У луцьких волейболісток виграли «на одній нозі»

25 Січня 2014 16:20
У дев’ятому турі жіночої Суперліги з волейболу ВК «Континіум-Волинь-Університет» програв южненському ВК «Хімік».

«Континіум-Волинь-Університет» - «Хімік» - 0:3 (21:25, 19:25, 14:25).

Незважаючи на вищий рівень гри суперника, лучанки вдало розпочали гру і весь перший сет йшли нога в ногу. Напевно, «Хіміку» давалась взнаки втома єврокубковиих баталій. За два дні до гри в Луцьку вони перемоги в «золотому» сеті польську команду в ¼ фіналу Кубка ЄКВ. Але на фініші партії южнянки дотисли молоду волинську команду – 21:25.

Не так вже й погано складалася гра для господарів і в другому відтинку гри. Хоча волинянки залишалися весь час на 2-3 м’ячі позаду. Але зазначимо, що головний тренер «Хіміка» не випустив дубль, а дав зіграти основному складу – 25:19.

На третю партію у лучанок банально не вистачило психології і южнянки - триразовий чемпіон Суперліги та цьогорічний володар Кубка України - без проблем перемогли господарів «на одній нозі» - 25:14.

В турнірному становищі цей матч не вніс ніяких змін: «Хімік» впевнено тримає лідерство з 100%-вим показником, а «Континіум-Волинь-університет» займає 5- сходинку з 22-ма очками в активі.

Матч-відповідь команди зіграють у суботу, 25 січня.