USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У 22,8% лучан при профоглядах виявляють рак

29 Вересня 2015 10:18
За перше півріччя 2015 року в 22,8% мешканців обласного центру Волині, що пройшли обстеження, медики виявили онкологічні захворювання при звичайному профогляді.

Про основні показники стану онкологічної допомоги населенню Луцька за 2014-2015 роки стало відомо під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Так, за 6 місяців 2015 року онкологію діагностували у 22,8 % лучан, тоді як за такий же період 2014 року – у 19,2%.

Із них у 2015-му онкопатологію 1-2 ступеня мають 55,8 пацієнтів (минулого року – 54,8%), 3 ступеня – 10,9% (13,9% у 2014-му відповідно), 4 – 16,8% у 2015 на противагу 17% у 2014-му.

16,5 % лучан мають так звану невизначену стадію раку (16,5% - у 2014).

Із загальної кількості пацієнтів дорічна смертність від онкології становить 13,3% у 2015 році (11,9% у 2014-му). А от 63,5 % хворих на рак живуть більш, ніж 5 років (62,7% у 2014).

Загалом рівень захворюваності на рак за перше півріччя 2015 року становить 157 випадків на 100 тисяч населення, а у 2014 – 160,6. У той же час рівень смертності від цього захворювання становить 87,4% на 100 тисяч населення, тоді як 73,7% - у 2014-му.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що у Луцьку збільшується смертність від онкозахворювань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 29 Вересня 2015 10:23
Дуже сумно, бо люди не мають за що лікуватися, держава за людей зовсім не дбає. В нас процвітає в лікарнях одна корупція і хабарі і всі про це знають і нічого не роблять.
123 Показати IP 29 Вересня 2015 10:34
23% з ОГЛЯНУТИХ! що ж ви за жовтушники такі?!..
11 Показати IP 29 Вересня 2015 10:59
22,8% ЦЬОГО РОКУ + 19,2% МИНУЛОГО. тОБТО ЗА ДВА РОКИ КОЖЕН ТРЕТІЙ ЛУЧАНИН ЗАХВОРІВ РАКОМ?
Іван Володимирович Показати IP 29 Вересня 2015 12:06
От вам і яскравий приклад "середньостатистичного показника". Звідки взялась цифра 22,8%? Це ж виходить, що кожен 5-й лучанин хворий онко? Ви адекватні?
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 12:24
це відсоток від кількості пацієнтів які зверталися
21 Показати IP 29 Вересня 2015 12:26
11, ти бландінка?.. Ще добав 2013, 2012 і 2011 роки... Короче всі 100% хворі раком. З цією хворобою живуть не більше 5 років. Так що в 2020 людство вимре... А-а-а. Шо дєлать, куда бєжать??? :-d
АРИФМЕТИКА.. Показати IP 29 Вересня 2015 13:31
150 людей на 100000 хворих, з оглянутих 22,8%..тобто кожен четвертий..хто таку статистику дає..атас.Профогляд..звичайні статистичні вчителі.торгаші, кулінари водії, робітники шкідливих професій там де ще власники дотримуються закону..якось не пляше..на щотах щитали.баобаби
wel Показати IP 29 Вересня 2015 14:19
Вони самі не розуміють, що пишуть. Подивіться довідку. З неї випливає, що 22,8%-м поставили онко, коли вони проходили профогляд. Решта 77,2% звернулись самостійно. А захворюваність (згідно тієї ж довідки) складає 0,16% за півроку. Ну помилились у якихось 150 разів, з ким не буває. Зате скільки людей прочитали статтю!!!