USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мешканці Волновахи встановлять пам'ятник загиблим волинянам

31 Травня 2014 22:59
Сьогодні, 31 травня, у день дев'ятин за загиблими під Волновахою волинянами, солдатами 51-ї ОМБР, мешканці Волновахи прийшли з квітами на місце трагічної події.

Вони прийшли вклонитися героям та висловити своє співчуття їхнім рідним та близьким та пообіцяли, що тут встановлять хрест та пам'ятник загиблим хлопцям.

«Сумуємо... Не вистачає слів, щоб передати все те, що ми зараз переживаємо. Ми разом з Волинню, з Рівним, з Івано-Франківськом. Ми сьогодні схиляємо голови, кажемо матерям, дружинам, дітям про те, що ми будемо пам'ятати про це все життя, знайте про це. Ми з вами. Тут буде хрест, пам'ятник хлопцям яких, на жаль, зараз з нами немає», - зі сльозами на очах говорить місцевий житель.

«Пробачте нам, дружини, пробачте нам, батьки, пробачте нам, діти. Ми цього не хотіли. Ми хотіли і хочемо, щоб наша країна була одна, під назвою Україна. Ми - разом з вами», - наголосив він.



ЧИТАТИ ЩЕ: ВІДЕО БОЮ ПІД ВОЛНОВАХОЮ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 23:20
а царьов - ця людиноподібна мавпа, в той час в Росії закликає путіна ввести війська в Україну
Анонім до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 00:34
Царьов-********!!! Дали б Україні спокій, ми б між собою дійшли б ладу!
Володимир Показати IP 1 Червня 2014 07:41
І за це спасибі жителям Волновахи1 Але пам’ятається, що якраз місцеві жителі Волновахи не дали солдатам встановити оборонний блокпост, що залишило їх серед поля беззахисними перед терористами.
Лучанин Показати IP 1 Червня 2014 07:46
Треба в Луцьку встановити пам’ятний знак з поіменним перерахуванням депутатів обласної і Луцької міської рад, котрі вирішили за БЮДЖЕТНІ кошти встановити в цей фронтовий час пам’ятника Бандері в Луцьку, ім’я якого піднімає жителів Донбасу на збройну боротьбу проти України.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 1 Червня 2014 16:25
краще відправити деяким жителям даунбасу таблетки від хвороби, яка називається ксенофобія
Солдати Показати IP 1 Червня 2014 09:36
Солдати української армії! Повертайте зброю на Київ, там сидять зрадники народу - американські холуї!
віра до Солдати Показати IP 1 Червня 2014 11:50
Не смій, кидати такі заклики. Та і до чого тут американці.А крові вистачае через братів словян!
гы до віра Показати IP 1 Червня 2014 13:09
слОвянка...
Анонім до гы Показати IP 1 Червня 2014 15:30
Повчи ще мене грамоти. Щоб знало. - слов,яни, а не славяни, я пишу на украінській мові!
ганнуся до Солдати Показати IP 1 Червня 2014 13:22
О, москаль вже вивчив українську мову, щоб чинити розбрат між українцями. А може - це і свій хрунь. Ганьба таким недалекоглядним!!!
Андрій до Солдати Показати IP 1 Червня 2014 13:41
Чоловіче ти хворий на голову.Коли на теренах держави окупанти,в даному випадку не американські,а російські то населення може бути або патріотами або запроданцями,яким являєшся ти.Лучанину хочу нагадати ,що на збройну боротьбу жителів Донбасу піднімають партія регіонів,КПУ і Кремль,потрібно думати головою,а не тим місцем де спина міняє свою благородну назву.
Вася Показати IP 1 Червня 2014 16:22
дописувач під ніком "зольдати" і куча проросійстких лайків під явним бредом свідчать про успішну роботу інформаційних військ РФ на нашій землі