USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Луцьким активістам «шиють» чергову справу?

26 Січня 2014 22:00
За мітинг біля стін облдержадміністрації волинським активістам знову «шиють справу».

Нагадаємо, Луцький міськрайонний суд закрив справи проти луцьких активістів. Проте, за блокування роботи облдержадміністрації активістів можуть знову спробувати притягнути до відповідальності. Про це заявив депутат обласної ради Ігор Гузь під час народного віче сьогодні, 26 січня.

З його слів, із достовірних джерел стало відомо, що на активістів правоохоронці знову збирають матеріали, хоч демонстрація пройшла мирно і без кровопролиття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Бульба Показати IP 26 Січня 2014 22:13
Пишите правильно "Луцьким террористам завели чергову справу?" За клевету статья полагается.
Ілля Показати IP 26 Січня 2014 22:14
а хіба так можна лізти в кабінети або грозити що зараз вікна повибиваємо і поб"ємо все ??? це що нормально??????????? вже взагалі Бога забули. Таких до влади??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Народ за що ми стоїми на майдані?
Я Показати IP 26 Січня 2014 22:17
Гузя за грати за терорризм , за ним шибу , бондаря, мельника! ГЕТЬ ЕКСТРЕМІСТІВ!
voron до Я Показати IP 31 Січня 2014 10:23
да, давайте холуїв поставимо при владі, або беркутню!!!
Луцьк Показати IP 26 Січня 2014 22:22
да за таке треба карати. не можна так робити йти до людей які ще на посадах і вести себе так невиховано нікчемно? таких у владі бачити не хочемо . Напевно і вони хочуть щоб до них так ходили і кричали писати заяву на звільнення. Це безбожно лізуть за грошима а не за людей щоб покращили життя
Ігор Показати IP 26 Січня 2014 22:34
Боже! Дай сил і мужності Віктору Януковичу розігнати цю бандерівську нечисть і змити її з наших вулиць, посадити за грати псевдопатріотів, які лізуть до корита, прикриваючись патріотизмом. Люди! Моліться за здоров'я нашого Президента і його команди, за мир, спокій і стабільність у нашій державі.
Всезнайко до Ігор Показати IP 26 Січня 2014 23:02
Підтримую... Всю цю бандерівську наволоч - за грати!!!
Лана до Ігор Показати IP 27 Січня 2014 09:54
Хто підтримує бандита Януковича, той сам бандит і доморощений яничар. Ну хто може заступатись за бандита - тільки бандит! Таке враження, що виріс ти не у Волинській області, а десь приїхав десь із Росії, де нічого не знають про Україну, її історію.
ВІка Показати IP 26 Січня 2014 22:45
ІГОР молодець!
Вікі до ВІка Показати IP 27 Січня 2014 10:54
Якщо ігор молодець, то ти су*а к***на.
Нані Показати IP 26 Січня 2014 22:46
Да за таке треба карати. Не повинно так бути. Вриватись в органи влади і примушувати диктувати що кому робити. Таких до влади не хочу. Нехай президент і клімчук працюють дуже прошу. Таких до влади не можна!!!!!!!!
Яррик Показати IP 26 Січня 2014 22:48
показали приклад як треба робити . Якщо Гузь при владі і майка не будуть щось робити що мені треба то я буду їм вікна і двері бити або примушувати писати заяву на звільнення. Ганьба. Треба таких карати бо порядку ніколи не буде. Майте бога в душі і серці. Все буде наказано. Це люди які хочуть до влади за будб -яку ціну
розум Показати IP 26 Січня 2014 22:51
Таких диких і неврівноважених як Гузь, треба ізолювати від суспільства взагалі. Що це за метод ведення бесіди чи переговорів? А Клімчук повів себе достойно, як справжній дипломат. А ці дикі викрики так званої опозиції на чолі з Гузем - це якесь невігластво. Люди, схаменіться, агресія ні до чого доброго не приводить.
да Показати IP 26 Січня 2014 22:53
до чого ми дожилися. Чому бунтуєте а потім вимагаєте щоб звільнили. Ведіть себе нормально. Українським народом не приховуйтесь. Боже допоможи і віджени від таких нелюдів
Людина Показати IP 26 Січня 2014 22:54
Ви "коментатори" так звані!? скільки вам платять? За що ви так ненавидите Укпаїну, бо якщо ви захищаєте Януковича який зливає нашу батьківщину "другу" своєму! То виходить ви теж її зливаєте, чи можливо ви думаєте ви живете не поряд зі мною, чи не в Україні, відкрийте очі погляньте що робиться!!!! Просто подумайте де ми зараз живемо!? Хто їздить в найкращих автомобілях, хто дозволяє собі розїжати людей і знає що йому нічого не буде!? Чи можливо ви думаєте, що вас пустять до цієї кормушки!? Я скмніваюся!!!!! Тільки разом, з ідеєю, з конкретною ціллю ми щось змінемо, і ніяк більше! Хочете жити в країні жибраків, можите і далі захищати тих кого захищаєте, еале не факт, що завтра жибраком станеш ТИ!!!!!!!!!
Шаля Показати IP 26 Січня 2014 22:55
Ого го . Який безпорядок зробили в області. Не дають самі працювати а потім кажуть що все погано. Жаль краще б допомагали владі порядним шляхом а не виганяти з приміщення і кричати . сама опозиція і зробила країну такою. Працювати треба а не лізти в корито
voron до Шаля Показати IP 31 Січня 2014 10:26
А як допомагати, якщо на всіх рівнях все куплено, коли в Кабінетах тебе посилають, і ставляться гірше ніж до пса.. А ти випадково не працюєш на ПР?
007 Показати IP 26 Січня 2014 22:55
http://www.youtube.com/watch?v=vi_B637FCDY і у Вінниці мирно ОДА захопили..)) вогнемета треба.. і всіх кропити... всіх хто руку на держслужбовця піднімає...і державне майно нищить..
Вова Показати IP 26 Січня 2014 22:59
А хто вірить що нова влада з тих самих Шибів і так далі зроблять обасть і Україну нормальною країною??? кому ви вірите? вони б"ються як завжди до крісла. І б"ються проливаючи кров людей..Вже був Майдан і що зробили??? теж стояли і кричали. А що мали? і зараз вони будуть між собою ділити і розказувати що та влада покрала а їм треба розраховуватись а нам прості люди нічого не було і не буде. І не треба казати що Президет поганий. Усі ми під Богом і треба пам"ятати що ми не вічні. краще зробіть добро а не рвете гроші людсью кров"ю
Оля Показати IP 26 Січня 2014 23:02
Клімчук розумніший відкрив двері, бо знав що все понищать, а потім за державні кошти опозиція будуть латати і казати що людям знову нічого немає. Бог вам суддя.
лучани Показати IP 26 Січня 2014 23:04
А що в Євросоюзі буде краще ? Будемо їсти хімію ще більше і платити за все великі гроші? це жахливо за що ви стоїте.
patriot Показати IP 26 Січня 2014 23:27
а на майдані вже не стоять за Євросоюз - їм не потрібні ні Євросоюз, ні Росія.......... їм потрібна влада..........
аяяй Показати IP 26 Січня 2014 23:50
ну налякали хоч трохи владу і досить ,потрібно домовлятись і до праці,
Ігор Показати IP 26 Січня 2014 23:58
Боже, Царя храни! Сильный, державный, Царствуй на славу, на славу намъ! Царствуй на страхъ врагамъ, Царь православный! Боже, Царя храни!
Валерій до Ігор Показати IP 27 Січня 2014 00:49
Ну ти і втнув!!!
voron до Ігор Показати IP 27 Січня 2014 11:30
Повертайся в минуле, ти спутав епохи))
лучанка Показати IP 27 Січня 2014 00:40
Жах,я була кращої думки за своїх земляків. Таке враження ,що коментарі писали тітушки за 100грн.
Валерій Показати IP 27 Січня 2014 00:43
Нуй коментарії! Це все ригоналовсько-комуняцькі ж*полизи!!! Створили банду на чолі з клімчуком. І почали жирувати на всю. І, як бачте, жирний кусок став поперек горла.....! Що, страшно!!! Ще трохи порявкаєте - і народ вас винесе на вилах!!!!!!
читач Показати IP 27 Січня 2014 00:50
я категорично проти майда*нів,це одурманені *******,молодь що з ними,не винна вони зомбовані і неграмотні,школа зараз нічому не вчить,а батьки пиячать або зади на заході підтирають,вони хворі,а хворих треба лікувати.Але зараз я став і проти Януковіча,президент-ганчірка мені не потрібен.Після першого коктейля молотова мирний протест закіньчився і мала бути команда на силове наведення порядку і арешту лідерів тероризму,Янукович не зміг показати,що він президент ,не зміг ні повернути ситуацію в мирне русло,ні силою навести порядок,він виявівся просто соплежуєм,такий президент Украіні не потрібен,якщо будуть вибори я не знаю за кого голосувати,ні за кого з жидівськоі трійці не буду,Януковіч обіср*вся,де бл***,той хто може взяти в рукі ситуацію,припинити війну і спасти краіну від майда*нів,януковичів,жидів,не допустити іноземців,щоб Украіна дійсно лишилась державою,майда*ни іі продали,янукович прос**в,украіньці схаменіться.
Афанасій до читач Показати IP 27 Січня 2014 11:38
Я, читаючи ці коментарі, зробив висновок, що на Волині психічно хворих хватає , і серед них ти д*лбонутий читачу.
Корінний лучанин до читач Показати IP 27 Січня 2014 16:34
АЙ ДА МОЛОДЕЦЬ ! Що за книжку пишеш? Ну назву , я думаю, ще не придумав, але якесь уже завершення дай ЦІЙ ІСТ(Е)ОРИЧНІЙ ПОВІСТІ ! "ЗАПИСКИ САМАШЕДШОГО" уже були, це ніби як ПЛАГІАТ буде- НЕСОЛІДНО ЯКОСЬ! В твоїй повісті якось ЖАХЛИВО ВСЕ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ , може щось зміни , поклич на допомогу " ВОЛОДАРЯ КІЛЕЦЬ" !!! НІКОГО НЕ ХОЧЕШ ДОПУСКАТИ , " ЩОБ УКРАЇНА СТАЛА ДЕРЖАВОЮ", невже стільки дроту колючого заготовив!!?
в Василькове Показати IP 27 Січня 2014 01:10
молодцы приедте и помогите нашим страх перед озверевшей толпой бандер преодолеть.дня достаточно чтоб западно-американскую мразь зачистить по всей Украине а бендеры пусть бегут на запад на содержание
розум до людини Показати IP 27 Січня 2014 09:05
Янукович,Гузь, Шиба, Вітів і т.д. всі одним миром мазані. Всі хочуть влади. І не хочу я таких керівників та і люди не хочуть. А ідея у всіх одна - дорватись до корита. Альтернативи теперішній владі немає.
Петро Показати IP 27 Січня 2014 09:16
Дописувачам, які дуже люблять Януковича. От приймуть (як прийняли 16 січня) завтра закон про введення надзвичайного стану, відключать інтернет, і, залишитесь ви без роботи - за коментарі ніхто платити не буде... За що жити будете, кого чи що будете продавати?
voron до Петро Показати IP 27 Січня 2014 11:09
Це вони так заворушились, певно їх підганяють... От не факт тільки шо усі ПР-боти з Волині.. Сидить якесь мудило на зарплаті в Донецьку, приміром, і намагається тут тролити..
розум Показати IP 27 Січня 2014 09:48
Шановний Петре, судиш по собі, а даремно не всі продажні, як ти.
Гость Показати IP 27 Січня 2014 12:11
Правильно їх потрібно гнати цих ворюг. Але ставити цих Козлів, Пришиби, Гузів- це не вихід-це такі самі можливо ще й гірші. Ставити,розумних людей,незаплямованих владою, бізнесом ,злодійством. Є у нас такі люди, які стоять на майданах, які позакінчували Києво-Могилянські академії і їх ніхто не бере на керівні роботи, бо вони без грошей, без мандатів ліпутатів.
voron до Гость Показати IP 31 Січня 2014 10:27
є ідеї кого ставити, хоч одне ім'я?