USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку знайшли викрадений два роки тому Range Rover вартістю 160 тис. доларів

5 Грудня 2020 16:23
У Луцьку на автошроті знайшли позашляховик Range Rover вартістю понад 160 тисяч доларів, який вкрали у Києві два роки тому.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, в орендованому боксі, що використовувався під авторозбірку на запчастини на території одного з гаражних кооперативів у Луцьку, правоохоронці виявили автомобіль Range Rover у розібраному вигляді, який близько двох років тому викрали у Києві.

«Що найцікавіше, автомобіль знайшов сам власник, у якого його і вкрали. Річ у тім, що автомобіль був ексклюзивним, а кожна деталь позашляховика була промаркованою серійним номером кузова. Невідомо, яким чином Range Rover потрапив на шрот, але його розібрали. Власник знайшов оголошення про продаж запчастин відповідної марки і приїхав до Луцька ніби то купувати мотор, на якому й виявив специфічні мітки – серійний номер кузова», – повідомляє джерело.

Як зазначає джерело, на місці виявили найманих працівників, які розібрали авто повністю, лишився тільки кузов. Решту розпродували по запчастинах. Орендар боксу – у Польщі. Чи причетні працівники до викрадення, наразі невідомо.

Наразі на місці події працює поліція.

Поки що правоохоронці ніяк не коментують інцидент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
ототак Показати IP 5 Грудня 2020 16:51
Поліція не коментує і нічого не робить! В країні повна анархія і безкарність!
Тик до ототак Показати IP 5 Грудня 2020 17:37
Зробимо їх ще раз разом...
тиць до Тик Показати IP 5 Грудня 2020 19:01
Це вже багато років тягнеться, ще задовго до Зе! так що не маніпулюйте!
Авжеж до ототак Показати IP 5 Грудня 2020 17:53
Поліція охороняє порядок, а безпорядки її не стосуються!
Петро до ототак Показати IP 6 Грудня 2020 09:28
Чому не робить? Вона кришує і не коментує.
сергій Показати IP 5 Грудня 2020 17:29
а для чого поліція. Власник сам находить автомобіль.
Алекс Показати IP 5 Грудня 2020 18:14
Тому що самі крадуть і самі кришують
саня Показати IP 5 Грудня 2020 19:14
в поліції зарплата копійки, і так ще добре працють
Джек до саня Показати IP 5 Грудня 2020 23:23
Копійки в мене на касі.а 10тис в мєнтів це не копійки.
Ревізор міста Показати IP 5 Грудня 2020 19:26
Рейдж ці бездарі шукали 2роки,цікаво скільки часу їм знадобиться на звичайну машину
Хрен собачий до Ревізор міста Показати IP 6 Грудня 2020 15:29
Звичайної машини ніхто не буде красти. Не вигідно. Катайтеся собі на своїх тавріях і ланосах, та спіть спокійно. :)
Володимир до Ревізор міста Показати IP 6 Грудня 2020 18:05
Які 2 роки поліції знадобилися??? Читати потрібно уважніше!
Степан Показати IP 5 Грудня 2020 20:36
Українська поліція кришує кражу автомобилей по всій Україні.
Інна Показати IP 5 Грудня 2020 21:55
Поліція кришує все: кражу авто,наркобізнес ,проституцію,бурштин і т.д. і т.п.
Андрій Показати IP 6 Грудня 2020 01:15
Вкрали в афериста, хабарника або такого самого злодія. А хто ще, в бідовій Україні, може дозволити собі авто за 160 000 $.
Віктор Показати IP 6 Грудня 2020 08:36
Не був би він маркірований то їздив би спокійно на інших документах,а так зальот!Власник розборки навєрно бистріше в польщу заїхав ні ж поліція приїхала!!!
Петро Показати IP 6 Грудня 2020 09:32
Тепер питання, чи повернеться "арендатор" з Польщі? (попередження з поліції надійшло?)
1 Показати IP 6 Грудня 2020 09:45
Власника авто начальником слідства
1 Показати IP 6 Грудня 2020 11:57
Напишіть де цей гараж і хто орендував.
1 Показати IP 6 Грудня 2020 12:01
В нас вкрали елітне авто пройшло пару років поліція шукає досі.
Уважний до 1 Показати IP 6 Грудня 2020 14:30
На Клима Савура 53в, в гаражному кооперативі! Удачі в пошуках!!!
лінивець Показати IP 6 Грудня 2020 17:12
власник сам найшов своє авто,поліція ніяк не коментує-напевно сама в шоці що його хоч хтось найшов))))))Ну хоч би сказали що під варту взяли або під домашній арешт...
Анонім Показати IP 7 Грудня 2020 10:28
Просміявся до сліз! Власник Range Rover вартістю понад 160 тисяч доларів приїхав потягом купувати двигуна до Range Rover!!! Уявляю очі тих шротчиків! Та такі машини міняють цілими, коли в них пепельніца повна!