USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Луцький військкомат хоче змусити працівників ОСББ розносити повістки

2 Квітня 2018 19:38
Луцький міський військовий комісаріат хоче притягнути голову Асоціації ОСББ Луцька Юлію Саботюк до адміністративної відповідальності за відмову розносити повістки призовникам.

Про це вона повідомила у себе в Facebook.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ В АРМІЮ: ХТО, КУДИ І НА СКІЛЬКИ

Вона розповіла, що відмовилася розносити повістки за «завданням» місцевого військкомату, після чого їй прийшов лист, у якому вказується, що вона порушила законодавство про оборону і буде нести адміністративну відповідальність по ч.1 статті 210-1 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Anonymous Показати IP 2 Квітня 2018 20:00
А те опудало камуфляжне закон взагалі читало, чи "олдна палка, два струна, я хазяїн вся страна"? Туди ж і їхні медогляди - ПНХ, люди ПРАЦЮЮТЬ, немає часу бігати! Даруйте за російську, але "Как одену портупею, все тупею и тупею"....
+ до Anonymous Показати IP 2 Квітня 2018 21:09
Тобі партупею необовясково одягати. Це вже буде перебор..........
Енді Лесс до + Показати IP 3 Квітня 2018 20:27
Анонімус, не балуйся шнапсом!!!
Іван Показати IP 2 Квітня 2018 20:34
При всій повазі до військових- зовсім незрозуміло що написано у першому абзаці.
Ноунейм Показати IP 2 Квітня 2018 20:41
Ви мене канєшно звиняйте, но ця ситуація мене накаляє до пі***ца, я цій державі обязан всім, вот тільки мене тут ні за що рахують, налогі плати в армії служи, життя за нашу недодержаву отдай, а в качєстві благодарності фотку на майдані втулять, як загинувшого за нашу неньку. Ідіть в ср**у наші дорогі можновладці, я краще з кінцями звідси в польшу на трускавкі, там і то більше зароблю, і гов**м таким мене там вважать не будуть як тут.
КЛАВА Показати IP 2 Квітня 2018 20:54
Закон є закон, у даному випадку військоматам взагалі треба діяти більш рішуче. залучати патрульну поліцію. УМВС,прокуратуру та суди , інакше жодного завдання по обороні краіни та мобілізаційних заходів вони не виконують, а це все закладаеться у мирний час, тоді ні яке ОСББ не буде відкривати своє хава....о.
Анонім до КЛАВА Показати IP 2 Квітня 2018 22:11
який в с"аці закон ? що ти мелеш ? ОСББ до військового обліку не мають жодного відношення
HapoT до КЛАВА Показати IP 3 Квітня 2018 02:05
Klavu do vijska.
Агузарова до HapoT Показати IP 3 Квітня 2018 15:20
А ти був у війську?
Анонім до HapoT Показати IP 3 Квітня 2018 22:20
клаву до війська не можна. вона неправильно виконує команду "лягай"
Петро Показати IP 2 Квітня 2018 21:30
Губозакаточну машинку купити собі не хоче? Мало тритонів у військова і щоб ще й виконували за них роботу.? Зарплату і збільшення пенсій для військовослужбовців теж будем ділити? А як на рахунок переселятися в окопах попрошенківські перемир'я?
Свисни Показати IP 2 Квітня 2018 22:02
Грицю ти дурніший , з початком Ато тих військоматовських пахарей( і всі учасники ато ) розвелось немерено а геройства невистачає щоб повістки розносити.А як вони такі шановні і заслужені в АТО бойову роботу виконували?
ШЕЛ МИМО до Свисни Показати IP 3 Квітня 2018 15:24
У військкоматах області проходять службу учасники АТО. Є поранені, є нагороджені! А ти так пишеш про незнайомих тобі людей! Краще полежи на дивані, не нервуйся
11111 Показати IP 2 Квітня 2018 23:52
Це військоматів робота.... Читайте закон про військову службу ...добре всі
Anonymous Показати IP 3 Квітня 2018 01:14
Більше того - працівник ЖЕКу, ОСББ і т.д, і т.п. шлеться з повісткою в піше еротичне турне БЕЗ жодних наслідків - він НЕ має права мені її вручати. Крапка. Пройдений етап. Як і формулювання в повістці "з'явитися для проходження військово-медичної комісії" - пряма підстава використати не належним чином оформлений папірець за прямим призначенням - у вбиральні.
Мешканець Показати IP 3 Квітня 2018 06:47
Взагалі то ці військомати давно пора розігнати(це рудимент совка і служителі там совкові).Будівлю передати на потреби громади,або для ветеранів,які дійсно воювали.А роботу цю можутть робити 8-10 толкових офіцерів Української армії.Все компютеризовано-то вперед.
Правник Показати IP 3 Квітня 2018 07:55
Відповідно до Закону №417-8 2015р.балансоутримувачами(власниками)будинків є мешканці.І ніякі Жеки,а тим паче ОСББ не повинні нікому нічого розносити.Вчи законодавство Худик.
Анди до Правник Показати IP 3 Квітня 2018 15:19
То ти вчи законодавство. Зокрема постанову КМУ №921
скептик до Анди Показати IP 3 Квітня 2018 17:05
про таких як ти кажуть: "гляжу в книгу - вижу фигу". ОСББ і Асоціація ОСББ є громадськими організаціями і не мають обовязку вести військовий облік
скептик до Анди Показати IP 3 Квітня 2018 17:11
і тим більше не мають обовязку розносити повістки
Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 09:09
Живуть наче в Європі а хочуть все робити як при Радянській Владі...тоді поверніть Військово облікові відділи на підприємствах
PAOL Показати IP 3 Квітня 2018 15:17
КМУ прийнята постанова "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних" № 921 від 07.12.2016 року. Там визначено ЯКІ ОБОВЯЗКИ покладено на різні установи (...) господарювання. Погугліть - тоді підіймайте вой. Все в межах закону!!!
РАОЛУ Показати IP 3 Квітня 2018 20:18
ТИ -ідіот.Є Конституція України,далі Закони України(приймає ВР-найвищий законодавчий орган).Постанови КМ не можуть суперечити чинному закодавству України.Вони мають відповідати законодавству.
До шел мимо Показати IP 3 Квітня 2018 21:20
Ти про поранених це тіпа Гнідов який виробив *ліву* контузію чи Гузь який має бойовий орден без бойового подвигу чи Яцій який тиждень був десь біля бтро чи Кузьма який прикомандирований при тро*волинь* і т.д.
Лезо Показати IP 11 Липня 2018 11:57
"Держава", яка не виконує Конституцію (в частині видатків на громадян) не має морального права на будь які закони і податки. Не виконує навіть ту "Конституцію" яка не враховує жодних раельних актуальних потреб громадян. Кожний дерслужбовець, кожний, навіть "найкращий з них" є злочинцем щодо громадянина який реально платить податки, бо він є частиної масштабної, тривалої шахрайської схеми. Жодний утриманець держави податки не платить бо де-факто він не поповнює бюджет, тільки виймає звідти. Істоти, які перетворили країну на зону не мать права на жодні привілеї. Правильні справи маю правильні наслідки, ваші статки і ваше майно свідчитимуть проти вас.