USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький Автомайдан вимагає звільнення голови Федерації профспілок Волині

28 Лютого 2014 11:10
Автомайдан їздив до голови Федерації профспілок Волині Івана Карпомиза з вимогою написати заяву на звільнення, повідомляють активісти.

Причиною такого візиту вони називають - відсутність підтримки Майдану та людей з його боку у тяжкий період для країни.

«На жаль, голови у робочому кабінеті не виявилося, тож активіст Автомайдану Сергій Поха поспілкувався із Карпомизом по телефону. Поха в розмові заявив, щоб голова Федерації написав негайно заяву на звільнення», - кажуть євромайданівці.

На що Карпомиз відповів «У понеділок я приїду до Луцька тоді ми поговоримо».

Активісти опечатали приміщення директора Федерації профспілок та головного бухгалтера і поїхали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Я Показати IP 28 Лютого 2014 11:17
Я вымагаю роспуска "Луцького Автомайдана"... Хватит "махновщины"...
Зоя Показати IP 28 Лютого 2014 11:22
Є організація профспілок, де є представники і ті хто входить до неї і вони на своїх зборах обирають голову, а не Автомайдан, ПС та інші, які і на виробництвах ніколи не працювали!!! Я не захищаю Карпомиза, но є правила у різних організаціях де і як обирають голів, а не шабаш майданівців!!! Проведуть збори роботодавців і там проголосують, а не будуть діяти під тиском!!!
своими действиями Показати IP 28 Лютого 2014 11:29
своими действиями так называемые "автомайданы" , самообороны, не говоря уже о опг ПС дискредитируют действия новой власти. Прошу обратить на их действия СБУ, милицию и прокуратуру.
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 11:30
Ми знаємо, як посади "вибираються на місцях". Автоматично піднімаються руки за принципом:"Нехай буде як є, аби не гірше. Саме основне, щоб мене не зачіпали." Народ у нас боїться, бо знав завжди: Нікому нічого не докажеш. МАЙДАН зробив чудо! Але ж, бачите, це не всім подобається, насамперед нашому східному сусіду. Ми йшли завжди на всякі поступки і не почувалися ніколи повноцінною нацією у своїй країні.
Шановна до Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 11:36
Шановна Лучанка. Если вы не чувствовали себя никогда полноценной, так об этом и пишите, незачем вам расписываться за всю нацию... И вообще, с такими вопросами необходимо обращаться к психиатру, этот вопрос не рассматривается в этой теме... Здесь говорится немного о другом: что мы выбираем - закон или махновщину...
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 11:47
Автомайдани, пс і всі інші "активісти" Волині - чому ви ще не в Криму?
соня Показати IP 28 Лютого 2014 12:12
а хай автомайдан заїде ще до навчально-методидного центру профспілок по пр. Відродження, 24. Директорка цього закладу Данильчук приХватизувала це приміщення. Створила власні приватні структури, якім передала із відання профспілок і готель, і столову, і багато інших приміщень.
1221 Показати IP 28 Лютого 2014 12:14
Таке враження що я в дурдом потрапив Якщо ви такі герої то їдьте в крим покажіть на що ви здатні, маленькі клєрки вас бояться посади поділили, і вкрим там ФВЕДЧАК і ДАНИЛЬЧУК хай покаже що воно таке, а ГУЗЬ буде замість рупора лякати морпєх росії
вік Показати IP 28 Лютого 2014 12:15
Хто ці дебіли?Яникові хлопці вже ці фото собі копіюють щоб потім це бидло відстріляти.
кішка Показати IP 28 Лютого 2014 13:54
може досить стільки революційниїх структур - майдан, правий сектор, автомайдан, самооборона. І кожний щось робить, когось лякає, ганяє та звільняє. обєднайтеся та почніть констурктивну роботу а не ляпанину. хватить демагогії, працювати час - пенсій не платять, зарплати - хана, люди стгогнати починають від сумашедших цін а вони усе балаканину розводять
Горохівець Показати IP 28 Лютого 2014 17:04
Спортивний комплекс у Дачному ще профспілковий, чи Карпомиз уже його, того...
45678 Показати IP 28 Лютого 2014 18:58
Звернення до Автомайдану! Наведідь лад на проспекті Волі зі стоянками (зупинками) з грубими порушенями ПДР, вулиця імені Лесі Українки має бути пішохідна! Це вам на авто ДАІ перевертати. СЛАБО!!!. СЛАВА УКРАЇНІ!!
НІНА ЛОГІКА Показати IP 2 Березня 2014 14:57
Це батько чи свекор власниці 2-х величезних магазинів в Цумі (вроді "Пані" та "Ін вог"), які ні з візки виросли. Цікаво - на які гроші відкрились!
НІНА ЛОГІКА до НІНА ЛОГІКА Показати IP 2 Березня 2014 14:57
Це було питання.
1234567890 Показати IP 3 Березня 2014 00:15
дивлюсь на цей автомайдан і мені шкода цих хлопців вони напевно ще не зрозуміли і незнають свого керівника от коли він їх кідане Це ПОХА СЕРГІЙ по ньому підняти всі епізоди по міліції то можна прозріти хто рветься до влади а по страховим компаніям то можна прозріти вдвічі більше а скільки людей кінув певно як би не батько то вже давно на ковбасу пустили цей олень може вже і касу бриє з людей які заказують кого скінути а інші типу гузя вже бриють щоб назначити