USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Майбутнє України: студентство Лесиного вишу в обличчях. ФОТОРЕПОРТАЖ

8 Вересня 2016 16:23
Справжніми патріотами назвали студентів-першокурсників, які обрали для навчання найстаріший виш Волині.

Тисячі юних українців цьогоріч стали студентами-першокурсниками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Право стати магістром виборов 931 студент. Сьогодні вони, вбрані у мантії, взяли участь в урочистій ході центром міста та прийняли присягу вірності своїй альма-матер, Волині та Україні.

Яким у цей хвилюючий день є обличчя України майбутнього – студентів Лесиного вишу, що стоять на початку складного та захоплюючого шляху здобуття знань, самовдосконалення та наукової праці на користь України – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
на жаль, вже не студ Показати IP 8 Вересня 2016 16:52
Заздрю вам усім по-доброму, діти)
Бе Показати IP 8 Вересня 2016 16:59
Мантію слід надівати коли вже щось в мозгах є. А так, крім селфі, нічого не знають.
Ас до Бе Показати IP 8 Вересня 2016 21:27
Серед цих студентів є дипломовані спеціалісти!
Валентина Показати IP 8 Вересня 2016 17:59
Збережіть своє бажання бути корисними. Через роки прожитого життя будете пишатися цим. Вітаю зі вступом і юністю. Найкращі часи вашого життя.
Активіст Показати IP 8 Вересня 2016 18:14
Одиниці майбутнє України, а основна маса це майбутнє Опери та Оболоні.
лучанка Показати IP 8 Вересня 2016 18:21
Класні діти і пора у них класна. Ще б знання класні дали та робочі місця а то більшість на базарі
Лучани Показати IP 8 Вересня 2016 19:40
Гарна традиція ! Справжнє свято для СНУ і лучан!!!
першокурсниця Показати IP 9 Вересня 2016 14:44
вважаю що слід давати мантію в магістратурі. бо поки немає за що...(