USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Коли і на скільки подорожчає проїзд у маршрутках Луцька. Проект рішення

24 Січня 2017 12:34
Проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати вже з 20 лютого. Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету Луцької міської ради.

У разі прийняття рішення нова вартість проїзду у громадському транспорті Луцька становитите 4 гривні.

Для дітей шкільного віку від 6 до 14 років вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування становитиме 2 гривні.

Як відомо, у Луцьку перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках до 5 гривень (з 3). У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту, що може спричинити в місті транспортний колапс.

Щоправда, у Конотопі такий «номер» з погрозами не пройшов - унаслідок страйку маршрутників замість підвищення в місті домоглися зниження вартості проїзду у маршрутках до 2,5 грн. Так, трамваї та автобуси в райцентрі працювали у посиленому режимі, і як наслідок перевізники попросилися на мирову - знизили ціну з 3 до 2,5 грн. Міська рада розірвала договір з тими перевізниками, хто не захотів йти на зниження вартості до 2, 5 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 12:36
романюка у відставку !!!!!!!!!!!!!
даєш Показати IP 24 Січня 2017 12:52
Конотоп!!! МОЛОДЦІ!!!!
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 12:58
романюка у відставку
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 13:06
Так у Конотопі мер - переживає за містян. А в Луцьку мер і чиновники переживають за свої кишені. Де обгрунтування підвищення цін? Чи є у Луцьку хич одна організація, яка перевірила б скільки дійсно перевозить маршрутка пасажирів? Чи щоб перевірити це потрібно звертатися в НАБУ чи в Антикорупційну прокуратуру? Де в рішенні міськради є згадка про електронний квиток?Чи може міську раду зовсім не цікавить скільки податків заплатять перевізники у казну міста? А хіба та влада з вікон своїх авто і палаців бачить, що насправді твориться в місті? Стид і позор нашій міській владі.
Я до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 14:04
У Конотопі стали всі одним миром проти підвищення цін на перевезення - виходили на мітинги протесту, ходили пішки і підвозили власним транспортом хто скільки міг незнайомих людей з зупинок. В коментарях до сьогоднішньої статті у ВН на цю ж тему, докладно описано, що робили люди в Конотопі зі слів очевидців -почитайте. Не від одного мера залежить, а від усієї громади, а коли тільки зудіти тихенько і більше нічого не робити, то потім, як телята і платитимемо і по п"ять грн і більше скільки скажуть. Де врешті місцеві громадські діячі-активісти, опозиціонери, якщо мер не такий?
Анонім до Я Показати IP 24 Січня 2017 14:26
Микола Романюк, це ви пишете, що від мера нічого не залежить?
Я до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 15:15
якщо не бачиш,що написано, то одягни окуляри. Я тобі не Романюк по-перше, а по- друге не пишу, "що від мера нічого не залежить", а про те, що мер - не бог і не самодержець, і мер, не може всім заборонити добиватись свого, як це зробили жителі Конотопа, навіть якщо й не підтримує їхніх вимог. А хочете лежати на дивані з роззявленими ротами і чекати, що Романюк свято захищатиме ваші інтереси, то лежіть і далі і бухтіти незадоволено не забувайте.
Анонім до Я Показати IP 24 Січня 2017 16:04
Стісняюсь спрасіть. А чи взагалі щось Романюк зрбив у своєму кріслі для блага людей, крім призначення собі П"ятьох заступників, призначення собі і заступникам премій і матеріальної допомоги і здоровенних окладів?
Я до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 16:13
а ти не "стісняйся", піди в міську раду і от прямо і спитай про все що тебе цікавить, в нас же демократія.
злий до Я Показати IP 24 Січня 2017 15:28
Дивно і смішно вимагати щось від "громади", яка обирає лапіна і йому подібних. На жаль Луцьк поступово перетворюється на розплідник полішуцької гопотИ
Про до злий Показати IP 24 Січня 2017 16:15
про що мова,хто що ві кого вимагає?? якщо громаді подобається платити по п"ять грн, то на здоров"я, така громада і нема на кого нарікати
Дятел М.В Показати IP 24 Січня 2017 13:27
"....Перевізники обіцяють зупинити роботу усього транспорту, що може спричинити в місті транспортний колапс. ..." Не потрібно нас лякати , ми уже лякані - перелякані. Ви тримаєтесь за ці перевезення , як потопаючий за лезо бритви ...
лучанка Показати IP 24 Січня 2017 13:27
Наші перевізники вже зовсім знахабніли. Хамлять пасажирам, у транспорті брудно. І щей ціну підняти.
пасажир Показати IP 24 Січня 2017 13:37
скільки того Луцька...
Гера Показати IP 24 Січня 2017 13:39
Романюк вже і так нічого не вирішує,а Укропу треба взяти приклад з мера Конотопу!!!!
Як так Показати IP 24 Січня 2017 13:44
А якщо просто: шантаж перевізниками жителів міста і безсилість/продажність влади.
Metaller555 Показати IP 24 Січня 2017 13:44
Мені цікаво, якщо не вестись на ці погрози - скільки днів вони зможуть протриматись при повній зупинці бізнесу? Постійні витрати ніхто не відміняв...
обізнаний Показати IP 24 Січня 2017 13:47
Для встановлення ціни ( тарифу) проїзду потрібно порахувати витрати , так ось- фактичних витрат не набирається і на 2,50 грн. Що дивно , що пан Григоренко, будучи представником у виконкомі від Батьківщини лоббіює рішення, яке зачепить усіх лучан,тобто залізе до них у кишеню. Бачив , що саме він проштовхує це рішення , а не Яковлєв.
Ага Показати IP 24 Січня 2017 14:21
От вам про Конотоп: Конотоп з мером-свободівцем Артем Семеніхін радує. Якщо не читали, то там місцева влада не дала маршрутчикам себе нагнути, але нагнула в отвєтку. Місцеві пишуть: "Только сам хотел написать, потому что я сам родом из Конотопа, ждал развязки. Расскажу ситуацию детально. 18 января маршрутки заявили о том что нужно поднять цену проезда с 3 до 6 гривен. В случае отказа они поставили ультиматум о том что не выйдут на маршруты 21 числа. Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С. 18 января вечером мер заявил что тариф 6 гривен не будет принят и максимум возможно повышение до 4 гривен после дополнительных консультаций. 19 января перевозчики заявили, что власть сама толкает их на страйк и сказали что 21 января не выйдут на маршрут. 19 января мер заявил что если маршрутки выйдут на страйк с перевозчиками будут разорваны договоры. Кроме этого было заявлено что будет развиваться трамвай, что бы он мог обеспечить перевозку всего города 20 января перевозчики согласились снизить цену до 5 гривен. 20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка. Теперь немного исходных данных. Трамвайный парк это 14 вагонов. Из них 10 рабочих, 1 в ремонте, 3 разбираются на запчасти. Выпуск на 3 маршрута - 10 вагонов. Интервал на 1 и 2 маршруте 20 минут на 3 час. Население Конотопа 100 тысяч людей, примерно такой же суммарный пассажиропоток за день. До страйка трамвай перевозил не более 20% пассажиропотока из них 60% льготники. Количество маршруток почти 100 штук (точной цифрой не владею) из них принадлежит городу 4. 21 января на линию вышли все рабочие трамваи и 4 коммунальных маршрутки на те маршруты, которые вывозят районы, где нет трамвая. Я думаю вы понимаете что транспорт был переполнен. Но тут важен еще один фактор, жители города очень разозлились на наглость маршруточников и всячески помогали власти их дожать. Вы не встретите на форумах комментариев о том что нужно было согласиться на повышение. Что бы помочь друг другу люди на машинах по возможности подбирали тех кто стоит на остановке. Кроме этого все с пониманием отнеслись к неудобствам. По возможности люди шли пешком что бы не перегружать транспорт. 22 января все также. Маршруточники призвали собрать сторонникам повышения 23 января возле мерии. В ответ на это мер попросил собраться противников повышения там же. 23 января, 8 утра. На митинг за повышение пришли сами работники маршруток, кроме этого митинг против повышение чуть не побил руководителя монополиста Корунд-С. Власть заявила, что в течении часа договоры будут продлены. И если кто то хочет сохранить договор нужно согласиться на цену в 2,50. Мелкие перевозчики сразу согласились на предложении мерии и уже в 12 часов заработало еще 4 маршрута. Монополист отказался и с ним был расторгнут договор. В целом это не такая и проблема потому что большинство оставшихся маршрутов минимум на 50% дублируют трамвай и вывозят те же районы что и трамвай. На 26 января запланирована сессия, на которой планируется выделить деньги на закупку коммунальных автобусов. Кроме это в планах есть пересмотр маршрутов и их оптимизация с целью минимального дублирования трамвая. Вот прямо таки вышло пособие о том как избавиться от диктата маршруток."
Страйк Показати IP 24 Січня 2017 14:22
А якщо пасажири оголосять страйк і пересядуть у тролейбуси? У кого буде транспортний колапс? В такому місті як Луцьк тролейбуси здатні забезпечити перевезення пасажирів стовідсотково і за рахунок віддалених районів залишиться кілька автомаршрутів за які перевізники боротимуться як собаки за кістку. Голу кістку...
немісцевий Показати IP 24 Січня 2017 14:31
якщо будуть страйкувати, в траліках буде аншлаг і можливо через місяць-два такого "страйку" місто закупить ще декілька десятків рогатих - тоді і маршрутчіків можна буде послати на*х*й
луцький Показати IP 24 Січня 2017 14:52
Так всі і будуть мовчати і лише коменти строчити? Треба вже діяти і поставити тих перивізників, разом з мером, на місце, щоб поважали і дбали за громаду, а не за власні кишені!!!
Житель Луцька Показати IP 24 Січня 2017 15:20
Ось ви пишете, що так добре якщо ПОНИЗЯТЬ ціну за проїзд, а ціну за солярку, яка з кожним днем дорожчає і дорожчає, хто буде понижати?? P.S. чекаю тут купу мінусів
888 до Житель Луцька Показати IP 24 Січня 2017 16:33
А хто буде відверто показувати реальну кількість перевезених пасажирів і, як наслідок, отриманих прибутків?
vfsja до Житель Луцька Показати IP 24 Січня 2017 16:53
А для тих хто їздить маршрутками нічого не дорожчає? Хамське відношення водіїв маршруток до пасажирів нічого не дасть. В маршрутках холодно,брудно.
Дідо Показати IP 24 Січня 2017 15:39
Згода хай і по пять, але не вбитими сараями на колесах, з кондуктором і білетами обовязковими за проїзд, а так напевне це розуміле рішення за відкати. Ніде в европі людей не вощять на такому лайні як у нас, 90℅ пвтопарку зламки. Я проти.
пропоную Показати IP 24 Січня 2017 15:39
не платити за проїзд і їхати безкоштовно-вимагати електронний квиток. а мурчащому маршрутчику бити рило
Дідо Показати IP 24 Січня 2017 15:41
Давай флешмоб хто іде маршруткою той лох!
Беріть квитки у марш Показати IP 24 Січня 2017 16:11
І буде вам щастя. Коли водій кидає мені моток квитків на моє прохання, поводиться зверхньо, я думаю, що він такий мудрий, бо квиток за проїзд вимагаю я один. А якби взяв кожен, то його наглість зменшилася. Бо одне діло відірвати 20 квитків за зміну, а інше - сплатити податок і показати дійсні свої прибутки
Житель міста Показати IP 24 Січня 2017 18:48
Я б тим собакам теж зменшила би проїзд!Гоняться один по перед одним,в салоні курять,грязнота і смердота в тих маршрутках,резина лиса,тормозні колодки як завиють,то в другому кінці міста чути,Люди,об'єднуємося,бо вкупі ми сила!!!!Хоч би лишити тих 3 гривні,а більше платити мабуть повилизуть собаки усе?та поремонтують ті лахм!Романюк.роби щось для людей!
Мер Луцька Показати IP 24 Січня 2017 18:59
Х*р вам ур*ди,буду краще пішки ходити,ніж в тих кончаних і скрипучих маршрутках їздити
Пасажир Показати IP 24 Січня 2017 19:01
Говорили балакали-сіли і заплакали.Буде по4,добре що по 4,а не по5.І всі будуть їздити і бубоніти собі під ніс і до інших.А є й інший шлях-правовий,тільки кому він потрібен,хто цим цікавиться...моя хата скраю і нічого не знаю і це правда про нас таких "розумних" і "роботящих".В Польщу,раби,в Польщу...
Ryduj Показати IP 24 Січня 2017 21:19
Підвищення тарифів аж ні як не може бути більш ніж 50% а перевізні магнати хочуть пригнути вище хріна. Ого-го! Дядьки не женіть. Близько ж!?!
Я не робот Показати IP 24 Січня 2017 21:37
Шановні Скакуаси а чому не йдете на майдан? Хто цього разу винен водії маршруток? Сєпаратюги. Як багато в України ворогів. Бабки голови комісій міліція маршрутчики хто далі
33 до Я не робот Показати IP 25 Січня 2017 15:56
Ти не робот, ти .ебіл
Олександр Показати IP 24 Січня 2017 21:39
Тут вам не там, комунальний транспорт, типу тролейбуса, теж уже на низькому старті на 3 гривні. Кому ми треба
Анонім2. Показати IP 24 Січня 2017 21:58
Люди викладіть хто може це у всіх соцмережах.хай всі знать що таке можливо.і підпишіть щоб прочитали всі коментарії.
Небайдужий Показати IP 25 Січня 2017 07:21
Потрібно щоб мерія дала завдання оргагам ДФС провести фактичні перевірки маршруток з хронометражним спостереженням з 8.00 до 20.00 і оприлюднити звіт скільки одна маршрутка заробляє
Роман Показати IP 25 Січня 2017 10:50
Як сказав Розенко, підвищення цін на все, коли піднялась з/ до 3200, - це злочин, за який хтось сяде в тюрму.
Корінний лучанин Показати IP 25 Січня 2017 11:00
Мені цікаво все ж таки, скільки часу протримаються у СЛАВНОЗВІСНОМУ КОНОТОПІ з такими тарифами на проїзд при дальшому зростанні цін на енергоносії в УКРАЇНІ? Звісно що мер КОНОТОПА став "ПАРУБКОМ МОТОРНИМ І ХЛОПЦЕМ ХОЧ КУДИ КОЗАК"! Це все , на мій погляд ПІАР-АКЦІЯ!!! Ніхто ж в УКРАЇНІ, ніякий мер не попер проти ПОРОШЕНКА і ГРОЙСМАНА за підняття тарифів на ГАЗ, ЕЛЕКТРИКУ , за плату комісійних ОЩАДБАНКУ при платі за комунпослуги і т. д. і т.п. До речі, при місцевому САМОВРЯДУВАННЮ і ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ в УКРАЇНІ , при наявності фінансових можливостях у місцевої влади можна регулювати ТАРИФИ! НЕхай РОЗУМНИЙ МЕР КОНОТОПА ВІДМІНИТЬ КОМІСІЙНІ в ОЩАДБАНКУ У СЕБЕ В КОНОТОПІ! Ось про це я теж хотів би почути!
А Показати IP 25 Січня 2017 11:35
Петиція http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/785
так-так Показати IP 25 Січня 2017 12:22
Мер Конотопа молодець .тільки для транспорту в місті це кінець!!!
Роман Показати IP 25 Січня 2017 23:38
я вважаю, що ціна обгрунтована досить нормально, оскільки тарифи ростуть, вартість на запчастини також. Тому приходиться піднімати вартість проїзду І так, власники своїх автобусів також не хочуть менше заробляти, оскільки це їх бізнес і їхні вкладені гроші в це Хочеш щось зробити, то вкупи автобус, зареєструй його належним чином і тоді побачимо як ти заговориш, звичайний громадянин Луцька. мені також ця ціна кусається, але ж всетаки, будьте думаючими
Пасажир Показати IP 26 Січня 2017 08:20
Якщо це називається таксі,то чому там стоять пасажири.Відколи це в таксі стоячі місця.Або сидиш-одна ціна за комфорт,а хто бажає стояти платить менше-справедливо.
до Ага Показати IP 26 Січня 2017 12:26
Не нагинати треба а рахувати,а дії мера Конотопа ще одне підтвердження долбобізма!!!
До до Показати IP 26 Січня 2017 19:14
Конотоп зробив правильно, бо його голова дбає про своїх виборців, а не про своїх. Луцький виконком складається з відсталих на голову людей. Потрібно оголосити конкурс щодо формування в місті повноцінного громадського транспорту, а не чекати, що яковлеви щось путнє придумають.
до До до Показати IP 27 Січня 2017 11:35
Вже Шиба купляв у 2007році автобуси для ДЕПО, за декілька років їх перетворили у металобрухт.Немає ні Шиби ні автобусів. Подбали і про виборців і про громадський транспорт!