USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Луцький депутат керував філією фірми, якою маркували фальсифікат

2 Лютого 2016 16:03
Уже декілька років українські податківці вилучають з обігу партії фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з маркуванням ТзОВ «Олександрія-Бліг». Донедавна у Луцьку діяла філія цього товариства. Нею керував Нестерук Петро Каленикович, якого лучани обрали депутатом Луцької міської ради за списками партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Так, згідно з інформацією РБК-Україна з початку 2014 року, в різних регіонах України з незаконного обігу вилучили 93 тисячі пляшок лікеро-горілчаної продукції ТОВ «Олександрія-Бліг» на суму 2,9 мільйона гривень. Крім того, в рамках вже розпочатих кримінальних проваджень і згідно з результатами проведених перевірок компанії було донараховано 3,3 мільйона гривень несплачених податків.

У Луцьку також діяла філія цієї фірми. Згідно з відповіддю на інформаційний запит, наданою ГУ ДФС у Волинській області, 14 грудня луцьку філію ліквідували. Відповідне рішення прийняла головна філія.

Щоправда, на фоні проведення слідчих дій щодо головної філії товариства, луцьку філію у 2014-2015 році оминули перевірки і слідчі дії.

Водночас, в рамках проведення операції «Акциз 2015», протягом 2014-2015 років працівники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області з незаконного обігу вилучили 12022 пляшки фальсифікованих алкогольних напоїв з маркуванням виробника ТОВ «Олександрія – Бліг» на суму 661,21 тисячі гривень.
Зауважимо, на сайті Луцької міської ради в біографії депутата Петра Нестерука донедавна було вказано, що він був директором Луцької філії ТОВ «Олександрія-БЛІГ». Однак згодом ця інформація зникла з сайту. Натомість ці ж відомості збереглися на сайті ЦВК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
полішук Показати IP 2 Лютого 2016 16:58
і ще один бідний і нещасний ""колядник"!!!
анонім до полішук Показати IP 2 Лютого 2016 17:40
Хто як може так і виживає а на рахунок колядника він не був державним службовцьом якщо так мислити то 90% директорів треба садити в тюрму.
Анонім до полішук Показати IP 3 Лютого 2016 06:26
Так він і зараз Левком торгує
тутешній Показати IP 2 Лютого 2016 17:49
Вони усі з тієї шинелі вийшли.
хі-хі Показати IP 2 Лютого 2016 18:10
Може хоч одного депутата засадять за фальсіфікат, яким людей травлять. Таких обираємо, а вони з нас травлять...
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 18:21
Поганець травить людей
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 18:23
Так це Петро король горілкі люботинвиходить Люботин теж потрібно перевірити напевно такий самий як Олександрія
Нестерук Петро Показати IP 2 Лютого 2016 18:51
Я депутат БПП це партія Порошенка нашого гаранта в мене від нього зелена дорога що хочу те і роблю
леонід Показати IP 2 Лютого 2016 18:56
На дибу бидляка.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 18:59
Так цей Люботин ми возимо на Польщу він що левий? Бо його продають в устилузі в усіх магазинах, правда в чотирьох магазинах його продають по 40 гривень напевно левий!!! І що дивно два належать одному підприємцю а два іншому напевно він іх кришує а нам і добре горілку купуємо по 40 так і тримати Петро
Анонім до Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 23:21
мінус поставили петручка і кум гук які торгують люботіном по 40 гривень
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 19:00
А в Луцьку є десь такі магазини де цей Люботин можна купувати по 40 гривень
калькулятор до Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 07:57
від ящика
Петро Показати IP 2 Лютого 2016 19:02
Так можна в мене на фірмі за налічує буде дешевше і якщо не потрібна податкова накладена то ще зроблю Скідку
Знаючий Показати IP 2 Лютого 2016 19:24
Цей Петро збагатився на фальсифікаті. Раніше був голий і босий. А тепер - будинок в Луцьку, в с. Світязь і т.д. Люди, не купуйте і не труїть себе цією гидотою за власні кошти!!!
Анонім до Знаючий Показати IP 3 Лютого 2016 23:22
да на світязі нестер хаус заклад називається воні там не зелену дорогу мають а білу він наркоша галімий нюхмач
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 20:26
Дивлюсь там нормальні депутати зібрались в бпп на чолі з колькою цей левом водою торгує лисий Женя землю дерибанить одиного покровського не чути чесно живе
Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 20:27
І думає за розвиток міста нормальний чоловік бачили що він там біля общагі зробив цивілізацію а то була бомжатня порядний чел не зрозуміло що робить з тими ди*ілами в одній партіі
общага до Анонім Показати IP 2 Лютого 2016 21:35
ти з нами ще за вибори нерозрахувався, 10 кімнат по 200грн торчишь.
Романюк Показати IP 2 Лютого 2016 20:32
А ви думаєте чого я запухший постійно Нестерук горілку на шаріка дає
Полісмен# Показати IP 2 Лютого 2016 21:49
Тільки податкова штампує Нестерука. А поліція нічого не робить бо там його Бабула Ігор кришує.
Іван Показати IP 2 Лютого 2016 23:45
Про то, шо Нестерук водку бодяжить в гаражах, знала вся вулиця давно. І брали менти його уже кілька раз, тільки відкуплявся.
Петро Показати IP 3 Лютого 2016 09:09
Як же це трапилось. Петро каленикович завжди ділився із перевіряючими, носив їм у дзьобику,щось давав, через що його не перевіряли, він відносився до категорії недоторканих, як у Індії. А тут - трах-тібідох-тібідах-тібідух, навалились на бідного та ще без попередження, Так ніззя! Він же свій в доску. Свого ж не б"ють!
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2016 09:56
Для інформації - Філія торгувала Олексанрійською ще у 2012 році. Минуло три роки. А фірма Олександія по Україні має 15 філій.
Анонім до Лучанка Показати IP 4 Лютого 2016 10:39
2012 офіційною а левою 2010 2014 2015 і хвостик 2016
Я Показати IP 3 Лютого 2016 12:43
Вся ця інформація про Нестерука С.К чиста правда.
Ананім Показати IP 3 Лютого 2016 15:05
Та хватить займатись провокацією і п**дьожю нестерук нормальний хлоп краще на себе подивітьця
Наркоши до ананіма до Ананім Показати IP 3 Лютого 2016 21:44
Петро нормальний але в нього не зелена дорога а біла бо він нюхмач він
брат Показати IP 4 Лютого 2016 01:20
якщо він нормальний, то хай розкаже, за що у нього даішники через рішення суду, вилучали права ( за водіння автомобілем у нетверезому стані)
Романюк Показати IP 4 Лютого 2016 09:04
На дибу такого депутата
Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 10:40
на місці БПП я його виключив би з партії бо це ганьба
Я Показати IP 4 Лютого 2016 11:43
АВЖЕЖ - ГАНЬБА!!!
Вона Показати IP 4 Лютого 2016 11:56
І зовсім філію не закрили а перейменували в Полісся Трейд і робиться там все те саме
Вован Сидорович Показати IP 4 Лютого 2016 23:21
Петя чоткий пацан.А обговорення нагадало старий анекдот .СССР 30рокі перед піонерами виступають Петька,Анка,Василий Іванович ,дійшла черга до запитань,Вовочка тяне руку,Василий Іванович ,єто правда што ви в молодосьти били членом суда?Василий Іванович задумчиво...Ех молодость членом туда членом сюда.Завидуйте молча.
Устим Показати IP 5 Лютого 2016 08:22
Киньте в мене камінь , хто із вас ...
Аптєкарь Показати IP 5 Лютого 2016 16:22
Мій вихованець так тримати Петро!
Вован Сидорович Показати IP 5 Лютого 2016 17:49
Ученик превозошол своего учителя.