USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький перевізник хоче скоротити вечірні маршрути

19 Липня 2017 18:53
На окремих маршрутах хочуть зменшити кількість автобусів, які курсують у вечірні години Луцьком.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 19 липня.

Так, директор ТзОВ «Санрайз» ЛТД Юрій Девіцький зауважив, що є маршрути, на яких у вечірню пору у вихідні та святкові дні було б доцільно зменшити кількість автобусів. Мовляв, в такі дні ввечері маршрутки їздять напівпорожні та лише «трясуть пустими сидіннями».

«Можна було б скоротити кількість рейсів у святкові і вихідні дні. Не на всіх маршрутах, а на окремих, де це доцільно. Проте, поки цього робити не дозволяють», - зазначив Юрій Девіцький.

Своєю чергою, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт завернув увагу перевізника на те, що на окремих маршрутах в цей час їздять вщент заповнені автобуси. Відтак, на думку Пустовіта, доцільно врівноважити між собою кількість автобусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
олег Показати IP 19 Липня 2017 19:21
а може знову ціну піднімемо, до економічно обгрунтованих, і заборонимо їздити в тролейбусах. а ще введемо закон за яким пасажири повинн самі мити й ремонтувати маршрутки. Чому не вводять електронний квиток. А як же ж тоді красти. Ця продажна влада його ніколи не введе
Гнат Показати IP 19 Липня 2017 19:31
Та куди ще зменшувати чи скорочувати? Ті перевізники взагалі в курсі, що з окремих районів міста (МКС, Дубнівська наприклад) вже після 21.00 не виїдеш. А у вихідні ще гірше. То, може, підніміть ще на пару грн. проїзд, а маршрути до обіду десь так запустіть. Немає меж нахабству і розперезаності. Коли вже їх на місце поставлять. Влада, депутати, для чого ми вас вибирали, щоб ці держиморди над всім містом знущались???
Душман Показати IP 19 Липня 2017 20:21
Я за те щоб маршрутки їздили тільки в "час пік" і косили бабло !!! А поодинокі пасажири ввечері нехай пішкадралять , нічого повітря возити !! СУМНО .
007 Показати IP 19 Липня 2017 20:45
Ви що знущаєтесь. Вийдіть ближче 22:00 в райое Пакко що на Ковельскій і спробуйде заїхати в район 5шк.. Таке відчуття що вони автоматично давно зменшились. 12-ток купа їде а 19, 24 повний нуль. Між мвршрутами досягає інтервал 40хв. !!! І такі забиті що влізти неможна. Не вводьте людей в оману! Наведіть лад !
008 до 007 Показати IP 19 Липня 2017 22:15
40 хв.не показник... 47 маршрут 1 час 10 хв., і то будній день.
007 до 008 Показати IP 19 Липня 2017 22:37
По графіку 15хв.!
Лучанин Показати IP 19 Липня 2017 21:50
Питання до Григоря Пустовіта: 1.Ціна на проїзд збільшена незаконно, не приведена у відповідність досі. 2.Якість перевезень та стан маршруток погіршився, пеервізники не відповідають за якість перевезень. Коли зі всіма перевізниками будуть розхірвані договори і будуть заключені з новими нормальними? А ці нехай скорочуються до 0! Чи в обов'язки виконувача повноваження міського голови дбати за жителів міста не входить?
? Показати IP 19 Липня 2017 22:09
Треба щоб транспорт їздив за разкладом,тоді кількість можно значно зменшити і,,,,відразу буде рентабільність.
Людмила до ? Показати IP 20 Липня 2017 15:07
В кожного маршрутного таксі ВЖЕ Є свій графік! Аби ще вони так їздили!
Микола Показати IP 19 Липня 2017 22:36
Сьогодні чекав маршрутку в Гірку Полонку 40 хвилин, може нам взагалі відмовитись від маршруток а ввести громадський транспорт.
Ірина Показати IP 19 Липня 2017 23:41
Працюю в Порт-Сіті. Робота до 22 .00. Остання маршрутка - 29, забирає людей в половину одинадцятої ! ( 22.30 біля Порт-Сіті). Людей, за час проходження усіма вулицями до кінцевої - МКБ, стільки, що ніде яблуку впасти! Про яке скорочення йде мова?! Ви там подуріли чи що?! роботи нормальної немає, зарплата - копійки, люди їздять за тридев"ять земель, щоб прогодувати сім"ю і вам, покласти щось з податків!!!! Майте совість! Дубнівська-МКБ - один маршрут. 30 - маршрутку забрали, добре, що хоч 251 їздить, то до околиці не добратися. 12,15 і решта, на ГПЗ та Львівську туди-сюди, а що робити тим, хто живе ще далі?! Більше того, дорога Володимирська-МКБ - найбільш неосвітлена, люки покрадені, а господарі з приватних секторів випускають собак " погуляти і жирок нагуляти". Думайте головою, а не д*пою!!!!
Член громади Показати IP 20 Липня 2017 00:02
Це засвідчуе те,що оплата за проїзд 4 гривні створила перевізникам надприбутки ї можна убирати транспорт, який ці надприбутки не створює, Питання треба ставити так-зменшуеш кількість маршруток-автоматично зменшуешь і тариф оплати-яка стае 3 гривні в маошрутках,які ще їздять. Оплата 3 гривні-зменшуеш кількість маршруток у тих що залишилися оплата 2 гривні.
Людмила Показати IP 20 Липня 2017 15:09
Вони й так з'їжджають раніше!