USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Маршрутка № 30 з грудня не їздитиме в Підгайці

28 Вересня 2016 14:17
Мешканці вулиці Дубнівська не можуть потрапити на роботу та на навчання у години пік. Відтак, вони просять передбачити додаткові автомобілі на маршрути № 30 та 1.

Про це стало відомо під час засідання 13 сесії Луцької міської ради сьогодні, 28 вересня.

Депутат міськради Олександр Кравченко повідомив, що до нього звернулися стурбовані мешканці, які скаржаться на транспортне сполучення на вулиці Дубнівській. Так, в години пік городяни не можуть вчасно потрапити на роботу та на навчання.

Зокрема, маршрутка №1 на перших зупинках набирає багато людей і на кінцевій зупинці тролейбуса № 5 навіть не зупиняється. Маршрутка № 30, яка їде з села Підгайці, якщо і зупиняється, то забирає максимум 2-3 пасажирів.

Тому лучани просять пустити додаткові автобуси в пікові години на цих рейсах. Депутати підтримали запит колеги.

А заступник міського голови Сергій Григоренко повідомив, що під час засідання виконкому прийняли рішення, що 30-та маршрутка буде тільки міська. Так, з 1 грудня вона не їздитиме в Підгайці, а курсуватиме тільки до кільця, де буде розвертатися назад у місто. Відтак чиновник припускає, що це може вирішити питання з транспортним сполученням лучан з Дубнівської.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Тула Показати IP 28 Вересня 2016 14:30
А какая будет вместо нее?
Вова до Тула Показати IP 28 Вересня 2016 15:02
А ніякої не буде, таким чином сєпар Григоренко шантажує села заставляючи їх обєдніватись з містом. Запамятайте цього пі.....раса.
Анонім Показати IP 28 Вересня 2016 14:45
А, щр робити людям, яким треба потрапити у Підгайці? Пішки йти?
лучанин до Анонім Показати IP 28 Вересня 2016 15:12
На лижах
пасажир Показати IP 28 Вересня 2016 15:08
а пора великі автобуси запускати.. бойкот грязним перевізникам...
соня Показати IP 28 Вересня 2016 15:14
обуренню немає меж ,а як нам Підгайцям їздити на роботу ,школу,районну лікарню жодного маршруту,а дітей з школи забрати пішки чи що? живем по новому !Люди добрі схаменіться
Вова до соня Показати IP 28 Вересня 2016 15:27
не схаменуться допоки земельку вашу не захапають
Наталя Показати IP 28 Вересня 2016 15:16
мабуть з такою владою прийдеться пішки ходити. Єдина маршрутка, якою користуємось, і ту знімуть...
Селянка Показати IP 28 Вересня 2016 15:32
Голова сільради безхребетний в нього і маршут № 1 і 150, вже й 30 забрали, він лише тротуарну плитку власного виробництва може класти
ЮРКО Показати IP 28 Вересня 2016 15:40
30 - МІСЬКА МАРШРУТКА!!! Не бачу причин невдоволення жителів Підгайців, нехай вимагають більше приміських маршруток, пересиляються в Луцьк або стають частиною міста.
5 маршрутка Показати IP 28 Вересня 2016 16:28
розбалованію на ківерцівську з 5 років нічого не їздить і мешканці просили і звертались раз 150, Підгайчани долучайтесь до меж міста і проблема вирішена.
Лучанка Показати IP 28 Вересня 2016 16:30
Поки не пізно добивайтесь відміни дебільних рішень ,вони всі на машинах то хіба розуміють як люди мають їздити ,В неділю і суботу на Дубнівську з Київського майдану після девятої вечора не заїдеш тільки пішки ,хоч це ще місто ,а то Підгайці сидіть дома і чекайте добробуту від такої влади. А по місту маршрутки одна на одній їде ніби цього не видно Перевізники теж від цього страдають. А нашій владі тільки ставити галочки що вони щось роблять . Ремонтують центр майже кожен рік , аби відмити більше коштів, про людей хай хтось інший подумає.Скільки вже можна терпіти цього бардаку.
Оля Показати IP 28 Вересня 2016 16:33
Давайте взагалі всі маршрутки відмінимо, ось в Гаразджу раніше ходила №3, тепер неможливо туди добратись нічим, приходиться від траси понад лісом пішки йти, так романтично, особливо зимою вночі. А тепер на Підгайці прийдеться пішки ходити людям, дітям по трасі йти , бо не передбачено тротуарів... молодці, самі ж в теплих автівках ср*ки зігріватимуть свої
лучанка Показати IP 28 Вересня 2016 19:10
Накінець можна буде нормально виіхати з Дубнівськоі на роботу чи в школу нормально. Міський маршрут є міський. А підгаєцький голова нехай вирішує проблему доізду по селу.
гість до лучанка Показати IP 28 Вересня 2016 21:54
Ага, порадійте, що буде добре їздити по Дубнівській: вільні сидіння, чай, кава, тв !!! Не буде пасажирів - перевізники відмовлятимуться від такого маршруту, або встановлять "зручний" графік перевезень: 2 рейси за 1 годину. Тепер всі покращення в більшості випадків завершуються погіршеннями. За логікою відміни маршруту №30 треба відміняти маршрутки, які їздять в Липини, Зміїнець-Милуші, Тарасово тощо. Підказка депутатам-"добродіям": а чому Луцьк не зробити пішохідним містом? Оригінально! Маса переваг: економія пального, безаварійність, екологічна гармонія, а головне- покращення здоров"я мешканців міста і гостей! Абсурд? А чому б і ні? Гарна ідея.
Інна до лучанка Показати IP 30 Вересня 2016 12:46
А це вже не ваше діло ходіть самі пішки яка умна
А Показати IP 28 Вересня 2016 20:32
А я пропоную ще й дорогу за кільцем екскаватором перерити. І шлагбаум. І митницю. І керувати всім тим буде Сірожа Григоренко, великий кормчий.
крім того до А Показати IP 29 Вересня 2016 09:52
рішенням виконавчого комітету від 23.09.2016 № 570-1: " Внести з 01.12.2016 зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2013 №264-1 “Про мережу автобусних маршрутів загального користування у м.Луцьку” 1.1. У пункті 21 – маршрут №25 “Карбишева – с.Забороль”, вказати: - назва маршруту – “Карбишева – Володимирська (МКБ)”; У пункті 29 – маршрут №32 “Окружна – с.Липини”, вказати:- назва маршруту – “Окружна – Теремнівська (Райлікарня)
Студент Показати IP 28 Вересня 2016 21:44
А чим до 1 грудня з Дубнівської виїхати? 30 обнагліли в корінь, на зупинках на кільці зовсім не зупиняютбся
Вчителі Показати IP 28 Вересня 2016 21:48
До сьомої школи діти вранці доїхати не можуть, годинами чекають маршрутку, залізти в неї не можна.В Підгайцях поки битклм не наб'''ться не виїзжає.
а також Показати IP 29 Вересня 2016 09:52
Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2013 №264-1 “Про мережу автобусних маршрутів загального користування у м.Луцьку”, а саме: у пункті 18 – маршрут №22 “Карбишева – с.Милуші” вказати:- назва маршруту – “Карбишева – Ковельська”
підгайці Показати IP 10 Жовтня 2016 09:38
Ого,це що тепер виходить? Будемо,о 4-й ранку вставати щоб дійти до кільця і поїхати в місто!) То може і постачання хліба відмініть,а що ж ми село,будемо пекти самі! Та ви міщани добре подумайте що в селі люди теж живуть, і не гірші як ви.
Хамло Показати IP 22 Листопада 2021 16:45
Якби 30-ки їздили за розкладом,а не як зараз,раз в пів години, проблеми не було б. Ато здається,ніби розділили розклад з 251