USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Масштабні обшуки на Камінь-Каширщині: на обійстях людей шукають незаконну деревину. Відео

7 Грудня 2020 19:30
Сьогодні в одному з сіл Камінь-Каширщини поліцейські проводять більше десяти санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до незаконної порубки лісу. Також громадяни можуть бути причетними до організації роботи незаконних пилорам, де цей ліс перероблявся. У поліції є підстави вважати, що частина цих мешканців провадять незаконну діяльність, пов’язану з лісодеревиною.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 246 Кримінального Кодексу України: йдеться про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, якщо це спричинило тяжкі наслідки. Покарання за такий злочин – позбавлення волі від 5 до 7 років, повідомляє пресслужба волинської поліції.

Наразі вилучено понад 20 кубів деревини, 18 кубів палет, 9 пультів керування пилорамою. Санкціоновані обшуки ще тривають, тож кількість знайденого і вилучено буде збільшена.
Підставою для проведення обшуків стали повідомлення працівників лісової галузі, громадян та інформація у ЗМІ про можливі самовільні порубки лісу.

Санкціоновані обшуки проводять слідчі Камінь-Каширського відділення поліції, працівники слідчого управління та управління карного розшуку ГУНП за підтримки роти поліції особливого призначення, управління КОРД та роти ТОР Управління патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Народна прокуратура Показати IP 7 Грудня 2020 20:40
Щось мовчать захисники "чесних і законослухняних" місцевих мешканців, яким завжди заважає жити держава і Президент з депутатами, котрі таємно вночі вирубують ліси й викопують бурштин.
1!!! до Народна прокуратура Показати IP 8 Грудня 2020 19:51
Дурню! Хіба то питання президента і депутатів, простих полішуків трясти? Його питання трясти олігархів і товсосумів, а він їм навпаки пільги, прощення боргів і преференції.
Ага до Народна прокуратура Показати IP 8 Грудня 2020 19:53
Президент Карпати вже спас, і тут те саме буде.
00001 Показати IP 7 Грудня 2020 20:48
Тримайте допомогу під час карантину Не подавіться)))
Maха Показати IP 7 Грудня 2020 21:08
давно пора тих полішуків потрасти !
Стобихівка? Показати IP 7 Грудня 2020 21:26
Чи Карасин?
Тойкут Показати IP 7 Грудня 2020 22:31
В Тойкут навідалися б , ріжуть день і ніч
Петро Показати IP 7 Грудня 2020 22:32
На другому фото ліс чіпований, чому ці колоди вилучають???
я Показати IP 7 Грудня 2020 23:24
Ви щоб так вагони і машини олігархів з деревиною перевіряли, які їдуть на Європу....
Їван до я Показати IP 8 Грудня 2020 12:52
Не переживайте, там давно вже все провірено
Респект Показати IP 8 Грудня 2020 02:29
Якось раніше таких новин не було, не крали ліс напевно. Крали і крастимуть, тепер місцевим правоохоронцям хочеться показати, як боряться з злодіями. Прокуратуру ж реформують
Кох Показати IP 8 Грудня 2020 08:42
Притягнути до відповідальності ті продажні, корумповані, імпотентні органи, які потурають, сприяють і закривають очі на порушення, які підривають економічні устої держави. Взяти за с&аку - лісників, екологів, податківців ! Тих, хто має контролювати будівництво пилорам, хто давав дозволи на їх роботу, електричні мережі, які давали дозволи на підключення, поліцію, яка потурала і прикривала, місцеву владу, якій позасліплювало. Пальці або яйця в двері - всі один одного повидають ! А так - то просто бабах по горобцях і пошук стрілочника. А про якусь свідомість полішуків - я взагалі мовчу, маму рідну продадуть ! Європа таких не чекає - тюрма має таких чекати !
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2020 11:57
Проснулись. Спали, спали і проснулись - оце прикол. Ліси вже довирубують а вони тільки проснулись. Це як в сталінські часи садили тих хто колоски на полі збирав.
Степан Показати IP 8 Грудня 2020 12:03
Лісу вже немає що вирубувати і селяни стали конкурентами незаконних (масштабних вирубок). На всіх не хватає от і взялися за селян щоб не мішали красти ліс.
Бандера Показати IP 8 Грудня 2020 17:04
Оце прикол,правоохоронці курнули напевно
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2020 18:10
Є сюжет в ютубі про це село, там оказується 100 пилорам, тільки 18 працює законно. Тепер стало зрозуміло чого проводилась перевірка.
Есперт Показати IP 8 Грудня 2020 19:40
Про Чорнобиль забыли!