USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

«Луцьктепло»: аби розпочати опалювальний сезон потрібні мільйони

27 Серпня 2015 11:50
Мільйон гривень виділили депутати Луцької міськради для ДКП «Луцьктепло» на те, аби підготувати мережі до майбутнього опалювального сезону. Втім, наголошують працівники підприємства, це - лише третина від потрібного.

Про це йшлося під час 77-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 27-го серпня.

Депутати ухвалили Проект рішення про зміни до бюджету на 2015 рік. Згідно зі змінами, кошти дадуть комунальниками, аби ті підготувалися до опалювального сезону.

Втім, як запевняє голова профспілкового комітету Неоніла Слюсар, аби підготуватися до опалювального сезону, потрібно 3 мільйони гривень.

«Гроші потрібно виділити вже сьогодні, адже, якщо це зробити пізніше, то ми не встигнемо освоїти гроші й може відбутися зрив опалювального сезону», - наголосила Неоніла.

Вона додає, що коли настане холод, то прийдеться все робити в аварійному стані й поспіхом, що вартуватиме значно дорожче, ніж зараз, а впродовж цього часу лучани будуть мерзнути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
777777 Показати IP 27 Серпня 2015 13:20
А де діли гроші- таємний договір!!!! Чи мало дали ЄВРОПЕЙСЬКИХ ГРОШЕЙ ? Так скоро буде і з ВОДОКАНАЛОМ!!!
sv Показати IP 27 Серпня 2015 14:13
Нехай верхній поверх адмінприміщення продадуть, де мільйони "зарили"...
Анонім Показати IP 27 Серпня 2015 14:14
За гарячу воду вже і не згадують. Бо її теж, здається, не скоро включать. Хто зрозумів, давно поставив бойлера, а хто ні- вибачайте. Така політика і вас змусять це зробити, бо по-іншому не вийде. Ніхто зараз ні з ким панькатись не буде. Такий час. Вибрали Європу - отримуйте. Правда, поки що у цінах та комунальних послугах. Ті, хто сподівається на якісь положення, що запрацюють з 1 січня 2016 року, - уважно їх, нарешті, почитайте. Там все розписано на роки і ніякого відчутного здешевлення імпорту не буде. Тому що зниження мита на 3-5%, не перекриває знецінення у рази гривні та зниження доходів громадян. Краще буде експортерам сировини, до яких більшість пересічних громадян не відноситься.
ШЕФ Показати IP 27 Серпня 2015 15:40
ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА ТЕПЛО В ЛУЦЬКУ,
Іван Показати IP 27 Серпня 2015 15:43
Нехай фінансують ті, у чиїх руках опинилось дане підприємство. Це скрита приватизація. І прокуратура, і міліція, і мерія добре знають де гроші взяти на опалювальний сезон, але займаються бездіяльністю. Ганьба!
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2015 15:53
Чи варто довіряти Владі і депутатам??? Контролювати і винних у шахрайстві КАРАТИ жорстко!!!
2222222 Показати IP 27 Серпня 2015 17:14
28,08,2015 о 14,00 відбудеться урочисте відкриття меморіальних дошок на честь загиблих героїв Прокопчук В. та Войчук О. б-р дружби народів 2.
Анонім до 2222222 Показати IP 27 Серпня 2015 21:42
Це замість тепла?