USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький злочинець-втікач намагався покінчити з життям

12 Жовтня 2016 00:59
Розбійник, який майже місяць тому, погрожуючи гранатою, втік з-під варти, намагався скоїти самогубство.

Про це «Волинь24»повідомило джерело в правоохоронних органах.

Як розповіло джерело, близько 20-ої години вечора у вівторок, 11 жовтня, в ізоляторі тимчасового тримання 40-річний чоловік сплів з простирадла зашморг і намагався повіситись.

Втім, завершити задумане зловмиснику не вдалось – правоохоронці вчасно його зупинили.

Наразі чоловіка перевели до слідчого ізолятору.

Нагадаємо, Руслана Гончарука, який зухвало втік з-під варти у вересні, затримали 10 жовтня у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
добряк Показати IP 12 Жовтня 2016 03:07
Ну ти живи,як не треба то мінти вчасно спрацювали,шо неможна було покурити десь під забором,одним чортом меньше було б ібюджетні гроші зекономили
123 Показати IP 12 Жовтня 2016 06:31
Ну и зачем останавливать, опять на больничку везти???
длшо Показати IP 12 Жовтня 2016 06:40
крутой
111 Показати IP 12 Жовтня 2016 07:43
та хай би в***вся,бо зараз знову шось придумає!!!
Богдан Показати IP 12 Жовтня 2016 08:09
На зоні його напевно ждуть якісь неприёмності раз він так хоче удрапати. Срок смішний 5 років можна й на одній нозі перестояти як то кажуть опитні. Чого втікати а потім вішатись незбагну. Може йому маляву передали шо його там убють але за шо ось в чом загадка?
2016 Показати IP 12 Жовтня 2016 09:03
Актор погорілого театру. Пика цього злочинця-втікача вже місяць світиться на новинах "звізда". Якщо втік то їдь кудись і живи тихенько, але ж ні треба лазити по місту, а потім вішатись.Не можу зрозуміти він тупий чи прикідається.
Ага до 2016 Показати IP 12 Жовтня 2016 10:41
судячи по його пиці, то інтелектом явно не "ізуродован".
Любі свині Показати IP 12 Жовтня 2016 09:24
Інсценування з повішанням. Хоче щоб по процедурі - на "дурку" завезли. А там знов на "ноги" стати. По - ходу, "закрисив" "общак".
Б О Показати IP 12 Жовтня 2016 13:10
А що дивного що люди дуріють? По кількості здурівших навіть підозрюю чи не розпилили над Україною хімзброю що зума зводить. Є така читала. А хлопця шкода ні жити не дали по людськи ні вмерти не дають.
Ого-го Показати IP 13 Жовтня 2016 11:19
Найшли кого шкодувати. Цікаво, чи він вас пошкодує