січня 2016 15:43
а 15ки стоять гниють збоку. а лізинг за них напевно ще довго буде платитися....
Ололо до Анонім Показати IP 25 Січня 2016 16:51
Лізинг вже виплачений за них ще у 2014 році.
Анонім до Ололо Показати IP 25 Січня 2016 21:23
ну якщо виплатили, то ці можна списати і взяти кредит на нові...
Анонім до Анонім Показати IP 25 Січня 2016 18:15
Їх можна переробити у тролейбуси.
Таня. Показати IP 25 Січня 2016 15:45
Оце Вам громадо і Тетянін день!
Дмитро Показати IP 25 Січня 2016 15:45
ну одні покращення ви, що зовсім нас за бидло маєте?
микола до Дмитро Показати IP 25 Січня 2016 18:00
коментар було видалено
Anonymous Показати IP 25 Січня 2016 15:55
Ото здобули! Більше, більше пільговиків, пане мер! Кому ще пільгу на проїзд дамо? Геям якимось? Гопникам? Всім бажаючим, за заявою?
Анонім до Anonymous Показати IP 25 Січня 2016 16:35
ще треба дати пільги на безплатний проїзд циганам - уявіть як буде весело їздити з ними)))
Бука до Anonymous Показати IP 25 Січня 2016 19:09
Перестаньте мусолити пільговиків. Їм дано те що дано. Люди здоров'я на громаду поклали,у АТО воюють, Атой хто у тепл, ананізмусрм величаеться, гавкае на тих хто мае право по закону і рішенню ради. Треба шукати шляхи.як це робить Романюк і ті хто причетний до цього питання
123 Показати IP 25 Січня 2016 16:18
з якого числа?
Рені Показати IP 25 Січня 2016 16:39
Єдина поки що ініціатива Григоренко, яка чогось варта. Нічого страшного не станеться, якщо пенсіонери і за гроші поїздять. Є і в Батьківщині не популісти.
Усім до Рені Показати IP 25 Січня 2016 19:14
Григоренко хай в мозги вставить і Ви запамятайте:"Не можна ображати дітей, інвалідів. літніх людей і батьків у котрих померли діти".
Лучанин Показати IP 25 Січня 2016 16:43
2 конкретних питання: Де можна побачити розрахунки і чому вони не представлені на розгляд громади?! Що саме покращиться при піднятті тарифу і де можна буде це оскаржити при невиконанні умов?
небайдужа Показати IP 25 Січня 2016 16:57
Як на мене то мати такі зламки для обласного центру( беру до уваги і польський брухт) то ганьба владі ще й 2 гривні ! Ліпше раз в рік купляти новий а не красти гроші !
User Показати IP 25 Січня 2016 18:13
Готуємося до маршруток по 4 грн?
лучанка Показати IP 25 Січня 2016 18:45
Хай краще до 22 00 їздять, а то в 19 00 всі в депо шпарять,с**ти
777 Показати IP 25 Січня 2016 21:03
Якщо, горе-керовники будуть (як було при попередньому директорові) розкрадати зароблені депо гроші, то ніяке підвищення вартості квитка - не поможе! Де результати роботи комісіі, КРУ, міліціі поліціі. Народ повинен знати,що робилося в депо! Коли?
працівниця Показати IP 25 Січня 2016 22:26
ми працюєм від 6:00 до пів 9 вечора бо ми денний графік і ми ітак устаєм робити день задаром
Хех до працівниця Показати IP 26 Січня 2016 12:17
Не подобається працювати-сиди дома.а тролейбуси дійсно мають курсувати до 22 00 мінімум
Віктор Федорович Показати IP 26 Січня 2016 09:55
Влада таким чином закриває очі на ситуацію, яка склалася в ЛПЕ. Чи можна питання вирішити, щоб усім було добре? Звичайно ж можна. Але ніхто цього не хоче робити в силу певних причин. Звичайно, легше підняти вартість квитка, ніж придумати механізм за яким ЗАЙЦІ ( мається наувазі люди, які повинні платити за проїзд) будуть платити. Чому саме ЗАЙЦІ? Тому, що з 10 чоловік, які наприклад зайшли в тролейбус це - 3 пільговики, 2-є хто добросовісно платить за проїзд, а решта на запитання кондуктора "хто ще не оплатив проїзд?", вибачте,роблять МОРДЯКУ ЦЕГЛОЮ і "НА МОРОЗ". Таких товаришів у нас в тролейбусах їздить достатньо. Друге питання - це робота кондуктора, який зачасту "трандить по телефону" 2-3 зупинки, а тоді збирає кошти. Причина - низька заробітна плата та низький рівень контролю працівників ЛПЕ керівництвом. Отакі от пироги))))