USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку спіймали злочинця, який втік у вересні, взявши заручників

10 Жовтня 2016 21:04
Стало відомо, що небезпечного бандита Руслана Гончарука, який перебував у розшуку, «взяли» сьогодні ввечері у районі 40-го кварталу.

За станом на 21:50 інформацію про це підтвердили в прокуратурі області. Як повідомили у прес-службі відомства, в будинку на вулиці Гордіюк затримали небезпечного злочинця, який у ніч з 15 на 16 вересня здійснив втечу з Луцького ізолятора тимчасового тримання.

У чоловіка вилучили зброю, особисті речі й доставили його в головне управління Національної поліції в області для проведення слідчих (розшукових) дій. Наразі проводять також обшук помешкання, в якому затримали злочинця, та допити осіб, котрі були присутні в квартирі на момент затримання.

Дещо раніше інформацію про затримання втікача Інформаційного агентства Волинські Новини підтвердило джерелов правоохоронних органах. Нині зловмисник перебуває на допиті. Згідно з інформацією ВолиньPost, чоловіка схопили під час візиту до жінки, з якою він давно знайомий.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік. Прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 21:15
Господи ну на рожі написано що уголовник і бидло Ще в підлітковому віці таких відстрілювати треба
Лучанин до Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 21:34
О, гідний нащадок поліцая чи комуніста. Не подобається писок - расстрєлять. Насправді, таким людям потрібна підтримка та реабілітація. А ти з такими поглядами сам скоро будеш у параши.
Нео до Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 21:35
З себе почни )
АС до Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 22:59
А ти зможеш очолити групу ліквідаторів? Гріха не боїшся слабак?
олег до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2016 15:37
ти пі*ор коли на себе у дзеркало дивився?
Зайчик Показати IP 10 Жовтня 2016 21:31
А він дурачок виходить)
песик до Зайчик Показати IP 10 Жовтня 2016 23:36
щоб це зрозуміти, досить навіть побіжно глянути на це світле обличчя і розумні очі
Ваван Показати IP 10 Жовтня 2016 21:33
Баби рулять світом все такі.А чувак з яйцями ,мусарву чухонску вставив,але баба...
Ку Показати IP 10 Жовтня 2016 21:37
Да уж
1312 Показати IP 10 Жовтня 2016 21:39
Баба здала!!! А він л*х - так обламатись...
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2016 21:50
Вор должен седіти
коля до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2016 09:59
а ті хто цитують Жеглова, грамотно писати
uyt Показати IP 10 Жовтня 2016 22:04
"скоординовані діі..."хто іх кооринує? пркуратура,подворовий обхід?читаєш і дивуєшся коли ви почнете давати реальну статистику? а ваші подвиги ми знаємо.
xyu до uyt Показати IP 10 Жовтня 2016 23:43
координує жкп №3 і кнс №5
Закон Показати IP 10 Жовтня 2016 22:22
Чоловік подвоїв собі строк,ото дадуть йому, оце молодець.....
Адвокат Показати IP 10 Жовтня 2016 22:24
Здав дружок! Шпига заплатив, дуже йому важко. Біжи петрикууууу до лапочкииииии
Біль Показати IP 10 Жовтня 2016 22:24
Ви тільки собі уявіть що такий небезпечний злочинець ходив собі по Луцьку,зі зброєю в кишені,серед нас,серед наших батьків і діток!ЖАХ, Боже бережи
свідомий до Біль Показати IP 10 Жовтня 2016 22:48
Не бійся селфіки захистять
селфік до свідомий Показати IP 10 Жовтня 2016 23:47
шо, відправили народне хазяйство піднімати? заздриш нам тепер?
свідомий до селфік Показати IP 11 Жовтня 2016 09:07
Все життя пасу корів і ставлю биків в стійло вважаю це найпочеснішим заняттям тому народне хазяйство як ти пишеш я й не покидав . Знай що красти гріх а кожну працю навіть двірника потрібно шанувати. Говорячи з єхидністю про народне господарство виявляєш свою зневагу до мільйонів людей які там працюють і таких як ти годують
селфік 80lvl до свідомий Показати IP 12 Жовтня 2016 10:41
ну ми свого роду теж биків в стійло ставимо, тому ти побачив єхидність там де її нема, бо якщо вже праця зробила з мавпи людину, то і з екс-даїшника зробить. 99% же що ти продавав смугасті палки на дорозі і тому з таким розпачем пишеш про селфіків. а до того і після того був і став свинопасом, це без сумніву.
Ходив до Біль Показати IP 11 Жовтня 2016 04:34
і від понад трьох тижнів нікому кривди не зробив, от такий він і злочинець. А тепер гляньте у дзеркало.
Вас Показати IP 10 Жовтня 2016 22:46
Семьон гад.
Я до Вас Показати IP 10 Жовтня 2016 23:16
Ты это к чему дау*
1111 до Вас Показати IP 10 Жовтня 2016 23:17
Вафел ты кто?и где ты
2222 до 1111 Показати IP 11 Жовтня 2016 07:04
Він Анонімоус Безстрашний. Я тоже))))))
102-103 до 1111 Показати IP 11 Жовтня 2016 09:21
А ви Сємьон? Якщо так, то не нервуйтеся так сильно, навіть якщо ви т.зв. "уголовнік", в цивілізованому світі співпраця громадянина з правоохоронними органами є нормальним явищем, а всілякі кримінальні "понятія", традиція називати покидьків людьми, а нормальних громадян "лохами" і "фраєрами" - повідок для дегенератів і пережиток "рузького міра". Зараз вас можна тільки привітати: ви виконали свій громадянський обов'язок, сприяли затриманню небезпечного злочинця, та ще й озброєного. Ви самі стали кращим і трішечки змінили на краще наш світ. Не переживайте. Ви все зробили вірно. Тисну вашу віртуальну руку.
Анонім до 102-103 Показати IP 11 Жовтня 2016 11:09
Юморист
102-103 до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2016 12:55
Насправді я серйозно, а якщо іронія десь і проскакує, це більше сміх крізь сльози. Двом богам служити не можна, суспільство яке з пієтетом ставиться до уголовніків і їх с*аної "романтики" - хворе, приречене жити в гівні і по праву сили. Тож я краще житиму в суспільстві де нормою є повідомити поліцію про правопорушника-сусіда чи порушника на дорозі і не відчувати з приводу цього докорів сумління.
семьон до Вас Показати IP 10 Жовтня 2016 23:42
я вор в законє. і дружков нє прєдавав. луччє я в кліфту лагєрному на лєсосєку, аніж в костюмчику "абібас" в цього руслана на пєрє. дуже вже він страшний і ужастний.
... Показати IP 10 Жовтня 2016 22:47
Це добре що зловили!!!
Перехожий Показати IP 11 Жовтня 2016 00:00
Ахахахахах. Це ж треба! Поставити все місто на вуха, втікаючи взяти заручників, щоб потім, майже за пів-місяці, попастись на 40-му. Дегенерат, бл*. Треба було тікати куди подалі, а воно в Луцьку сиділо.
перший зустрічний до Перехожий Показати IP 11 Жовтня 2016 09:12
може то любов?
добряк Показати IP 11 Жовтня 2016 00:01
Такий сімпатюля,а ви намовляете на нього,його требо понять і простіть,а чуть не забув пірожено ще дати він же ще дитина
Клава Показати IP 11 Жовтня 2016 07:36
Морда де*ільна хоча втік майстерно, але д*іл є де*іл, треба було ховатися біля міськвідділу, тоді ще б погуляв....
Васіліса Єгоровна до Клава Показати IP 11 Жовтня 2016 11:11
Так негарно писати 'дебільна', 'дебіл'. Напишіть 'альтернативно обдарований', ну або там 'людина з відкладеним успіхом'. А то, чого доброго, як втіче знову то навідається до вас і .....ас покарає, тьху-тьху, не дай боженько.
Пітер Показати IP 11 Жовтня 2016 09:28
ЦЕ РІВЕНЬ ПОЛІЦІЇ ПРИ ЇЇ НИНІШНЬОМУ НІКЧЕМНОМУ КЕРІВНИЦТВІ... ЯК БАЧИМО ЩО ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ Л*Х, АЛЕ НАВІТЬ ВІН ЗУМІВ ВТЕКТИ ТА ЩЕ Й МЕНТІВ В ЗАРУЧНИКИ ВЗЯТИ!!! ТАКА ПОЛІЦІЯ МЕШКАНЦІЦВ ВОЛИНІ НЕ ЗАХИСТИТЬ А ЛИШЕ КРИШУЄ БУРШТИН ЗА ВЕЛИКЕ БАБЛО... ДУМАЙТЕ
васька до Пітер Показати IP 11 Жовтня 2016 10:00
ще більшими літерами пиши свою муйню, клоун
Екс о/у до васька Показати IP 13 Жовтня 2016 23:30
То іди працюй може ти лохів таких будеш ловити.оперативники молдці!
ЯЯЯ Показати IP 11 Жовтня 2016 11:05
Де справедливість??? злочинців кормить держава, а за дітей у дит.садку і в школі платять батьки.
свідомий до ЯЯЯ Показати IP 11 Жовтня 2016 12:41
Цілком з вами згідний відповідно до "Європейських тюремних правил" праця це обовязок засудженого у нашій же Конституції записано що кожен має право на працю тобто хочу користуюсь цим правом а хочу ні і ніхто мене не заставить працювати . Та я б в окрему категорію виписав би злодіїв грабіжників корупціонерів шахраїв для яких би працю зробив основним обов'язком щоб знали якою ціною прості люди заробляють на хліб
2016 Показати IP 11 Жовтня 2016 11:14
Де справедливість? держава кормить бандитів , а батьки за свій рахунок дітей в дит.садку і в школі (крім того, що здавати на різні фонди і ремонти)
вау Показати IP 11 Жовтня 2016 15:05
душка ! как огурчик! йому б на курорт!
бау Показати IP 11 Жовтня 2016 17:22
На бабі спалився.
Вовік 33 Показати IP 11 Жовтня 2016 18:26
Душка здала пацана за зарплату! А ще й получить премію, бо заслужила от міПоліції. Вот вам і баби с района. Слова як мусор. Повсюду агенти ментов. Хто перший здасть тому і премія і на автіки умножити. Менти заделались братками, рішають Вапроси і між собою рішають, хто буде кришувати!
шкідливий котик Показати IP 11 Жовтня 2016 19:00
скоїв злочин - суд рецидив - ліквідація