USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Медичними питаннями Волині займеться антимонопольний комітет

24 Січня 2015 10:37
Розцінки на обслуговування медичного обладнання волинських лікарських установ розглядатиме антимонопольний комітет.

Про це під час позачергового засідання сесії Волинської обласної ради 23 січня, повідомив депутат облради Михайло Бегаль.

Він зауважив, що останнім часом спостерігається тенденція із підвищення цін на медичне обстеження та обслуговування спеціальної медичної техніки.

«Я просив би про необхідність розгляду розцінок на обслуговування медтехніки та обстеження волинян антимонопольним комітетом», - звернувся обранець громади до колег.

Так, більшість народних обранців таку ініціативу підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
03 Показати IP 24 Січня 2015 10:51
Давно пора медициною зайнятися. Тут вони не перепрацьовуються, як, наприклад, у східних регіонах зараз (Дніпропетровськ, Харків, Одеса) - ось де медицина ПРАЦЮЄ (за ту ж зарплату). А ці ЩО роблять?!
Іван до 03 Показати IP 24 Січня 2015 12:14
Іди в мед інститут, повчись , а саме "повчись",боеавіть трійку там треба заслужити, і ти теж будеш нагребеш собі кубинський мішок грошей .
Сойка до 03 Показати IP 24 Січня 2015 12:20
А до кого ви звертаєтесь у випадку хвороби? До луцьких лікарів чи в Харків-Одесі їдете? Не подобається медицина, то самі вчіться на медика. Або їдьте в ваші славнозвісні східні регіони лікуватися.
Ліля до 03 Показати IP 24 Січня 2015 18:02
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 10:54
Ці бабки збивають. І відстоюють своє право брати хабарі.
Ольга до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 12:10
А ви особисто багато давали?Вчора викликали електрика з жеку.Поломка була в підізді.Сказав , щоб дали 150гр. То це нормально. за будь яку довідку тнж дай. А славнозвісна перша школа? Ще на перших бать ківських зборах підлабузники з батьківського комітету вимагали по 2.500гр, "щоб вчителів задобрити" . То тут все нормально, всі мовчимо.А автоінспектори на дорогах? Покажіть хоч одного начальника в кого діти на війні? А те , що медики вже місяць без зарплати?
Душечка до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 18:03
А хто ці?
Аналітик до Душечка Показати IP 24 Січня 2015 18:18
ті самі
медик Показати IP 24 Січня 2015 11:02
А ви куди звертаетесь при потребі, до наших лікарів, чи на схід прямуете??!!
медик Показати IP 24 Січня 2015 11:48
А цейд епутат облради Михайло Бегаль і Бегаль в ОБЛЗДОРОВВІДДІЛІ - це одна банда?! Вони родичі, куми, свати чи ВИПАДКОВІСТЬ?
Ок до медик Показати IP 24 Січня 2015 15:04
Це мафія друже! Зробили з лікарів монстрів. Лікар на зміні, це трудга, паше, ризикуючи своїм здоров'ям. Ви ще хочете, щоб він був бідним і голодним?
НЕЛУЧАНИН до Ок Показати IP 24 Січня 2015 15:10
я ще не бачив жодного лікаря, який би спітнів на зміні, так що про ПАШУЩИХ лікарів розкажи комусь іншому.
Ок до НЕЛУЧАНИН Показати IP 24 Січня 2015 15:24
А що ти взагалі бачив, крім мишей в своїй хаті?
вах-вах до Ок Показати IP 24 Січня 2015 15:26
О, ще відізвався один в білому халаті, який завантажений роботою
Петро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 24 Січня 2015 15:44
То вивчись сам на лікаря і покажи приклад, як треба працювати і годувати сім'ю за 1400гр. Якщо лікар не вимагав , а до мене добре віднісся то я сам йому подякую. До речі, грамотні спеціалісти ніколи непросять. А знайома лікарка з району розповіла, що у них був начмед, який щомісяця вимагав з кожного лікаря певну суму. Рибка з голови смердить
Пацієнт до Петро Показати IP 24 Січня 2015 15:53
А якщо у мене зарплата теж 1400, де взяти гроші на ДЯКУЮ
Петро до Пацієнт Показати IP 24 Січня 2015 16:26
Читай уважно. Я ж не кажу що це обов'язково дякувати тут на кожного свій вибі. Просто оюдипровчились по 6 роів і інтернатура по три роки, а зарплата як в двірника.
555 до Петро Показати IP 24 Січня 2015 18:33
ТО ХАЙ ЇДЕ НА КРОМБЕРТ, ТАМ ПЛАТЯТЬ БІЛЬЩЕ,ВСІ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ НА ЗАРПЛАТУ, А НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ МІНЯТИ РОБОТУ.
турок до 555 Показати IP 24 Січня 2015 20:31
а ти лікуйся в знахарів
Петро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 24 Січня 2015 16:37
А трудолюбивий пане ким працюєте, чоло на роботі теж мокре?
... до Петро Показати IP 24 Січня 2015 16:43
Головним лікарем
НЕЛУЧАНИН Показати IP 24 Січня 2015 15:11
те саме МРТ в Луцьку коштує 450 грн., а в Рівному - 200 грн. ПИТАННЯ Є ?
оля до НЕЛУЧАНИН Показати IP 24 Січня 2015 15:26
А МРТ за 550 грв не хочете ..а куплений то апарат за державні кошти.То куди такі гроші йдуть??
ася до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Січня 2015 13:27
Брехун , в Рівному МРТ більше 600 грн. Це може КТ -200 грн. Це різні речі
Вася Пупкін Показати IP 24 Січня 2015 15:21
Обнагліли до ручки. Працюють в державних закладах охорони здоровя, а гребуть так, ніби приватною практикою займаються. Якщо пацієнт САМ захоче подякувати (матеріально) лікарю - він це зробить. Але коли ескулап вимагає і ще починає обурюватися, що мало - неподобство.
Ольга до Вася Пупкін Показати IP 24 Січня 2015 15:23
Самий кращий коментар
Вася Пупкін до Ольга Показати IP 24 Січня 2015 15:24
Дякую. Як є - так і пишу
Ольга до Вася Пупкін Показати IP 24 Січня 2015 15:46
Об'єктивно і без наклепів.
ккк Показати IP 24 Січня 2015 17:35
Дуже хочеться щоб по пунктикам розписали за що я плачу 120 грн. роблячи узі за гель, серветку, ручку, папір, тонер невже для 1 пацієнта це так дорого?
нобель до ккк Показати IP 24 Січня 2015 17:55
напевно оплачуєш майбутній відпочинок на Мальдивах
Петро Показати IP 24 Січня 2015 18:01
Все є товаром. А інтелект теж гроші коштує. Репетиторам платим і мовчимо, нотаріусам платим і мовчимо ото і не потрібно шукати крайніх в медицині
Вася Пупкін до Петро Показати IP 24 Січня 2015 18:16
Зауваження: приватним нотаріусам, приватним репетиторам. Як вже працюєш за гроші державного бюджету - працюй і бери хабарів. Як мала зарплата - вперед! Бери ліцензію - і відкривай приватний кабінет! І ось тут реалізовуй свій інтелект і греби гроші лопатою!
111 до Петро Показати IP 24 Січня 2015 18:35
РЕПЕТИТОРАМ ПЛАТИМО МИ , А В ЛІКАРІВ Є ЗАРПЛАТА ,НЕВЖЕ ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ РІЗНИЦІ
петро до 111 Показати IP 24 Січня 2015 21:49
репетитори працюють в школах і читають своі предмети. А потім пропонують батькам додатково позайматись з дитиною,
доктор Показати IP 24 Січня 2015 23:17
коментар було видалено
до петра Показати IP 24 Січня 2015 23:20
коментар було видалено
аяяй Показати IP 26 Січня 2015 13:50
кожен пацієнт сам вирішує дякувати чи ні .але ж в міській лікарні.в пологовому і в окремій державі яка називається іменем Сидора лікарі прямим текстом називають вартість своїх послуг
Ліля до аяяй Показати IP 26 Січня 2015 16:00
Ну то назвіть по імені хто.Чого боятись? Є ж такі хто не вимагає і іх треба поважати.Вчепились,як сліпий до плота,крім лікарів ще багато хто вимагає.