USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

«Луцьктепло» впроваджує авансову систему оплати за опалення

6 Жовтня 2016 17:22
Для населення діятиме авансова система оплати за послугу з централізованого опалення у жовтні 2016 року. Про це інформують на сайті ДКП.

"До такого рішення вдалися з метою покращення платоспроможності підприємства для забезпечення належного початку опалювального сезону 2016-2017рр., відповідно до пункту 18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630", - йдеться у повідомленні.

ДКП «Луцьктепло» застосовує у розрахунках за вересень 2016 року для категорії «населення» авансову систему оплати за послугу з централізованого опалення у жовтні 2016 року, а саме:

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних засобів обліку теплової енергії - 15 грн за 1 кв.м опалювальної площі;

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними засобами обліку теплової енергії - 9 грн за 1 кв.м опалювальної площі.

Проведена оплата рекомендованого авансу за послугу з централізованого опалення, переконують у прес-службі Луцьктепла, жодним чином не вплине на надання чи розмір субсидій чи пільг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
sat Показати IP 6 Жовтня 2016 18:00
Офігєть. Тепла ще не дали, а вже гроші деруть. Краще би налагодили нормальну подачу температури на вхід
малютіна ти що зовім до sat Показати IP 6 Жовтня 2016 23:26
які ще аванси для людей з супсидією!!??)))якщо я плачу за комуналку 100 грн. то тепер з якого дива треба малютіній заплатити 750 грн. авансу!!????
дідо Показати IP 6 Жовтня 2016 18:01
Чому сумлінні споживачі повинні платити за боржників авансом? Може Луцьктепло краще з боржниками працює, найме колекторів чи навіть вуличних рекетирів,нема значення кого.
олег до дідо Показати IP 6 Жовтня 2016 22:11
а ти за все вчасно плотиш і субсидій не маєш?
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 18:11
будуть гріти - буду платити. аванс махінатори не дочекаються!
лучанин Показати IP 6 Жовтня 2016 18:19
в всім працівникам луцьктепло зарплату по 10 тисяч керівництву по 25. в романюку по 100 тис в місяць відкатів це ж комунальне підприємство. В брехунів і до цього толку не можна було добитись за що платиш як нараховуюють , а тепер взагалі яку циферію захотіли таку й впишуть. Чому раніше цією постановою не користувались. Ще хай достануть якусь брехливу цидулку яка вийшла за сталіна і скажуть що о ми згадали що за всі ці роки ви не доплачували нам за тепло тому зараз платіть. Коли вже тих злодіїв з луцьктепла на чолі з романюком бог покарає?
дідо до лучанин Показати IP 6 Жовтня 2016 18:36
до чого тут Романюк, якщо майже десять років у місьраді була більшість БЮТ ,яка загнала Луцьктепло у борги.
Та ви що Показати IP 6 Жовтня 2016 18:25
Хочуть в вересні отримати половину плати за жовтень, а нічого, що сьогодні вже 6 жовтня, а опаленням і не пахне, то за що вони аванс беруть??????
ДПЗ Показати IP 6 Жовтня 2016 18:30
Минулої зими кожен місяць справно платив. Ніякої заборгованості не було, а в останній місяць опалювального сезону випливає що у мене за всю зиму заборгованісь. На багатоквартирному будинку стоїть лічильник тепла. Коли я звернувся в те Луцьктепло за розясненням то там мені пояснили що то просто їхній працівник який знімає показники того лічильника цілу зиму був пяний чи не адекватний і неправильно їх знімав. тому зараз вони вже порахували правильно і тому дорахували таку заборгованість. Отак вони дописують все що заманеться, а ви платіть, бо заберуть квартиру. А з ти авансом будуть обдурювати ще гірше. Коли вже бог зглянеться на того романюка і його банду?
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 18:42
Та вони ващє вже сх*яли!!!!
українець Показати IP 6 Жовтня 2016 19:41
для нодто розумних ст 18 Правил, затверджених у постанові від 21.07.2005 № 630", 18. Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк. Хто читав договір з ДКП "Луцьктепло" не знайде там поняття авансових платежів, а теж саме що і у вище згаданій статті 18. Робіть висновки самі.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 21:07
це вони так спеціально роблять, щоб в людей познімали субсидії за невиплату їхніх міфічних авансів, а потім прості люди мусили їм платити все повністю з своєї кишені, бо ж держава на субсидії грошей вже немає
Лучанка Показати IP 6 Жовтня 2016 21:14
а чому аванс на тепло нарахований, а субсидія на цей аванс не нарахована? це для того щоб ми заплатили повністю ці грощі і будуть нас так щомісяця дурити!! де міська рада, департамент соціальної політики? роз'ясніть людям в яких немає змоги платити ці непомірні аванси, чи в них не скасують субсидії за невиплату цих авансів?? чому ж ви мовчите?
ааааааааааааааааа Показати IP 6 Жовтня 2016 22:18
куди далі, за місяць не хватає коштів заплатити....... а тут ще й на перед....... можливо зарплату дадуть на перед??????
Споживач Показати IP 6 Жовтня 2016 23:32
Отримав послугу-розрахувався за цю послугу.Все інше маразматичні вигадки "Луцьктепла".Не знають як розрахуватись за спожитий газ от і приснились ці казки і якусь постанову 11 річної давності витягнули з нафталіну.В кращих традиціях совка,як і "Волиньгаз".Шановні-це вже не "конає",читайте законодавство,бо просто противно читати...
Споживач Показати IP 6 Жовтня 2016 23:57
Подивився цю "дурнувату"постанову №630,але там далі Договір.Хто підпише цей договір з тепловиками на цих умовах-ніхто.Так що це черговий пшик.Визнайте,що ви банкроти і не морочіть голову.Хто купить цей "скарб",хоч і з боргами-питання риторичне...
Малютіній Показати IP 7 Жовтня 2016 00:12
Заплати за ковбасу в жовтні, а за ковбасою прийдеш в листопаді. Слабо ?