USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Майже 100 українців поїхали на роботу в Росію та опинилися за ґратами

10 Вересня 2017 12:23
Наразі до Уповноваженого ВР з прав людини звернулися близько сотні людей, які поїхали на роботу до Росії, а опинилися за ґратами.

На сьогодні громадянам України небезпечно виїжджати на роботу до Російської Федерації. Про це в інтерв'ю "5 каналу" розповіла Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНИКЛОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО ОФІЦЕРА РОЗШУКАЛИ В РОСІЙСЬКОМУ СІЗО

"Якщо ви вийдете зараз ну вулиці, метро, на Майдан Незалежності, ви там знайдете запрошення на роботу кур'єром в Російську Федерацію. Я Вам можу сказати, що у мене на сьогоднішній день десь близько ста людей, які звернулися в зв'язку з тим, що так поїхали на роботу, а потім опинилися за ґратами", - сказала вона.

Лутковська додала: "Зрозуміло, так, гроші, економічний стан в державі. Але це небезпечно у випадку, якщо ви їдете на територію Російської Федерації, ви маєте розуміти ризики. Така роз'яснювальна робота обов'язково має бути проведена".

Детальніше дивіться у відео:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Кіндрат Панасович Показати IP 10 Вересня 2017 12:45
там вам і місце! Нєх...їздити батрачити в кацапстан! Яким потрібно бути взагалі недоумком щоб поїхати туди на роботу!?
Не кіндрат до Кіндрат Панасович Показати IP 10 Вересня 2017 13:58
коментар було видалено
Кіндрат Панасович до Кіндрат Панасович Показати IP 10 Вересня 2017 15:17
ті хто ставить "-". Ви ідіоти? Ви вважаєте нормальним працювати на тих хто з вами воєю!? Біомаса недолюдей.
Красуня до Кіндрат Панасович Показати IP 10 Вересня 2017 15:37
Поставила Кіндрат Вам плюса,а не вибиває. Ось так підтримують тут правильні думки! Мабуть що то знову назріває...
Василь Михайлович Показати IP 10 Вересня 2017 15:00
Мені цікави чи німці в 1941 - 1945 рр. їздили в СРСР у гості до родичів не кажучи вже про заробітки ...???
З історії до Василь Михайлович Показати IP 10 Вересня 2017 16:24
Ні, не могли, тому що офіційно була оголошена війна. З іншої сторони люди з СРСР масово їздили на "заробітки" до Німеччини, тільки в якості полонених та рабів. І ще одна відмінність, наскільки я розумію Ви хотіли провести паралель своїм питанням - тоді вивчення німецької мови, мови ворога, тільки схвалювалося, бо необхідно було розуміти що хоче ворог.
Т3 Показати IP 11 Вересня 2017 12:11
Курьером? Это те которые закладки с наркотой делают. Так не удивительно, что они оказались в тюрьме. И это касается не только РФ. Это уголовно-наказуемо в любой стране мира. Т.ч Украинцам опасно вообще выезжать за пределы Украины если они собираются так зарабатывать. КГАМ короче.