USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП у Луцьку за участю сміттєвоза, пошкоджено 7 авто

19 Грудня 2016 13:51
Вантажний автомобіль МАЗ «Луцькспецкомунтрансу» через несправність гальм втратив керованість і пошкодив сім авто на майданчику, де паркуються переважно працівники поліції.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук підтвердила, що аварія трапилася близько 10.30 ранку 19 грудня. На вулиці Словацького, у водія вантажівки «Луцькспецкомунтрансу» відмовили гальма, машина покотилася назад, в результаті чого сміттєвоз в'їхав в одну автівку, потім зачепив іншу і по інертції ті протаранили автівки, що стояли поряд.

Тим часом, як інформує Вісник і К, в результаті механічних пошкоджень зазнали сім машин: «Хюндай», «Міцсубісі», «Жигулі», «Лада», «Форд» і «Део» та мікроавтобус «Мерседес». Я розповів водій вантажівки Петро, машині уже 15 років, дорожньо-транспортна пригода сталася через несправність МАЗа.

Отож, коли вантажівка розпочала маневр розвороту і водій рушив заднім ходом, у системі зчеплення стравило повітря і коробку передач заклинило, відповідно змінити напрямок руху у водія уже не було можливості. Сміттєвоз, рухаючись заднім ходом, почав одне за одним таранити припарковані авто. Водій вантажівки, рятуючи ситуацію, вискочив з кабіни й заблокував машину за допомогою спеціального ричага, розташованого під кабіною. При цьому Петро ледь сам не опинився під колесами багатотонного сміттєвоза. Про те, що ризикував життям, почав думати лише коли трохи «охолонув» після ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
111 Показати IP 19 Грудня 2016 13:58
коментар було видалено
Роман Показати IP 19 Грудня 2016 13:59
Заголовок потрібно перейменувати на "Масштабна аварія мусоровозів:)"
123 до Роман Показати IP 19 Грудня 2016 18:18
Свій до свого, по своє......
Вася Показати IP 19 Грудня 2016 14:08
Айн, цвайн- поліцай !!! )))))))))))))))))
Хрен собачий Показати IP 19 Грудня 2016 14:11
коментар було видалено
Хрен собачий Показати IP 19 Грудня 2016 14:20
Символічно, Мус...воз поздоровив мус...р з Днем Миколая. :)
ххх Показати IP 19 Грудня 2016 14:28
ну нарешті біля мусорного ящику почали порядок робити,а то паркінг мусора влаштували,машини вже під снігом стоять.Нормальній мусорній машині проїхати не можна.
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2016 14:31
Сміттєвоз знайшов свої сміттєвозки! Нічого, поліцейські хабарями відіб'ють собі нові машини і ремонти.
НЕМО Показати IP 19 Грудня 2016 14:36
Це СТРАЙК!!!!!
ВОВК Показати IP 19 Грудня 2016 14:43
ТЕПЕР МУСОРА ПЕРЕСЯДУТЬ НА МУСОРОВОЗ . ВСЕ ПУТЬОМ.
Вован сидорович Показати IP 19 Грудня 2016 14:53
Мусоровоз протаранив мусорів Муковоз протаранив мучників
дід Показати IP 19 Грудня 2016 15:29
Виходячи з коментарів розумом шановніх дописувачів природа одбділила, ви подумайте про водія МАЗу, якому на зарплату в 4500 робити 8 машин, ось така наша натура ха-ха тільки не моє. І ми ще кудись премось на зразок Европи, в жо .. пу і більш нікуди
123 до дід Показати IP 19 Грудня 2016 18:20
Він + глав.мех+страхова
ddd до дід Показати IP 19 Грудня 2016 23:16
водій не винен. буде відповідати підприємство. тим більше що гальма - то не відповідальність водія
Руслан Показати IP 19 Грудня 2016 15:29
Судячи з усього з автором статті щось не так... У назві статті: "ПОШКОДЖЕНО ПІВДЕСЯТКА АВТО" - тобто 5 Вже у першому реченні ми дізнаємося що: "пошкодив сім авто на майданчику", тобто стало вже 7 автомобілів. У третьому абзаці ще один сюжетний поворот: " в результаті механічних пошкоджень зазнали ШІСТЬ легкових машин: «Хюндай», «Міцсубісі», «Жигулі», «Лада», «Форд» і «Део» та мікроавтобус «Мерседес»".... то скільки ж їх таки було пошкоджено? Чи мікроавтобус "Мерседес" - не автомобіль? Чи не легковий? Але ж на ньому їздить людина з правами категорії "B" і важить він менше 3500кг, чи не так? Отже - легковий. Але, от якби написали, що цілих ВІСІМ!!!!! автомобілів було пошкоджено, то заголовок вийшов би ще більш "сенсаційним", адже і сміттєвоз комунальний трохи подряпався, отже і його пошкоджено =)
123 до Руслан Показати IP 19 Грудня 2016 18:22
Він м*я, відро нове тільки на лапу ззаду повісів, а тут...
Шановні Показати IP 19 Грудня 2016 15:45
Диванні коментатори дякуємо за співчуття постраждали не мерси а самі бачите що з святом Вас усіх казав один Чоловік хто не винен нехай кине камінь
олег Показати IP 19 Грудня 2016 15:59
коментар було видалено
Біленька Показати IP 19 Грудня 2016 16:56
Да,,, найбільше шкода Петра, водія МАЗа. Бідний чоловік!
ой до Біленька Показати IP 20 Грудня 2016 05:52
Та це ще слабо сказано шкода!!!! Він не міг слова сказати коли повибігали власники авто і решта. Мало кримінальну відповідальність непришили, а те що ледь живий лишився спасаюси їхні залізяки то їм до одного місця!!!
Петро Показати IP 19 Грудня 2016 20:25
цеМЕНТОВОЗ