USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Луцькрада передала земельну ділянку для «комуністичного» гаража

27 Квітня 2016 19:12
У безоплатну власність ділянку, на якій розташована будівля, що слугувала офісом для луцьких комуністів, передали депутати Луцької міськради.

Про це йшлося під час сьомої сесії Луцької міської ради 27 квітня.

Депутати підтримали проект рішення про передачу громадянину Богдану Мусі безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вулиці 8-го Березня, 24а, гараж №7.

Нагадаємо, що скандальна будівля колишнього юриста волинської компартії Богдана Мухи раніше була відома як «таємний офіс» луцьких комуністів.

Власне, на ділянці зведений не гараж, а двоповерхова будівля, дозвіл на виготовлення технічної документації щодо якої він намагався отримати у 2014 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Живу недалеко Показати IP 27 Квітня 2016 21:32
Це той Богдан Павлович Муха,бувший слідчий майор міліціі а тепер солдат-водій 14 бригади,якого вигнали з органів за те,що продавав підозрюваним матеріали слідства? Не дивно,що саме він захищає в Луцьку комуністів,таких же самих яу і він.
Мирон Показати IP 27 Квітня 2016 21:58
ну й бидл..та воно! шоб ви тільки знали...
Живу недалеко Показати IP 28 Квітня 2016 06:51
Це той Богдан Павлович Муха,бувший слідчий майор міліціі а тепер солдат-водій 14 бригади,якого вигнали з органів за те,що продавав підозрюваним матеріали слідства? Не дивно,що саме він захищає в Луцьку комуністів,таких же самих яу і він.
Воїн Показати IP 28 Квітня 2016 08:10
З нього такий солдат-водій!!!! То в шпиталі, то в тилу.
Оксана до Воїн Показати IP 28 Квітня 2016 15:59
Доброго дня, воїне! Хочу стати на захист свого двоюрідного брата Богдана Мухи. Так, він -солдат, солдат-водій. Був і у шпиталі, був і в тилу, а ще був в АТО, і в 2014 році пішов до Збройних Сил добровольцем. І до цих пір не втік і не розірвав контракту! І скрізь поводиться як людина і захищає свою людську гідність.
ааа Показати IP 28 Квітня 2016 10:04
то тікае с поїзда то судиться то по морді получае
Оксана до ааа Показати IP 28 Квітня 2016 15:54
Доброго дня, ааа! А чи знаєте Ви за що судиться? і за що по морді получає?
знаю до Оксани Показати IP 28 Квітня 2016 16:33
Прекрасно знаю! Постійно провокує людей своїми діями та висловами,при цьому записуючи розмови ,потім заслужено получає по п*ці,і отримує шанс для судових розборок.Так що в армії і не тільки всі про це знають.А чи ви знаєте,що він постійно ухилявся від поїздки в АТО,мотивуючі то судовими засіданнями,то у Володимирі ліг в лікарню,то просто не з'являвся на службу,за що і був на нього складений не один рапорт і проводилося службове розслідування з наступним позбавленням пермії.Чи він вам цей "херой" нічого не каже про це? :-) Прославився сильно ваш двоюрідний брат. Підслідним хіба справи не продавав??????????? А з приводу того,що поводиться як людина,читайте перші речення.
Да...... Показати IP 29 Квітня 2016 15:20
Якби й хотів розірвати контракт,то в нього б нічого не вийшло.Це не гражданка.А може й хотів,бо надоїло по бестолковці получати:-), але ж......