USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Маршрутка «Рівне-Луцьк» зіткнулася з легковиком

10 Серпня 2017 16:37
У селі Дерно Ківерцівського району сьогодні, 10 серпня, трапилася ДТП за участю легковика Opel та маршрутного таксі "Рівне-Луцьк".

Про це інформує ВолиньPost.

Як видно з фото аварії, сильно постраждав Opel, в якого розтрощена передня частина автомобіля. Наразі даних про постраждалих - немає.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
і знов Показати IP 10 Серпня 2017 17:52
НА БЛЯХАХ опель. Та коли ж то все скінчиться...
єєє Показати IP 10 Серпня 2017 17:58
єєєє польські бляхи
fsdfsdfds Показати IP 10 Серпня 2017 18:02
Бляхофоби впереееед!!!!! ар ар арррр. Тут чувак якраз купив корча, їхав, да думав що не заплатив податки і захотів авто розбити з цього приводу і губу собі впридачу
Ніколи Показати IP 10 Серпня 2017 18:14
Бляхою летіли на зустріч. За кермом 20 річний йолоп!!!
asdfghjkl; до Ніколи Показати IP 10 Серпня 2017 18:59
ДА!!! А не був би бляхою за ті гроші купив би собі москвича і не летів би а в гаражі на ремонті стояв і не було би ДТП, Долой бляхи! Долой бляхи!!! ар ар ар
Тепер до asdfghjkl; Показати IP 10 Серпня 2017 20:40
Так долой. Не може авто в нормальному технічному стані коштувати 1000 доларів. Тоді як повністю перебрати підвіску 500доларів,комплект шин 200 доларів,інше перераховувати не стану .... Тільки не пишіть що машина їздила по нормальних дорогах і підвіски там мають вічний ресурс. Все зношується і старіє. І думаю що всі знають що самі вбиті авто в Європі це з: Польщі, Італії, Франції.
Valik до Тепер Показати IP 10 Серпня 2017 21:40
шановний тебе певно розводили все життя...підвіска до опель вектра б коштує 50-100 доларів максимум...резина 4 колеса нових за 4000 грв...а ти щось тулиш про якісь тисячі доларів і так далі...опель обслужити дешевше ніж твій ланос...не мав авто на єврономерах то не пиши бред....
dasdasdas до Valik Показати IP 10 Серпня 2017 22:03
Він той хто купив каддіка(імхо бо на нього підвіска скільки десь і коштує) два роки назад, а зараз зганяє злість на тому, що його каддік коштує в 5 разів дешевше. Зате має бути довольний собою, що десь в Вінниці на його гроші зробили 5 метрів дороги.
Роман до Valik Показати IP 10 Серпня 2017 22:56
Нормальна покришка Мішлен-Бріджстоун-Контік коштує 1500 грн. 4 стойкі по нормальних фірмах + опори + тягі + наконечники + втулки = 50 баксів? Ніколи в житті. Машина в ідеальному стані там не сильно дешевша ніж тут. А по 500-1000 доларів це мотлох
dsadsada до Тепер Показати IP 10 Серпня 2017 21:52
Бугагашенька)))) У нас автовази і славутольоти не в кращому стані но чомусь ніхто не слинить на цю тему))) Ремонтом потрібно зйаматися у будь-якому випадку і їх роблять бо машину, хай навіть убиту, купуть не для того щоб на ній проїхати до першої ями(які доречі мають латати за рахунок тих же податків. Вот тільки податки платяться, дороги не робляться. Набережна вже рік як розбита стоїть). Ніхто не продасть машину собі в убиток. Тому якщо вона і коштує 1000дол., значить це її ціна. Платити ще 2000дол. за розтаможку? Щось поміняється? Буде той самий не ремонтований корч но на укр реєстрації і ремонт він побачить ще через рік, бо замість того щоб купити резину і підвіску, треба платити податок і ще додатково збирати гроші на її ремонт. Ввели би обовязкове страхування поляків, правила які би забороняли їздити на авто коли в ньому немає власника, да не сношали би мозги.
dsfgjhsadgadfg до Тепер Показати IP 10 Серпня 2017 22:00
Ще що печально, що купити нормальне авто це 7-10к$. Наші місцеві автоконсерви загнені не тощо в попу, вони пробили дно і сидять уже в фаллопієвих трубах не випускаючи нічого. Що купити ніщеброду як я? Поки що чесному ніщеброду. Я не можу вкрасти чи нализати 10К на авто. На чому мені їздити? На гнилих 3-річних ланосах чи славутах? Не випускаєте щось для ніщебродів - не заважайте мені жити, собачкині діти.