USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Знайшли авто, яке збило школярку в Луцьку. Подробиці

10 Січня 2018 16:20
Автівку, яка збила 17-річну школярку на проспекті Відродження в Луцьку, розшукали.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив голова ГО «Автомайдан Волині» Сергій Поха.

До пошуків автомобіля також долучились активіст Радим Романюк та депутат Луцької міськради Микола Собуцький.

Як повідомив Сергій Поха, автомобіль вдалось знайти на вулиці Даньшина поблизу старого військкомату. Ймовірно, що там його залишили на «відстій». Також в активістів є інформація про особи водіїв, які на цьому автомобілі перетинали кордон – ними виявились мешканці Луцька та Ратного. На авто оформлена українська страховка, в якій вказані дані водія.

Наразі всю інформацію передали в поліцію, тривають слідчі дії, з автомобіля знімають відбитки пальців.

Активіст оприлюднив і фото знайденої автівки. Як стало відомо ІА Волинські Новини, у дворі, який зображений на фото, знаходиться автосервіс, який облаштував тут місцевий житель.
«Таких «Опелів» синього кольору на польській реєстрації у Волинській області досить багато. Тому достовірно сказати, чи це саме те авто, що є учасником ДТП з 17-річною дівчиною наразі сказати не можна. Достовірно стверджувати це можна лише після проведення експертизи та встановлення особи водія авто», - прокоментували ІА Волинські Новини у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, автопригода сталася ввечері на проспекті Відродження. Водій автомобіля «Opel» з номерами державної реєстрації Республіки Польща здійснив наїзд на 17-річну ученицю місцевої школи, яка перетинала дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Постраждалу госпіталізували до Волинської обласної клінічної лікарні. Водій транспортного засобу втік з місця скоєння ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
dsadsa Показати IP 10 Січня 2018 17:18
"Знайшли авто" і "наразі сказати не можна" це дві різні речі. Журналісти, що пишете? Зараз дебіли якісь його спалять і винні будете ви
ігор луцький до dsadsa Показати IP 10 Січня 2018 19:46
Що ти пишеш?В тебе будун після Різдва?Авто,яке підозрюється в скоєнні дтп,після роботи СОГ,евакуатором доставляється на штрафмайданчик.
Саша до ігор луцький Показати IP 10 Січня 2018 21:07
Будун був сьогодні в водія Опеля) а може він ще бухає..
Гусському до ігор луцький Показати IP 10 Січня 2018 21:11
Це цікава теорія, єдине питання як машину з приватної території зможе хтось забрати? По моєму з юридичної оочки зору це звучить як вкрасти
ігор луцький до Гусському Показати IP 10 Січня 2018 22:43
Вилучається як речовий доказ.
dasdas до ігор луцький Показати IP 11 Січня 2018 10:21
ОМГ. Якийсь чувак найшов похожу машину і сказав що це вона, Для того щоб таке говорити треба докази яких він не має. Коли СОГ скаже що це дійсно вона, тоді про "знайшли машину" можна починати говорити. СОГ в свою чергу там рядом не був, поліція явно скззала "наразі сказати не можна" тому публікувати подібні новини просто не можна. Це те саме, що зробити твою фотку і сказати що цей чоловік др?чив в центральному парку бо дуже схожий. В твому випадку окремі де?іли тебе би як мінімум побили, у випадку де?ілів бляхоненависників, вони і спалити її можуть. Потім окажеться що це не вона. Хто буде винен? Правильно, той дебіл який про це сказав.
до журналюг Показати IP 10 Січня 2018 17:42
Ви знаєте що є призумція невинності!!! Доведіть, що це саме та автівка, а тоді пишіть. як дістали ці нічим не підтверджені слова!
Вася до до журналюг Показати IP 10 Січня 2018 18:19
Та неможливо доказати хто був в авто. Авто на власника, власник в Польщі, страховка на другу особу, пересікали кордон на цьому авто третя і четверта особа!!!!! В тому то і проблема тих блях, шо воні неконтрольовані
Жигуль до до журналюг Показати IP 10 Січня 2018 20:34
Адвокат, ти букваря за школою скурив, а за бляхаря впрягаєшся)
Вася Показати IP 10 Січня 2018 18:39
Це саме той автомобіль на який вказували свідки страшної дтп. Чи краще було не знаходити судячи з риторики ваших коментарів
ігор луцький до Вася Показати IP 10 Січня 2018 22:52
Противники блях дуже не задоволені,що авто розшукали.Питання не в бляхах,а в тому ,що треба робити свою роботу не залежно від погоди на вулиці.Я так розумію,що Романюк то колишній даішник по дтп з міського даі?
Вася Показати IP 10 Січня 2018 18:51
До Васі.. Авто стоїть на фізичну особу в Польші і власником може бути Українець, мало того що заїзжав в Україну УКРАЇНЕЦЬ ЩО І ПОКАЗУЄ В МИТНІЙ БАЗІ, авто застраховано в Українській страховій що ще раз підтверджує що керував Українець, а далі слідчі дії, еспертизи і тд. Власник приміщення вже вказав на особу яка залишила авто. так що не п*кайте.
Бувалий! Показати IP 10 Січня 2018 18:54
Ще пропоную Цього вискачку Поху в поліцію влаштувати, а не в депутати балатуватись йому!)
Ігор до Бувалий! Показати IP 10 Січня 2018 21:12
Він хоть і трохи кіпішує, але робить справи і молодець!!! Великій уклін і повага. Нам таких всіх як Поха і буде в державі толк.
Гриша Показати IP 10 Січня 2018 19:30
Вам сказать имена и адреса кто пересекал границу? На 100% уверен что виноват именно тот кто последний пересекал границу, потому как авто заехал в режиме транзита...
Гриша Показати IP 10 Січня 2018 19:32
Соботович Юрий Николаевич, проживает смт. Ратне, вул. Заболотивська 50 Это человек, который последний раз пересекал на этом авто границу...
ігор луцький Показати IP 10 Січня 2018 19:40
Так я і писав,що при бажанні все можна знайти і розкрити.Виходить так,що в даному випадку актавісти втерли носа недокопам.
Блуд Показати IP 10 Січня 2018 21:04
Проблема в тому шо на пошуки машини пішла доба, а на пошуки водія піде може тиждень (так як паморока на ауді, який перекинув газель). І найдуть його тверезим, а не таким яким він збивав людину. І взагалі велике питання чи можна довести шо саме він був за кермом. От для чого і купляються бляхі
Саша Показати IP 10 Січня 2018 21:26
Всі багато чого прокоментували,зробили припущень,обвинувачень і т.д.А Висновок Хтось зробить? Чи дістаємо кожен з карманів 2000-3000 євро,купуємо цей хлам(типу такий як на фото) і починаємо грати в гру,типу Ми всі рівні,тому й 'Виживаємо,чи не виживаємо' як можем!
Прол Показати IP 10 Січня 2018 22:10
Та це з Луцька, яке там Ратне, цього в гаражному автосервісі прижати, дасть номер його.
Тарас Показати IP 10 Січня 2018 22:10
По фото не схоже щоб авто стояло, як пишуть—на відстій.
Я не експерт Показати IP 10 Січня 2018 23:04
але на авто пошкодженя явно нехарактернi що збили людину. Знизу бампер порваний як вiд якоiсь бардюри а збоку подертий як вiд забора. Коли автомобiль збивае людину то внього погнутий капот розбите лобове скло чи зламане дзеркало.Розходимся нас на*бали.
ввфівфі до Я не експерт Показати IP 11 Січня 2018 10:26
Чотенько. Зеркала навіть цілі. Мб він де?іл на передньому приводі дрифтував і збив, тоді це все пояснює. Авто у відстійнику не стоїть вперед мордою біля дороги.
Анонім Показати IP 10 Січня 2018 23:49
Радім то взагалі знаменитость став новини пишуть на волинському телебаченні показують це просто одним словом звезда)))))
Анонім Показати IP 10 Січня 2018 23:49
А який правильний став як з міліції звільнився!!!!!!
до Аноніма Показати IP 11 Січня 2018 07:34
Звільнили і ти знаєш чого.
Рома Показати IP 11 Січня 2018 10:43
І знову винні євробляхи, забороніть їм в'їзд ....
dasdsadsa до Рома Показати IP 11 Січня 2018 10:53
Краще прийміть закон про обовязкове страхування(+1000 гривень в рік не важко викинути) і реєстрацію осіб які мають право їздити на авто. Це вирішує всі проблеми.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 11:01
А що до трагедії на мосту чому ви активісти нічого не робите???Можливо якісь є відомості як просувається справа чи допитали вже водія опеля????Це не менш важлива дтп...Чи вийде з лікарні а тим часом вже другу машину приженуть для таксування.Активісти де інфа про Опеля?Чий був він хто його пригнав сюди?
Вася до Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 14:11
Волиньпост, після того як у коментарях почали писати чиїм похресником є водій Опеля - видалило всі коментарі під тією новиною.... Робіть висновки.
Гриша Показати IP 11 Січня 2018 13:20
Вот не дай Бог, кому то из вас оказаться на месте родителей этой девочки! Все те кто обсуждают по поводу доказать вину и найти того кто был за рулём, очень быстро при быстро ОРАЛИ ТУТ сколько доказательства причастности авто к ДТП... Я лично занимался поиском авто по базе... И авто на этого человека завезено ещё год назад на транзит (кто "левый захочет на себя на транзит загнать авто?!?!?!?!?!?!?!) ... Нет следов ДТП? Побойтесь Бога! Как вы думаете, девочке 17 лет, это же не мужик 30-40 лет! И в каком состоянии человек давил на тапок после ДТП...