USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьком їздять обшарпані маршрутки з дірками в кузові. Фотофакт

24 Січня 2017 16:24
Говорячи про наміри підвищити вартість проїзду в луцьких маршрутках, слід звернути увагу на стан автобусів, які перевозять лучан. Містом курсує багато технічно несправних маршруток: писк під час гальмування та ричання заднього моста стало повсякденним явищем.

Нагадаємо, як ідеться у проекті рішення виконавчого комітету Луцької міської ради, проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати вже з 20 лютого і становитиме 4 гривні, для школярів – 2 гривні.

Натомість перевізники мало уваги приділяють зовнішньому вигляду автобусів, оскільки випускають на лінію машини з дірками в кузові (третє фото нижче), залишками наклейок та обшарпаною рекламою. Незадовільно свою роботу виконують і водії маршруток, про що свідчать численні аварії за участю маршруток через порушення правил дорожнього руху. Також водії недотримуються графіків, відмовляються виконувати пізні рейси та часто не вмикають gps-пристрої.

Зокрема, за кілька хвилин спостережень було виявлено таких «красенів» :



АС1128ВА – «Санрайз»

АС0490АМ - «АТП-10701»

АС2590АМ - «АТП-10701»

АС3327АВ – «АТП-ЛУЦЬК»

АС6269ВО – «Луцьке підприємство електротранспорту»

АС4025АМ - «АТП №1»

Як повідомлялося, лучани усіма можливими способами висловлюють невдоволення щодо якості перевезень у маршрутках. Аби якось налагодити ситуацію, люди не лише скаржаться до міської ради, а й ініціюють низку петицій.

Варто зазначити, що після минулого підвищення вартості проїзду якість транспортних послуг не покращувалась і нові автобуси в місті не з’являлись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Влада народу Показати IP 24 Січня 2017 16:43
Читайте, як люди борються за свої права проти свавілля, а ви ,, тільки сопля вмієте жувати і нити, "от шоб була якість, то треба шоб була ціна", утретесь і будете платити як дебіли по п"ять грн.: Конотоп з мером-свободівцем Артем Семеніхін радує. Якщо не читали, то там місцева влада не дала маршрутчикам себе нагнути, але нагнула в отвєтку. *Тут мої мрії про таку ж ситуацію з київськими маршрутками* Місцеві пишуть: "Только сам хотел написать, потому что я сам родом из Конотопа, ждал развязки. Расскажу ситуацию детально. 18 января маршрутки заявили о том что нужно поднять цену проезда с 3 до 6 гривен. В случае отказа они поставили ультиматум о том что не выйдут на маршруты 21 числа. Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С. 18 января вечером мер заявил что тариф 6 гривен не будет принят и максимум возможно повышение до 4 гривен после дополнительных консультаций. 19 января перевозчики заявили, что власть сама толкает их на страйк и сказали что 21 января не выйдут на маршрут. 19 января мер заявил что если маршрутки выйдут на страйк с перевозчиками будут разорваны договоры. Кроме этого было заявлено что будет развиваться трамвай, что бы он мог обеспечить перевозку всего города 20 января перевозчики согласились снизить цену до 5 гривен. 20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка. Теперь немного исходных данных. Трамвайный парк это 14 вагонов. Из них 10 рабочих, 1 в ремонте, 3 разбираются на запчасти. Выпуск на 3 маршрута - 10 вагонов. Интервал на 1 и 2 маршруте 20 минут на 3 час. Население Конотопа 100 тысяч людей, примерно такой же суммарный пассажиропоток за день. До страйка трамвай перевозил не более 20% пассажиропотока из них 60% льготники. Количество маршруток почти 100 штук (точной цифрой не владею) из них принадлежит городу 4. 21 января на линию вышли все рабочие трамваи и 4 коммунальных маршрутки на те маршруты, которые вывозят районы, где нет трамвая. Я думаю вы понимаете что транспорт был переполнен. Но тут важен еще один фактор, жители города очень разозлились на наглость маршруточников и всячески помогали власти их дожать. Вы не встретите на форумах комментариев о том что нужно было согласиться на повышение. Что бы помочь друг другу люди на машинах по возможности подбирали тех кто стоит на остановке. Кроме этого все с пониманием отнеслись к неудобствам. По возможности люди шли пешком что бы не перегружать транспорт. 22 января все также. Маршруточники призвали собрать сторонникам повышения 23 января возле мерии. В ответ на это мер попросил собраться противников повышения там же. 23 января, 8 утра. На митинг за повышение пришли сами работники маршруток, кроме этого митинг против повышение чуть не побил руководителя монополиста Корунд-С. Власть заявила, что в течении часа договоры будут продлены. И если кто то хочет сохранить договор нужно согласиться на цену в 2,50. Мелкие перевозчики сразу согласились на предложении мерии и уже в 12 часов заработало еще 4 маршрута. Монополист отказался и с ним был расторгнут договор. В целом это не такая и проблема потому что большинство оставшихся маршрутов минимум на 50% дублируют трамвай и вывозят те же районы что и трамвай. На 26 января запланирована сессия, на которой планируется выделить деньги на закупку коммунальных автобусов. Кроме это в планах есть пересмотр маршрутов и их оптимизация с целью минимального дублирования трамвая. Вот прямо таки вышло пособие о том как избавиться от диктата маршруток."
вот так до Влада народу Показати IP 24 Січня 2017 18:23
многабукаф.... нєасіліл...
Сераховичі Показати IP 24 Січня 2017 16:48
Яка хата-такий тин. Який батько -такий син.... таке усе в державі
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 16:50
Чому мер Полтави може нагнути маршрутчиків а цей недомер ні. І відразу стає видно хто з цієї оборудки кладе собі в карман а хто думає про місто.
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 17:29
А тому що мери то різні!Один може нагнути маршрутчиків,а інший не може!
вот так до Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 18:24
а нашого навпаки маршрутчики нагинають!
ЮРКО Показати IP 24 Січня 2017 16:54
Аби не реклама, то "дірявих" маршруток було б більше.
Рек до ЮРКО Показати IP 25 Січня 2017 04:00
Так вони ще й за рекламу грошы лтримують.
Семен Показати IP 24 Січня 2017 17:04
Взагалі то маршрутка має бути до 8-ми місці і з багажником. Зупинок мінімум, але зупинятися, в межах правил, де пасажиру потрібно. Основний критерій - швидко добратися, наприклад, із Львівської до центру чи з сорокового із речами на вокзал. При пасажирах до 8-ми таке можливо.
007 Показати IP 24 Січня 2017 17:05
Треба відкрити ресурс в інтернеті і туди відвантажувати фотофакти не тільки про стан маршруток але й про те як вони курсують. Бо наприклад з району Червоно Хреста після 22:00 доїхати до Перемоги дуже тяжко. А після 23:00 просто неможливо. Чи можливо в когось є графіки, то поділіться.
ЮРКО до 007 Показати IP 24 Січня 2017 17:28
З такою метою створив групу "Громадський транспорт Луцька" - https://vk.com/trans0332
Лучанин до 007 Показати IP 24 Січня 2017 17:36
Графіки то є-але вони то не виконуються!Що з того що написано на папері?Якщо в реальності зовсім по іншому!Графік сам по собі нічого не вартий!Потрібно щоб сам водій маршрутки дотримувався цього графіка!Такщо більшість залежить від добросовісного водія.Якщо він раніше зїзджає з маршруту то хто ж винуватий?Звичайно ж водій!
000 до 007 Показати IP 24 Січня 2017 17:39
В соцмережі ВКонтакте є спільнота, в якій можна ділитись своїми думками та фотографіями. "Громадський транспорт Луцька" називається
Людмила до 007 Показати IP 24 Січня 2017 17:59
На сайті "M@K" є і графіки, і реальний рух кожного автобуса на протязі дня, і карта руху в реальному часі. Трішки полазити, поклацати - і все зрозуміло. І ще одне - водії теж люди, їздять цілими днями, сплять по 5-6 годин на добу. Після 23:00 їздять таксі, в них графіка нема.
007 до Людмила Показати IP 24 Січня 2017 19:19
То нехай офіційно оголосять, що після 23:00 маршрутки не курсуватимуть. І нема чого людей дурити. Біда в тому що всі думають тільки про : "БАБЛО, БАБЛО, БАБЛО". Людьми треба бути в першу чергу!
В Европе все так езд Показати IP 24 Січня 2017 17:09
Что не нравится? Европейскому городу - европейские маршрутки
11 Показати IP 24 Січня 2017 17:24
В європі теж так їздять . Луцьк це європейське місто .
#4-9а Показати IP 24 Січня 2017 17:28
Зверніть ще увагу в якому стані знаходяться маршрутки під номером 4 і 9а,в яких просто не можливо знаходитись, і яких не можна дочекатися стоячи на зупинках взимку.
19 Показати IP 24 Січня 2017 18:35
Про маршрут 19 я взагалі мовчу. Ходять через два, а часом через три рейси. На роботу вранці дуже важко добиратися, оскільки вони переповнені. Бувають випадки, коли не всі люди можуть вміститися і змушені чекати наступного рейсу. Дуже часто водії не зупиняються на прохання пасажира. Якщо на потрібній зупинці немає людей і ніхто не зупиняє маршрутку, люди змушені їхати на іншу зупинку, а потім пішки повертатися на попередню. Є водії, які не зупиняються дітям, бо вони платять менше і через якусь там гривню вони не напрягаються. Я вважаю, що міськраді варто розібратися з якістю обслуговування пасажирів, з чистотою маршруток ( є такі, в яких на вікнах ще пару років назад мухи по....), з адекватністю водіїв. І лише тоді може бути мова про підвищення. Бо коли чекаєш маршрутку 40 хвилин, а потім стоїш в ній на одній нозі, то і проїзд має бути дешевший наполовину.
Корінний лучанин д Показати IP 24 Січня 2017 18:45
РЕПЛІКА: Багато спірних моментів у вашму пості, які критики не витримують. Нагадаю дещо із історії міського транспорту в Луцьку, а саме тролейбусного підприємства. Був такий директор ЛЕП пан Марушкін , до речі НЕПОГАНИЙ. Проїзд в маршрутках тоді був 50коп. в тролейбусах-35коп. Депо мало збитки. Народ пхався в маршрутки, а траліки їздили напівпорожні. Марушкін навіть знизив ціну до 25коп., щоб заохотити пасажирів. І що? Думаєте народ луцький став більше їздити траліками? Нічого подібного не сталося. Звичайно, що ціни тоді були не такі як зараз, рівень життя людей зараз набагато погіршився. Ціну , яку пропонують зараз - ЦЕ НЕ ОСТАННЄ ПІДВИЩЕННЯ , будьде ПЕВНІ. Інфляція і ріст цін ще попереду, шановна " Влада народу".
Коза до Корінний лучанин д Показати IP 25 Січня 2017 15:25
Не їздять, бо тролейбуса ще потрібно дочекатись. Їх просто немає в час пік.
лучани Показати IP 24 Січня 2017 18:49
А маршрутка 18 !!!! Графіка нема, gps майже завжди відключено!! Скільки маршруток на лініі - не зрозуміло!!!!! А 3 , 9 , 9_а-- брудні, з дурнуватими занавісочками,як в сільській кухні!!!!
Пасажир Показати IP 24 Січня 2017 19:07
Там же ж чітко написано-підлога деревяна ,а стелі натяжні,які зауваження?
Саша з Села Показати IP 24 Січня 2017 19:08
І що з того що обшарпані? Головне що їздять і люди туди заходять
А до Саша з Села Показати IP 24 Січня 2017 20:05
Вам подобається їздити на страшних, не комфортних, небезпечних маршрутках і хочете за це платити ще більше? Удачі!)
2 Показати IP 24 Січня 2017 21:43
Нє нравітса скачіте пішки або оплачуйте по одній гривні і просять щоб вас підвезли
Пропоную Показати IP 24 Січня 2017 21:46
не платити за проїзд і їхати безкоштовно-вимагати електронний квиток.
1/2 Показати IP 25 Січня 2017 04:08
Треба знайти компромісне рішення. Щоб і перевызникам буо добре і пасажирам. Перевізники просять 5 гривнів. Пасажири проти. Що б ні тим ні тим не було обідно -зробити по 2,50. От і все.Як у Конотопі.
Думка до 1/2 Показати IP 25 Січня 2017 12:59
згідний підтримую! уся проблема у тому що більшість перевізників (організ-ацій перевізників) напевне родичі друзі та хороші знайомі очільників громади, тому "як у Конотиопі не буде" більш за все! от маєм