Маршрут № 30 їздитиме у Підгайці
Виконком Луцької міськради продовжив міський маршрут № 30 до сусіднього села.
Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому 13 грудня.
Начальник управління транспорту і зв’язку Анатолій Миронюк повідомив, що до виконкому звернувся Підгайцівський сільський голова і попросив до 15 січня продовжити маршрутку № 30.
Нагадаємо, з 1 грудня міські маршрутки не їздитимуть до навколишніх сіл. І це не влаштовує Підгайцівську сільську раду, чиї мешканці їздять маршруткою № 30 до Луцька. Так, департамент інфраструктури ОДА їм пропонує ввести приміський маршрут, який не їхатиме центром міста, а висадка пасажирів буде на вулиці Глушець.
Сільський голова Юрій Семенюк повідомив, що чимало жителів села Підгайці працюють в Луцьку, користуються міським транспортом. Крім того, він повідомив, що сільська рада готова розглядати співпрацю, але про об’єднання з Луцьком поки не йдеться.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому 13 грудня.
Начальник управління транспорту і зв’язку Анатолій Миронюк повідомив, що до виконкому звернувся Підгайцівський сільський голова і попросив до 15 січня продовжити маршрутку № 30.
Нагадаємо, з 1 грудня міські маршрутки не їздитимуть до навколишніх сіл. І це не влаштовує Підгайцівську сільську раду, чиї мешканці їздять маршруткою № 30 до Луцька. Так, департамент інфраструктури ОДА їм пропонує ввести приміський маршрут, який не їхатиме центром міста, а висадка пасажирів буде на вулиці Глушець.
Сільський голова Юрій Семенюк повідомив, що чимало жителів села Підгайці працюють в Луцьку, користуються міським транспортом. Крім того, він повідомив, що сільська рада готова розглядати співпрацю, але про об’єднання з Луцьком поки не йдеться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Автоперевізник
Показати IP
13 Грудня 2016 21:32
Що? Гроші пішли не в ту кишеню, коли почав перевезення 251 маршрут, в якому зручно добиратися до центрального ринку і в зворотньому напрямку.
ТТ до Автоперевізник
Показати IP
13 Грудня 2016 21:55
Ваші гроші за иаршрут 251 пішли в ту кишеню, а просто знеї ще не витягли щоб перекласти до іншої, тому поки прикатуйте його для Голєвої і ко
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.