USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Матері бійців 51 ОМБ голодують під Генпрокуратурою

5 Листопада 2014 18:08
Генпрокуратура зібралася судити 51 солдата української армії, які здалися бойовикам. Про це пише на своїй сторінці в Facebook Greg Davis.

"Зараз у Генеральній прокуратурі України. Тут відгомін донбаської війни. 51 одного солдата української армії, яких без підготовки відправили воювати проти свого народу, тепер судять. Після того, як вони відмовилися воювати, опинившись місяць без допомоги в оточенні вони здалися, але їх відпустив додому залишивши їм життя. Служити вони не відмовлялися, тільки воювати більше не хотіли", - пише користувач.

"Тепер влада України садить їх на 5 років. Матері та дружини з сьогодні оголошують голодування", - пише Greg Davis.

Також з цього приводу у мережі з’явилося повідомлення Анни Мовяк: "Нам повідомили, що нас сьогодні не приймуть((. Мама хлопця після відмови".
Нагадаємо, у липні повідомлялося про те, що бійці 51-ї механізованої бригади здалися в полон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 18:17
просто слід спочатку "Галетея і Яремяку на гіляку".
мама Показати IP 5 Листопада 2014 18:21
І це за таку владу йти воювати, вмирати...?! Нехай самі воюють!
волинянка Показати IP 5 Листопада 2014 18:22
Господи! Допоможи! Спаси, Господи!
тато Показати IP 5 Листопада 2014 18:23
це воюють не за владу а за Україну, щоб жити в Україні а не в Росії, за наші землі, щоб не віддати кацапам А влада якаб не прийшла то все теж саме
Света до тато Показати IP 5 Листопада 2014 23:30
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 18:24
"... відправили воювати проти свого народу..." Уже навіть так ЗАСПІВАЛИ? З яких це пір?
аноніМУ до Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 18:32
А там що - не народ, не люди? Що ви несете взагалі-то???!!!
Анонім до аноніМУ Показати IP 5 Листопада 2014 18:36
З якого це часу ТАК ставиться питання? Як СМАЖЕНИМ запахло?
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 19:22
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 18:29
Просто Ярема, Сєня, та Шоколадний президент, хочуть всім українцям показати свою силу під гаслом "що би нас боялись, щоб не насміхались"
Анонім до Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 18:33
Покажуть їм скоро...гіляку! Управлінці хре...ві!!!
бувалий Показати IP 5 Листопада 2014 18:37
За батьків горло перегризем,прокурори пі...си