USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Луцьких беркутівців блокують під Сарнами

20 Січня 2014 09:58
«Наші стримують ВВ Луцька - 3 автобуси + 3 машини біля в'їзду в Сарни! Кажуть, потрібна допомога! Тому, хто має авто, - всі туди! Максимальний перепост! І не гайте часу - важлива кожна хвилина!», - пише у соціальній мережі активістка Майя Москвич.

Фото блокади опублікував на сторінках свого акаунту Serhiy Shturkhetskyy.

«Під Сарнами люди мирно ходять взад-вперед....», - коментує він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Липины Показати IP 20 Січня 2014 10:24
Не понимаю власть. Янукович, или наведи порядок, отдав приказ, а если не можешь то уходи.
питаннячко до Липины Показати IP 20 Січня 2014 10:38
А ти який приказ хочеш? Крові тобі захотілось паморок?
Корінний лучанин до Липины Показати IP 20 Січня 2014 10:41
ЯКЩО ВІН ВІДДАСТЬ НАКАЗ, ТОДІ ТИ ЗРОЗУМІЄШ "ВЛАСТЬ" !!! Ніяких наказів він віддавати не буде бо трохи усвідомлює НАСЛІДКИ ! P.S. - як "туго" доходить до декого те, яка у нас влада і кого обрали.
Липины Показати IP 20 Січня 2014 10:57
Ни чего не измениться в стране, даже если прийдут к власти новый президент, новый парламент, так как все они не зависимо от партийной принадлежности, хотят одного власти и денег. А сотни тысяч чиновников (налоговой. милиции, жэки, горисполкоми всевозможных инспекций остануться на местах. так как других нет) и мы будем продолжать нести им деньги в конвертах и решать вопросы. К сожалению нет лидера у нас за которым можно было идти.
Свобода Показати IP 20 Січня 2014 11:20
Треба відразу палити падлюк
ПР до Свобода Показати IP 20 Січня 2014 13:28
От з тебе і почнемо!:)
читач Показати IP 20 Січня 2014 13:32
Да - дійсно - лідера в нас немає, але і дальше так жити неможливо. Скільки можна вкалувати на сімейку янека і йому подібних. Якби можна було б бити і палити тільки цих столатологів-мільйонерів, азарових та інших "бідняків"-бандитів. Не треба щоб пролилась кров невинних людей, які стоять на майдані і хочуть допомогти всім, щоб краще жили хоча б наші діти і внуки.
свободі Показати IP 20 Січня 2014 15:25
А ти, що зробив для цієї країни, щоб у ній краще жилося, крім деб***них вигуків? Палили вже в 40-х роках, досих пір могили не позаростали.
Мирний житель Показати IP 27 Січня 2014 18:17
Ну так, а хто ж там зараз "воює" за свободу народу? Так-так, більшість тих хто так палко вболівав за Януковича на виборах! Як взагалі зек може бути президентом? Він має судимість. В нашому місті з судимістю взагалі на роботу брати бояться, а він в президенти прорвався. Не розумію взагалі. От тут напевне роль велику зіграло "бабло"... Страшно за свою країну. Починається громадянська війна. Не можу навіть уявити наслідків. Жахливо!