USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Звільнили волинських міліціонерів - противників Майдану

12 Червня 2014 15:47
Тих працівників міліції та прокуратури, хто відкривали кримінальні провадження проти євромайданівців, або звільнили, або понизили.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області сьогодні, 12 червня.

Нагадаємо, під час революційних подій проти місцевих активістів відкрили кілька кримінальних проваджень. Наразі усі справи проти активістів закриті, повідомив заступник прокурора області Геннадій Парфелюк.

Крім того, з його слів, усі процесуальні керівники цих справ звільнені. А прокурор Вадим Приймачок, який керував справою про акцію «Бізнес на крові» нині не має допуску до процесуального керівництва і працює у відділі статистики. Як свого часу повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, відра «крові» (червону фарбу) виливали під дверима підприємств, власники яких фінансували Партію регіонів під час екскурсії, що відбулася у Луцьку в лютому 2014 року.

Також зі слідчого управління звільнений слідчий, який вів провадження проти євромайданівців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Червня 2014 15:53
як зажди крайній міліціонер -? а хто давав вказівки-формував справи-складав списки- вів таемне спостереження-слухав телефони-провокував- визивав на наради і доповідав в киів ? Що нема ? а де ?чекають нового призначення
лучани Показати IP 12 Червня 2014 16:28
Всім відомий даїшник Вадим Оксенюк працює далі собі, хоча тероризував автомайданівців .
Горохівець Показати IP 12 Червня 2014 18:23
А як того Оксенюка по батюшке?
Володимир Показати IP 12 Червня 2014 18:41
З часом звільнених поновлять з підвищенням, вони ж виконували законодавство!
Анонім Показати IP 12 Червня 2014 19:21
то все брехня - кого конкретно звільнили чи понизили ? Народ знову дурять,яника вигнали і цим усі зміни на краще і закінчились. Під шумок революції і війни народ в черговий раз обікрали - це всі досягнення на сьогоднішній день.
стоп Показати IP 12 Червня 2014 19:52
вони брешуть звильнять пешок аостальни св***от залишаться
Волинь Показати IP 12 Червня 2014 20:47
А данілін вже став святим ? Разом з парашею та чигуром ?
коктель Показати IP 12 Червня 2014 22:56
справи порушували Параща і Безруких!!!
як завжди Показати IP 13 Червня 2014 07:50
покарали слідчих. і прокурорів за те що виконували закон, адже факти правопорушень були очевидними і задокументованими на відео. Далеко ми зайдем в Європу з таким підходом. Яскравий приклад політичних репресій
Анонім Показати IP 13 Червня 2014 08:24
Нет бы поступить в соответствии с Законом.
бос до Анонім Показати IP 13 Червня 2014 19:45
БРЕХНЯ