USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьких силовиків у супроводі ДАІ повернули додому

21 Січня 2014 12:12
У Луцьк в’їхала колона бійців Внутрішніх військ, яких автомайданівці не пустили на Київ.

Нагадаємо, три автобуси з солдатами внутрішніх військ всю ніч стояли заблоковані у селі Довжиця біля Маневич. Так, після ночівлі в селі Довжиця вранці колона силовиків разом з активістами Автомайдану у супроводі ДАІ вирушила у напрямку Луцька.

За станом на 11:40 колона в’їхала в місто. Всього це – близько 8 машин: автобуси з бійцями та спецтехніка.

Як розповів учасник Автомайдану, доїхали без пригод. Щоправда, автомобілі рухалися із значним інтервалом.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Незнайомка Показати IP 21 Січня 2014 13:32
А от Луцький БЕРКУТ таки поїхав на Київ.....
побачив Показати IP 21 Січня 2014 13:55
О на яких авто Автомайданівці розїзжають! І це їм погано живеться?:)
Добре побачив? до побачив Показати IP 21 Січня 2014 14:54
Якщо у Вас Lanos, Geely, Рено trafic, Пежо Boxer, Opel Combo та старий очкастий мерс викликають уяву про шалене багатство - справді, гріш ціна такій владі, яка тримає людей (це я про Вас) в такій безпросвітній бідності. До речі, в Європі такі авто таких років (ну, окрім Бехи) коштують в межах їх місячної зарплати (2-3 тис.євро), а у нас завдяки митним-акцизним-утилізаційним зборам стають 10-13тис. І це ще нам погано живеться?:)
добре бачу до Добре побачив? Показати IP 21 Січня 2014 16:33
Ну то ж всерівно купуєте! Самі себе на посьмиховисько виставляєте з такими висновками!:)
маха до побачив Показати IP 21 Січня 2014 15:20
українцям без жаби ніяк. давить аж задавить............